bugün

* uludag sözlük ün kurulduğu tarihten itibaren bugune ve yakın bir geleceğine kadar ki zaman diliminde gelmiş geçmiş en başarılı yazarlar grubuna verilen isim.

bu gruba dahil olan yazarların tek özelliği "çok iyi yazar" olmaları asla değildir. iyi yazar olmalarının yanında, uludag sözlüğe faydaları dokunması, onu kuruluşundan bugune türkiye nin 2 numaralı sözlüğü haline getirmelerinde üslendikleri rol ve üyeleri arasındaki iletişimi en iyi şekilde sağlayan, onlara sanal dünya, reel dünya arasında bir köprü kurdurtan yazarların bulunduğu topluluk.

uludag sözlüğün çıkar ve menfaatlerine en çok faydası dokunan yazarlardan oluşur.
Sözlük tarihinin en klas oyuncularından kurulu 11'dir.
Ofansif bir takımdır. Kaleden hücuma Sadece golü düşünür.

görsel
o sol kanat. en sefdiğim. iyi yardırırım o kanattan. eyvallah kardişim.
Orta alan çok boktan nerde yumoş ve vernel var oraya yazılmış hadi eyvallah.
Tam mevkime konmuşum. 12 sene kalecilik yapmış biri olarak çok temiz forvet de oynarım.
Arka sağlam. Forvette ben ve 007 işi bitirir. Şampiyon olur bu kadro.
Çok güncel bir takım. Benden yazar olmaz, kara hilal, paleface, fatal, abberline nerede ? Keşke eski dönemlere de yer verilseydi. Bu yüzden beğenmedim.
Ben uzun boyluyum beni kaleye geçirin arkadaşlar. Gerçi defansta da iyiyim ama nickimizin hakkını verelim diye yani şeyettim. Bir takım çeşiti.*
kalenin kaleye geçirilmemiş olması beni şaşırttı doğrusu.
Usualsuspects in kaleye konulması büyük bi hata olmuş bence. Topu tutmaz, direkt rakibin ayaklarına sarılır bu yaa. Aman yarabbim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar