bugün

hayır asla oy vermem.
he he, tabi tabi neden olmasın, seni mi kıracağız. hele ki yine yeniden, yepisyeni beka sorunumuzu hatırlattığın için oyum sana.
oy moy oy.
oy veren kabız olsun!
kim olduğunu biliyorum...
https://m.haber7.com/siya...ti-hangisi-millet-sofrasi
Çocuklarını fön makinesiyle ısıtıp, yan odada intihar eden kadın, pandemide intihar eden işsiz vatandaşları , okula gidemeyip çöp toplayan bebeleri , milyonlarca mülteciyi, saymakla bitmez sorunu görmezden gelip destekleyin kardeşim. Herkes hakettiğini yaşar.
Boş yapma aq.

Bi kulağımızın arkası kaldı zaten Arap Afgan az geldi galiba 15 milyon Bi 15 daha mı gelsin.
ne pkk lılara ne de hizbullahçılara oy vermeyeceğiz. atatürk'ün adını anıp akp'ye insan çekebileceğini sanıyorsan çok yanılıyorsun. atatürk düşmanlarına oy verecek atatürkçü tanımıyorum ben. ya sinan oğan ya hiçbiri.
gerek yok.
--spoiler--
çocuklarını fön makinesiyle ısıtıp, yan odada intihar eden kadın, pandemide intihar eden işsiz vatandaşları , okula gidemeyip çöp toplayan bebeleri , milyonlarca mülteciyi, saymakla bitmez sorunu görmezden gelip destekleyin kardeşim. herkes hakettiğini yaşar.
--spoiler--

bu hayatın çeşitliliğidir, herhangi bir hükümet ile oluşacak birşey değildir, başka argüman ara yalansız dolansız algısız.
Şu gelmeseydide 2018 de kalsaydım keşke.
Dönüp dursaydı.
Hesabı silip gitme seçeneğinin daha mantıklı ve cazip geleceği dayatmaca.
frank yeter artık...
freni bosalan kamyon.
iyi nick güldüm.
Anamı babamı gözümün önünde katletseler oy vermem.
Ne diyor bu ?
Eksi yemekten hoşlanıyor zaar bebe.
böyle biişe yapılacaksa sözlüğğü kapatsınlar amk en salak sözlük olacağına olmasın daha iyi.
aktrollerin tutuşmuş popolarını, sigaramı yakıp, zevk ala, ala içerek izliyorum. Hepiniz tek, tek yargılanacaksınız, ondan bu korku. Kaç paraya buradan oy çekmeye çalışıyorsunuz? söyleyin la pabucumun hırsızları.
Rte için uludağdan medet ummak.
Bu hafta yapılan bazı muhalif ajans anketleri.

Sak araştırma:
Erdoğan %62.3
Optimar :
Erdoğan %53.1

Mef araştırma:
Erdoğan %57.8
Saros:
Erdoğan 56.2

Balkon Konuşması Yükleniyor.
Kudurun ADAM YiNE KAZANACAK
Ahahhahaha!

Ay hiç geleceğim yoktu.
sen destekle biz desteklemek istemiyoruz belki.
boş işlere kafa yormaktır. deveye hendek atlatırsın bu modellere laf anlatamazsın bunlar 6 ayda bir parti değişen kafaları gelgit olan modeller boşa emek harcama ben 10 yıldır emek harcadımn hala aynı ovadalar.
Ben destekliyorum. Helali hoş olsun. Sırtını ypg'ye yaslayanlara oy verecek değilim.