bugün

insanı tedirgin eden ortamdır. hadi gündüzleri tamam sıcak ortam falan oluşturuyoruz güzelde geceleri oluşan sıcak ortam biraz sıkıntılı gibi. o kadar ısınıyorsunuz ki arkadaş her sabah yeni bir olaya uyanıyoruz *
diğer sözlüklerde pek bulunmayan samimi ortamdır.
Valla aş evi gibi.
güzeldir, evet.
Sıcak aile ortamı mı bilmiyorum ama sıkıcı bir ortam olduğu kesin. Oysa kulağıma buranın şen şakrak yer olduğu ve ilk mesajı kızların attığı söylentileri gelmişti..
Aragaz da merkelin pascala dediği gibi; "arkadaş arkadaşı domaltıp sikermi" kadir diyor.

bu replik bizim sözlük için yazılmış sanki.
ibnesine kahpesine inat

görsel
evet çok sıcak! yazarlara birbirleriyle sevişmemeleri için sıcak su döküyoruz.

kahretsin yine araya ürün yerleştirir gibi meme yerleştirdim.
her seferinde göğsümü, böyle memelerimin uçlarını filan kabartan elim ve sıcak ortam. akıştan da her zaman anlayacağımız üzere, barışçıl ve kardeşçe, yardımsever ve sevgiyle yaklaşımlar mevcut.

burası, her zaman mutena bir yerdi zaten.
gelin sarılalım.
hiçbir yerde bulamayacağınız kadar sıcak bir aile ortamıdır...
bitmiştir, mevcudiyette artık bulunmayandır. buradaki leş insanlar yüzünden bozulmuş gitmiştir.
her ailede olan gereksiz tipleri bir kenara bırakırsak, diğer yazarların birbirine bağlı ve sevgi dolu yaşadığı sıcak bir ortamdır...
Borç para istemeye dönüşmediği sürece sıkıntı yok. Para istemeyin benden buz gibi soğurum sizden.
10 sene öncesine kadar söz konusu olan ortamdı. ama sadece benim her gün ısrarla haksız saldırıya uğramam bile bu ortamın bozulduğuna işarettir. bu sözlükte insanın sabrıyla nasıl oynandığını ve en çok güven duyulanların bile anında siktir edebileceğini öğrendim. sessiz kalıp sabır göstermeye çalıştıkça sırf takımlarını saygı ve format çerçevesinde eleştirdiğim için bazı fanatiklerin nasıl da amansızca bana saldırdığını üstelik bazılarının onları onaylandığını gördüm. yani az çok samimiyet hala var ama kimse bana aile ortamından bahsetmesin. bitti artık. geride kaldı.
Şu soğuk kış gecelerinde içimizi ısıtan ortamdır.
Fakat bu kadar yetmez bence. Çünkü havalar gerçekten buz gibi. Bu sebeple daha da yakınlaşmalı ve sıcak başlıklar da entry'ler girmeliyiz.
Kardeşçe birbirimize yaklaşalım ve ısınalım..
Olsaydı Müge anlı ya bir senelik malzeme çıkaracak aile ortamı.
hiçbir yerde bulamayacağınız sıcak aile ortamıdır...
postalar havada çarpışabilir çok sakıncalı.
O kadar sıcak ki, bazıları devreleri yakmış.
Öyle sıcak öyle sıcak ki gırgırına magmaya inip inip çıkıyoruz.
teki ndeki sıcak aile ortamı böyle. sen bir de çiftinin dekini gör.
ensestlik barındırır, tehlikelidir.
arkaya kalın bir şey vererek o sıcaklık oluşturulur.
bütün yazarlar bu sıcak ortamdan nasibini alır...
sobada kestane kızarttık, yiyoruz şu an...