bugün

formspring ve twitter sayfalarını bizlerle paylaşan sözlük kızlarının sahip oldukları hede höde haydeeee!

evdeyim, tatil günüm. yaklaşık bi' saat önceydi. salo o le 120 giornate di sodoma filmini ilk izlediğim zamanları düşündüm. pier paolo pasolini'ye ettiğim küfürler geldi aklıma. filminde oynattığı amı kıllı kızlar geldi bir bir gözümün önüne. yalın ayakları kirli kızlar... sonra, o koca götleriyle kahkaha atan olgun orospular. onların da amı kıllıydı herhalde, çünkü onlar da çirkindi. kötüydü onlar. iğrenç hikayelere sahiplerdi. ve kadındılar.

acıkmıştım ve midem bulanıyordu. "ulu sözlükte ne sikişler dönüyo lan acaba!?" deyip bismillahla daldım sözlüğe. sol frame yine kıpır kıpırdı, yerinde duramıyordu. her on saniyede bir yenileniyordu. farklı farklı başlıklar resmen hopluyorlardı. ve yine o başlığı gördüm: sözlükçülerin formspring sayfaları

sübhanallah! o da hopluyordu.

ulan, ne zaman baksam şu başlığa "aaa bu da mı kızmış lan!? ehee!" filan derdim. daha sonra formspring ya da twitter sayfasına girip "tipini sikeyim!" deyip tövbe ederek bilgisayarımı kapatırdım. bugün de aynısı oldu amına koyim! ama bu sefer bilgisayarı kapatmadım. isyanımı dizginleyemedim a dostlar! bi' sözlüğün bütün kızları mı çirkin olur lan!? üç saattir yemek yiyemiyorum amına koyim! çirkinsen eğer neden yazarsın ki formspring/twitter sayfanı buraya. hadi diyelim ki yaptın bi' hata. peki neden patlıcan bacakların, diyarbakır karpuzu popon ve sevimsiz yüz hatlarınla can bulan fotoğrafı da profiline koyarsın? hadi giresun fındığı gibi popon olur, amenna! lakin ki öyle değildir!

yapmayın arkadaşlar! ben yine "vay amına kodumun piçi!" nidalarıyla sizi şukulayayım. sizi, her erkek sözlük yazarı gibi abazan ve bi' o kadar da cünüp sanayım. ama kız olduğunuzu belli etmeyin bana! lütfen! yazıktır, günahtır!
abazan sallamasyonudur. *
(bkz: sözlük erkeklerinin kendini brad pitt sanması)
(bkz: bir erkek olarak bunu dediğime inanamıyorum)
(bkz: gay e kız beğendirmek zor)
(bkz: yazar bu başlıkta kendini anlatmış)
kadınlar çiçektir.
(bkz: özelde güzeller ama)
(bkz: özele gel)
kadın yazar istiyoruz haykırışlarının vücut bulduğu önerme.
başlığın sahibi kadın yazar falan görmemiştir muhtemelen, kadın yazar turnusolü olarak kullanacaktır bu başlığı.
(bkz: bir savunma aracı olarak genelde)**
(bkz: o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramış) *
uygun olta ve yem seçildikten sonra uygun bir bölgeye olta atılır. tabii misina ve kancanın boyutu da tutulması istenen balığın cinsine göre değişir.

pardon... girdiyi yanlış yere yazdım.
normal bi olaydır güzel kızların manitaları varken çirkin kızlar uludağ sözlükte toplanmışlardır ve çok çirkinlerdir
şaka maka bi yana kızlara sataşmakta güzel..:))))
(bkz: her dediğimi dikkate almayın canııım)
(bkz: dünya gevşek biz napak)
sözlük kızlarına ''köylü kurnazlığı'' ile atılmış olan ''abazan oltası'' bir ifadedir..
uludağ sözlük kızlarının ciğer olduğu düşünülürse, bir kedi tarafından yazılmış yazıdır. **
--spoiler--
dedim patrona şöyle böyle. haklısın dedi...
--spoiler--
(bkz: pics or it didnt happen)
Halt etmişlik.
kızların da bizi görmeleri durumunda, olabilecek korkunç benzetmeler de unutulmamalı.
(bkz: peki kızlarda bizi görecekmi)
uludağ sözlükte sazan kızları tespit için açılmış yeni bir eylem.
sözlük kızlarına atılan oltalardan artık gına gelmesi...
yoklukta giderleri olabiliyor. maalesef denemelerim bu yönde bir bilgi veriyor bana
tabi yahu hepimiz rezaletiz, hepimiz ayşen'iz hepimiz gruda'yız !!!
zaten kız güzel olsa burda olmazdı
(bkz: sözlük kızlarını araştırma ve bulma derneği)