bugün

sandalyeyi ters çevirdim.

(bkz: o ses uludağ)

edit:ters derken geri yani.
güzel bir özellik olacaktır. zaman lazım.
Henüz göremediğim özellik - eğer trol degilse Insansın zall. Çok tatlı değil mi ?
Yaziyla entry girerken bağlantı sıçıyor. Bir de sesle girersek 1 saatte sayfa yüklenir artık.
Sözlük içinde kayıt yapılabilecek başka bi siteden kayıt yapıp buraya link koyulmayacak fasilite. Az kaldı açılacak yakında.

Belki gereklidir dipnotu: Yani clyp.it bizim değil arkadaşlar.
önce ağzını açacaksın.
sonra yumacaksın gözünü.
(bkz: Ulusesle koca düşürmek)
https://clyp.it/
burdan oluyo sanırım. kaydedip link atıyosun.
böyle kısaltılmış linkle olacak iş değildir. acilen player eklenmeli. sesleri de kendi sunucunuzda barındırsanız fena olmaz ayrı bir hizmete gerçekten gerek var mı ? (yoksa bahsi geçen site de mi sizin *)
(bkz: uluses)
o değilde başlığa kayıt bırakanların hemen hemen hepsi bayan yazarlar. cağnım sözlük abazaları kaldırmış pusuda heralde. koçlarım benim.
lookin hanımın realite kelimesinden sonra orgazm olduğum uygulama *
açılmaması gereken site.
sikimsonik seslerin sözlüğü işgal edeceği gerçeklerdir.
siktirin gidin radyoculuk yapın lan. bize ne sizin seslerinizden.

burası sözlük amk. radyo değil...
ses degil dusunceleri paylastigimiz icin, umurumda olmayan olaydir.
Beni pek alakadar etmeyen olaydır. Ahalinin Gürültü dinlemek isteyeceğini sanmıyorum. Sesine güvenen eklesin tabii ona bir şey diyemem.
uludağ sözlüğün yeni uygulamasıdır.
yeni başlayan oluşum. birkaç kişi hemen eklemiş seslerini onları dinledim.

kimisi; '' hepinizle sevişmek istiyorum, sevişin benimle kızlar '' demiş.
kimisi; '' meme meme meme. sadece meme ulan '' demiş.
kimisi; '' sokayım sözlüğünüze de, sesinize de '' demiş.
kimisi şarkı söylemiş, kimisi film sahnesinden müzikler paylaşmış.

yani bunların hiçbiri umurumda değil, beni asıl düşündüren şey o sesleri dinlerken mal gibi şu titreşimleri takip ediyoruz ya, heh o düşündürüyor.

görsel

neden lan? bok mu var bunları takip ediyoruz sesi dinlerken.
http://m.uludagsozluk.com/e/30823269/

arkadaşlar, siz vocaroo vocaroo konuşurken ben de geçen muaddili ancak mobil applikasyonu da olan clyp 'i buldum,

Bunun uludağ sözlük ses özelliği ile hiçbir ilgisi yok. Sesimi kaydederken Ben oraya geçen bir takım çalışmalarımda(uluhatıra, uluslogan, uluaşq vs) kullandığım gibi "ulu" markasını ekledim de "uluses" dedim,

o ben bir lookin olarak kendi çıbanbAşılığım,

Sözlüğe gelecek olan uygulama ile hiçbir ilgisi yok. (Allahım ne işlere bulaştım silik yemesem bari) sizdeki de ne menem bir sürü psikolojisidir.

Sözlüğe gelecek olan özellik bilmiyorum ama muhtemelen bir buton olur, basar kaydeder yükleriz, isteyen basar dinler, öyle olmalı,

Biz sadece biraz gülelim diye örnek verdik kankamla o kadar. Amma abarttınız.
ulan ben de diyorum ne bu clyp linkleri? uludağ sözlüğün değil ki bu site,ne tarak yiyor bu herifler? Meğer lookin trollemiş,bunlar da sazan gibi atlamış "phen de kullandım bakın linkimm: clyp.com/naberlan" tarzı entrylerle. bilsem kendi sitemi falan tanıtırdım lan.

Neyse bir daha ki sefere artık. "Uludağ Sümük" gibi bir şey çıkacağı zaman da ben paylaşırım "denedik bakalım şimdilik güzel gibi http://benimkendisitem.com/3518"; diye.

evet arkadaşlar lookin'in ses haritasını çıkartmayı başardım.

görsel
evet arkadaşlar lookin'in ses haritasını çıkartmayı başardım.

görsel
yazarları o eşsiz ve seksi ses tonumla tahrik etmemek adına sanırım kullanamayacağım özellik.
Vay amk.

Kuğul olduğunu düşünen yazarcıkların "öğm, heeh, meh, öğl" gibi sesler çıkararak konuşarrak sözlük içine sıçmasını sağlayacak innovasyon.

Yenilik.

Devrim. Şakaydı.