çok iddialı gibi görünen söz fakat rahatça bunu söyleyebilirim. tanrı kavramı diyince biraz ürkütücü gelebilir, tepkilere yol açabilir ama bazı gerçekleride açıklığa kavuşturmak gerekmektedir.

uludağ sözlük'ün nasıl belli bir sahibi, belli bir yönetim kadrosu var ise bundan sonra tanrısı da vardır; don kulot. siteyi kodlayan kişi sitenin kurucusu oluyor ise bu siteye kattığım tespitlerim, vurucu tanımlarım ve entelektüel bakış açım sayesinde bu sitenin tanrısıda benimdir. apaçık ortada bir gerçek bu. beni bilenler, takip edenler bu yoruma zaten karşı gelmeyeceklerdir. verdiğim emekleri, sürdürdüğüm mücadelemi görmemezlikten gelmek alçaklık olacaktır. eğer yüce bir mertebede bulunacak biri varsa o kişi benimdir.

uludağ sözlük tarihçesi bir çok yazara göre ikiye ayrılıyor. don kulot'dan öncesi ve sonrası. benden önce saçma, boş tanımların girildiği, zavallılar ile loserların cirit attığı bir dönem olmasına karşın; benim yazarlık mertebesine geçişim ve siteye yeni bir hava katmam, burayı baştan aşağı yeniden yaratmam ile yeni bir dönem başlamıştır. tokatlayıp, ayarı verip adam ettiğim yazar sayısını ben dahi hatırlamıyorum. gerçi bu tarz küçük işlerinde adamı olmadığımı biliyorsunuz, tahmin edersiniz. varsa aksini iddia eden geçsin karşıma kozlarımızı paylaşalım.

bakın beyler,bayanlar. bu sitenin ve sizlerin bana ihtiyacı vardır. gerek rasyonel düşünebilme kabiliyetim, gerek kültür seviyem, gerekse prezentabl kişiliğim sayesinde sizlerden bir adım önde olduğumu dile getirmiştim. hal böyleyken artık bizler bölünmez bir bütün olduğumuz ortadadır. sizler ki recep ivedik başlıklarına entry kasarken, sizler ki birbirinizin nick altlarına yavşakca entryler girerken ben bazı zavallıların boklarını temizlemekle, uludağ sözlük'ü ülkemizin avrupaya ve dünyaya açılan parlak yüzü yapmak için çabalıyordum. ben ki en az 12 ülke gezmiş, 4 dil bilen, çoğu dünya mutfağını tadmış, bütün kıtalardan bayanlar ile birlikte olmuş biriyken bile bunu yüzünüze vurmuyorum.

kendimi kimseden üstün gördüğümü sanmayın, beni üzmüş olursunuz böyle bir davranışta. başta belirttiğim tanrı kavramı sembolik bir kavram olarak görün. ama içimizden biri sözlüğün allah'ı olacak olursa en önemli aday benim. zaten bu yakıştırmayı kendi kendime yapmıyorum beyler. sizlerden aldığım tepkiler, yorumlar bu yönde. zirvelerden tanıştığım arkadaşlar, gerek msn'den gerek feys'den gönderdiğiniz yorumlar bu şekilde. hepsinin listesi de mevcut, kayıtlar elimdedir.

lafı uzatmak gereksiz. peşimden ayrılmayıp; "don müthişsin", "don allah'ım ol benim", "don beni baştan yarat" diye mesaj atanların ve düşünenlerin olduğu bir platformda taşın altına elimi koymam gerekirdi. bu saatten sonra buranın tanrısı benimdir ve herkesin bana saygı göstermesi ve biat etmesi gerekmektedir.

enjoy herkese.
önncelikle;

(bkz: karma)

ardından;

(bkz: insanlıktan çıkmış tanrı)
Günümüzdeki idol'dür. ibrahimin (a.s) putları nasıl kırdığını hatırlaması gereken sahte tanrı'nın, yani put'un ego tatmini.
(bkz: sen kac beni tanidilar)

* buyuyunce baba tanri olacak.

(bkz: beta)
terbiye ve özgüven eksiliğinden kaynaklanan megolamanlık ve kişilik dürtü bozukluğu vede obsesif kişilik şeysi sonucunda ortaya çıkan eser.
(bkz: benim tanrım seni çok fena hoplatır)
(bkz: memnun oldum)**
(bkz: sözlük tanrısına tapmak)*
(bkz: zall sen mi geldin geç otur şöyle)
(bkz: ben tanrıya inanmam)
(bkz: en birinci)
(bkz: alın bunu içeri)
(bkz: şimdi klavye yi sakince bırak)
don külot enteresan bir tanrı ismidir.
iki uçlu mizaç bozukluğunun kendini bünyede aşırı derece de hissettirme eylemidir. ilah birdir, insanlar sadece o ilah sayesinde bir şeyler icat edebilir. onsuz elini bile kıpırdatman imkansızken, bu nasıl bir böbürlenmedir?
ekşi sözlükten birisi:
- bu sözlüğün tanrısı kim, kime biat edersiniz siz ?
ulusözlükçüler:
+ don külot...

yukarıda ki dialog hiç olmadı be külot, sen ne dersin ?
(bkz: seni çılgın hadi ordan)
sözlüğün tek tanrılı dine inanması sonucu bayağı sorun çıkaracak, yalnız çok tanrılı bir dini benimsemesiyle de bir düzene oturacak olan iddaadır. gerçekten çok kaliteli yazılar yazan, orjinal fikirler ortaya atan yazarlar dışında, bir de ancak "kul" seviyesinde olabilecek çok yazar vardır burada. hepimiz biliyoruz şimdi karşı çıkmayalım.

ayrıca, iddaayı ortaya atanın da, karşı çıkanlardan daha çok hakkı vardır tanrılıkta. kimsenin avukatı olmamakla beraber, objektif karar verebilme yeteneğime de güvenerek, bunun kendi kişisel yorumum olduğunu da eklerim. çünkü aramızda bazı mallar var, artık her entrymin sonunda açıklama yapma gereği duyuyorum, alışkanlık haline getirdim.
(bkz: ve tanrı entry sıçtı)
(bkz: ereskigal)
(bkz: Kendini büyük görme durumları)
(bkz: Kendini beğenme durumu)
(bkz: Çok gaza getirilmiş)
ve son olarak
(bkz: Susturun şunu)
(bkz: zall)
(bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış)
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
(bkz: kendini zenci zanneden penguen)
(bkz: sıçan tanrı)
(bkz: sıçtı tanrı bez getir)