bugün

hızla buyumeye baslayacak olay
(bkz: gozlerinin hastası copy paste in ustasıyım) (bkz: igrencim muntazam)
uludağ sözlük'e bok atmaya ayılıp bayılmak ama esinlenmeden de edememektir.
biliyoruz ki bi de mustafa sandal süper esinlenir.
(bkz: başlık verip rencide etmek istemiyorum)
(bkz: sigarayı yakar yakmaz gelen otobüs)*
(bkz: sigara yakar yakmaz gelen otobüs)*
uludag sozlugun kendini cok derin bir veritabani ya da cok gelismis bir sozluk olarak gostermesini saglayacak baslik.

(bkz: oz elestiri)
(bkz: tek bir seye ihtiyacimiz vardir caliskan olmak)
ÖNCELiKLEN ULUDAG SÖZLÜK'TEN; (#304931) NO'LU DEVEDiKENi ENTRYSiNE BAKIYORUZ..
SONRALIKLAN DA EKŞi SÖZLÜK'TEN; #9764694 NO'LU THAEDRAS ENTRYSiNE..
TARiHLERE DiKKAT EDiYORUZ.. "YOKSA YOKSA? AHAHAHAHAH"

TANIM: KAYNAK GÖSTERDiKTEN SONRA, BiZiM iÇiN BiR ONURDUR DEDiRTEN EYLEMDiR.

EDiT: HA DEVEDiKENi iLEN THAEDRAS AYNI KiŞiYSE AYRI KONUDUR.*

EN Bi SON EDiT: SALLAMIŞIM..

EN Bi SON SON EDiT: VARMIŞ BÖYLE Bi'ŞEY ZATEN.
(bkz: ÇEVREYE VERDiĞiMiZ RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DiLERiZ)
uludağ sözlükte edit yapıldığında saatin belli olmaması yüzünden kimin kimden neyi copy paste ettiği tartışmalı olan eylemdir.
EDiT YAPILSA DA YAPILMASA DA TARiH, ENTRYNiN GiRiLDiĞi iLK GÜNÜ VE SAATi GÖSTERDiĞiNDEN, RAHATLIKLA ÇÖZÜLEBiLECEK OLAYDIR.

EDiT: MiSAL BAK DEĞiŞMEDi*. YOK LAN O DEĞiL DE, ARADAKi GÜN FARKI ÇOK OLAN ENTRYLER iÇiN EDiT'iN PEK DE BiR ÖNEMi YOKTUR.
devedikeni'nin 02.06.2006 tarihli ve (#304931) nolu entrysinin o haftanın en beğenilen entryleri'ne girdiğini daha dün gibi hatırlayanlar için, kimin kopyalayıp yapıştırdığı ortada olan eylem.
oncelikle:

(bkz: entry tarihini editlemek)
(bkz: muhtesem otesi fikirler)
(bkz: allah akil fikir versin)

basligin disina ciktim biraz kusura bakmayin ama bu bakinizlari vermeseydim icim rahatlamazdi. devedikeni'nin zamaninda girmis oldugu entry gercekten de format olarak bir eksi sozluk yazari tarafindan aynen alinmistir.* ayrica bilinmelidir ki eksi'de bir entry editlendikten sonra ikinci tarih, ilk tarihin yaninda gozukmektedir. ilk tarih yani entry'nin girildigi tarih hic degismez.

entry'nin guzelligi nedeniyle devedikeni'ne ayrica saygilar. **
2. nesil çaylakları bile sinirlendirmiş bir eylem olup eh belki kaynak gösterilirse bi seferlik affedilebilecek bir durum
başlığın altında örnek olarak entrymin verilmesinden dolayı ve ilgilenen yazarlara teşekkürü bir borç bilerek başladığım yazımda öncelikle bu entryi (#304931) ilk defa olarak okulumun tuvaletinde bir duvar yazısı olarak gördüğümü belirtmeliyim, gözle copy klavyeyle paste yaptım aslında ben de *. ayrıca arjen robben bir zamanlar eksisozlukte yazar iken, onun kullanıcı adıyla eksiye de buna benzer bir entryi girmiştim, fakat tarih 2005 idi. daha sonra arjen uçurulunca entryleri de uçtu ve benim entryim de uçtu. sonra aynı entryi uludagsozlukte girdim, fakat şimdi ekşide yazılmış olan entry bana ait olmamakla birlikte benim uludagda yazdığımdakinden de sonraki bir tarihtedir. bu açıklamayı niye yaptım, şimdi biri çıkıp da bak ekşide bu entry 2005 de vardı, demekki devedikeni de oradan kopyalamış diye çıkmasının önünü almak için efendim. herkese saygılar, sevgiler, teşekkürler.

edit: sevgili pulp fictionın uyarısı ile http://www.privatesozluk.com/show.asp?m=%23+417217 adresinde taa 2004 tarihinde buna benzer bir entrynin yazılmış olduğunu görmüş bulunmaktayım. o kişi ben değilimdir. hatta belki de o kişi bizim okulun tuvaletine o yazıyı yazan kişidir, kimbilir.

edit2: sevgili deepin uyarısı ile http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=%23570884 ile 2001 senesinde ekşide de yazıldığını görüp kendime "oha ama görmez olaydım tuvalette yazıyı, hatta ben neden tuvalete giriyorum ki, bak bir türlü öğrenemedin çişini tutmayı" demek istediğim bir durum olmuştur. herkes yazmış en son ben yazmışım yazıyı. ammavelakin copy paste değildir, hiç bir zaman da yapmam.
çok ayıp olup tespit edildiğinde utanç verici an yaşatılacağı olaydır ayrıca kaynak gösterilmediği takdirde olay bir nevi hırsızlığa girmektedir ,çok çirkindir
çok sayısızca bir davranış. biz emek harcayalım onlar çalsın. yok öyle yağma. emeğe saygı.
kul hakkıdır. dinen caiz değildir, tövbe etmek gerekir.