bugün

Gene sağıyla soluyla oynanandır. Evet.
onceki halinin kullanimi daha rahatdi.
oynaya oynaya icine ettiler.
ben butonuna basınca programın kapandığı uygulama. ios işlemciler için geçerli.
en begenilen, iyi, kötü onaylanan entryler niye gösterilmiyor anlamıyorum.
her baktığım fotoğrafı galeriye kaydetmese daha iyi olacak. galerim devecialpay selfileriyle dolu. * evet bakmadan duramıyorum.
görsel
indirip cebelleşmeye gerek olmayan uygulama. cebten girmek istiyorsan direk chrome dan gir daha kullanışlı.
ios için uygulaması berbat olduğundan mecburiyetten girilen sözlük şeysidir.
Beğenilen, beğenilmeyen butoları ile soy ağacımıza kadar inen uygulama. Ne gerek var.
görsel
Şu an kalkıp işe gitmem lazım.. hrm okuyup hem çalışmak zor millet.
artık alta cekince yenileme özelliğin gelmesi gereken sözlüğümüzün mobil uygulaması.
arama çubuğu eskisi gibi olsun mobilii.
Gayet begendigim ve kullanilsli buldugum calisma.

Mobil kesinlikle bilgisayardan daha rahat.
Normal sitesinden bile daha iyidir 10 numara yapmışlar.
geçen sene sözlüğe ilk kayıt ve yazar olduğum ulu sözlük versiyonu. harbiden iyi bir tasarıma sahiptir.
Bugün sol frame'ini bulana şukk dağıtıyorum.
Masaüstü görünümden çok daha kullanışlı olduğu herkesin ortak fikri olan mobil uygulama. "Bugün" butonu olsaydı daha iyi olabilirdi, tabi bir de koyu renk tercihi de olsa çok daha iyi olurdu gibi. Neyse bu da iyi.
bugün yarım mesaj bölümü değişecek galiba. ya sözlüğün ya da zall'ın götü başı ayrı oynuyor şu an.
bende nedense sol frame'i olmayan sikik tasarım. sol frame nerede lan?

edit: çözdüm olayı. m.uludagsozluk.com a girin. çok zeki veledimiz zall, mobilden gelenleri mobil siteye yönlendirmek yerine sikik "matöröyal tasarım"ının sol framesiz versiyonunu gösteriyor.
buraya entry gir. veya sen konuş android yazsın.

cümlesi android tarafından yazılmamış, manuel olarak yazılmıştır.
teknik anlamda başarılıdır.
başarılıdır teknik anlamda.
tıklaman linklerdeki resimler neden cihaza kaydedilir, anlayamıyorum.

çözümü olan söylesin lütfen.
telefondan mıdır nedir bilinmez giriş yap dedikten sonra açılmıyor donuyor.
çok sikko bir uygulamadır.

sadece bkz veremiyorsun, eminmisin diye bi tırt çıkıyo ama tıklanacak bi' sikim yok. veya ben ibneyim bulamadım.
giri editlemek istersen sıçtın, sağ alttaki kare bokuna basamıyosun, her bastığında aşağı yukarı oynuyor ekran bastığın oranda.
her giriden çıktığında yenileniyo' sol frame. seveni vardır belki ama aq bi' dur iki saat arıyorum 5 saniye önceki başlığı.
ayrıca açık oylama, kim sana naaptı, ne beğenildi, kimsenin bi' sikten haberi yok.