bugün

sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum . insanlar birbirine karşı saygılı(arada bi fake nickliler çıkıyo ama neyse), görüşlerini hiçbir kuruma hakaret etmeden kimseyi incitmeden yazan insanlarla doludur burası ve kaynaşmaya çok müsayit. ekşisözlükte yazar olmak için can atan mal arkadaşlar için de bir nasihatim var. malesef ekşideki yazarlarla buradaki gibi samimi olunmuyor, mesajlaşmalarda sürekli ..... ibareleri mevcut. siz siz olun sözlüğünüzün kıymetini bilin. ayrıca orada adı sanı bilinmeyen ezik bir yazar olarak yazmaktansa burada gerçek arkadaşlarınla aslanlar gibi yazarsın.
var olduğuna kesinlikle inandığım ortam.orada yazarlar deryasında tek damla olmaktansa burada,saygılı,seviyeli ortamda,güzel insanlarla olmak daha mantıklı.
ayrıca son derece ateşli tartışmalar yaşayan uuserların hiçbir şey olmamış gibi birbirlerine kadirşinas mesaj atmaları çok güzeldir.
herkesin hissettigini sandıgım, yogun olarak hissettigim, boyle kalmasını umdugum durum.
anne için
(#49443)*
uludağ üniversitesinin havasından kaynaklanan sozlugumuzun kendine has ozelligidir.
bugün bir kez daha şahit olunan, yazarların birbirlerini ne kadar tuttuklarını gösteren, ve bu sözlükte gerçekten çok sıcak ve iyiniyete, dostluğa dayalı bir ortamın olduğunu anlatan cümledir. her kelimesi ile doğrudur. herkese de bunun için teşekkür edilir.
başlarda hissedemediğim ama artık ayan beyan kendini belli eden sıcak ortamdır.
bir sözlükten beklenen şey aile ortamı olmamalı. herkes özgürce yazmalı. tabii özgür olmak kardeşliği ortadan kaldıracaktır.
çok da gerekli olmayan bir hadisedir,neticede insanlar birbirini aile sıcaklığı tadında sevmek zorunda diildir,önemli olan amaca hizmet edilmesi ve saygı durumunun iyi ayarlanmasıdır,ha bütün bunlar olduktan sonra aile ortamı gibi de olunabilir,canım cicim de olunabilir ama öncelik sırası daha aşağılardadır
atan alir spor,devedikeni ve montajelemaninin geri donmesiyle yeniden yakalanilan ortamdir.
ailecek üye olanlar için gerçekleşen hadisedir.*
sadece bir kaç haftadır okumama rağmen, kesinlikle hissettiğim ve içinde bulunmak
istediğim ortam.
sıcak aile ortamı arayanlar için ii bi reklam olabilir ama zeki insanları keşfetmek benim için eğlenceli...
(bkz: nostalji)
bir dönem çok ısındırmış nihayet ideal sıcaklığına ulaşmış aile ortamıdır *
kısa bir zaman önce buraya gelmeme,
bazılarının benim görüşlerimi beğenmemesine,
arada bir tek tip konuların konuşulmasına,
buradaki insanları sadece yazılarıyla tanımama
her şeye ama her şeye rağmen içinde olmaktan mutluluk duyduğum,kendimi bir parçası olduğum için iyi hissettiğim,"sanal aile böyle bir şey olsa gerek" dediğim başlık.
uyum sorunun yavaş yavaş kaldırıldığı, fesatlıktan ve fucurdan uzaklasılması neticesinde ulasılan olumlu havadır.
tamamen yalan ortamdır.gerçek olsa sözlüğün en bi yaşlısı olarak.bayramlarda gelen giden nerede?Telefonla arayan halimi hatrımı soran,kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmeme yardım eden nerde? Hiçbir yerde demek hikaye yazılanların çizilenlerin hepsi.Sabah geliyoz bi günaydın bile yok.bizim zamanımızda bölemiyidi.Ayıp.Esefle kınar.Bayramda el öpene şeker veririm. * *
bugünden itibaren benimde yaşamak için heyecanlandığım ortam
hiçbir zaman bozulmayacağı sözlüğü seven yazarların garantisinde olan ortamdır. uludağ sözlük kişilerin üzerindedir. ortamı bozmaya çalışan gidecektir.

(bkz: herkes gider biz kalırız)
et tırnaktan ayrılmaz bize kalanlar bize yeter dedigim ortamdır.
kıskanılası bir ortamdır..
bilenlerin bilmeyenlere anlattığı, duyanların duymayanlara duyurduğu, ancak anlatılmayıp yaşanası sıcacık, mis gibi ortam. *
açtığı başlıklarda küfürlere yer veren yazarların bozduğunu düşündüğüm ortam