bugün

huyları güzel ama.
Çarpılırsınız valla...
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
Bi insanı dış görünüşle yargıliycak kadar insanlıktan nasibinizi alamadiniz mı? Hiç kimseye saygınız kalmamış. Beraber yaşamayı öğrenememişsiniz. Gelip burda kızlara milyon tane hakaret ediyosunuz, yerden yere vuruyosunuz size gelip insanca iki şey söyleseler kaldıramazsınız. Bay frodo bey madsm kendinizi bu kadar enetelektüel ve gelişmiş görüyorsunuz ama boşa yani. Hayat size bir şey kazandırmamış. Insanları dış görünüşüyle değerlendirmek tamamen cahilliktir. Böyle yaparsınız yaparsınız sonra "eşitlik, bütün kadınlar çiçektir" diye gezersiniz. Yapmayın kardeşim ayıp lan.
ilk önce açın kendi g*tünüze bakın. ilkokul çocukları bile sizden daha zeki.
(bkz: attım oltayı)
(bkz: allah bereket versin) çok şükür bugünde doyacağız başlığı resmen. "ya üff ben çrkn dğlm bi kere ..s.s" kızlarının ya kişiye özel yada başlığa fotoğraf atıp entry girip farklılığını kanıtlayacağı umuduyla çırpınıp ağlara oltalara gelmesine sebep olacak girdiler yazılmış maşallah. zekanızı seveyim be yine ateş ediyorsunuz. **
biri var böyle başı örtülü nickini vermiyicem. primcinin teki kendisi.
bana gider koydu. benim bir yazdığımla ilgili mesaj atmıştı işte sonra karşılıklı teşekkür ettikten sonra tanışalım mı dedim yok kalsın dedi. odur budur bir sözlük kızına mesaj atmakmı, tövbeler olsun. Burası "yok kalsın" denilebilecek kadar mahremse neden kayıt oldun kızım, o kadar fotoğrafın var burda senin be.

çok egoistler bir defa. şurda iki tane mesneti olmayan kelime karalayıp milletin dikkatini çekiyorsun diye yaptığına bak. egolarınız için fazla küçüksünüz ama bunu bilin.
(bkz: sözlük kızlarına sarkan tip)
görsel
Göreceli önermedir. O değil de bir kısmetse olur, bir big brother işlevi de görüyormuş bu sözlük chat sitelerini solda sıfır bırakıyormuş vay be. Sözlük neydi? Bir fikir, bilgi, eleştiri ya da önerinin kişilerin ve cinsiyetlerin önüne geçmedişaka şaka herkes istediği gibi kullansın da yokluğa düşmüş gibi hunharca buraya asılmak şaşırttı beni. Her kesime hitap edebilecek o kadar çok mecra var ki internette son mohikan gibi buraya abanmışsınız. Neyse efenim sonuç olarak ne diyelim hasılatınız bol olsun.
çirkin filan diye laf atıp geçmeyelim, olmuyor arkadaşlar, dediğimiz başlıktır.

şimdi hediyeyi de paketine göre değerlendirmemek gerekir. mesela kocaman bir paket geliyor, içinden 10 liralık şey çıkıyor, ufacık gösterişsiz bir paket geliyor hediye, içinden 3 bin liralık iphone çıkıyor, o yüzden önce bir paketi açmakta fayda var.

(bkz: nasıl savundum hakkınızı)
1-2 istisna dısında tamamen doğrudur. evet.
birebir konuşmada hiç bir sözlük erkeğinin söyleyemediğidir.

ben öylesine yazdım falan mı diyorsunuz lan.
ÇiRKiN bir kız için bu kadar uzun yazı yazılması çirkinliğin ta kendisidir.
genelde de çirkin özelde de çirkin.

ayırmaya gerek yok yani.
bu da dahil olmak üzere tüm genellemeler hatalıdır.
uludağ sözlük kızlarının genelde erkek olmasından daha büyük bir sorun değildir.
Hakli bir gercek. Zaten kezban diyorlar da bilemiycem muhatap olmadim. Swh
inkar edenin evi yıkılır. korkunç gerçek.

şu sözlükte bir tane dahi kızla mesajlaşmadım. mesajlaşmam.

birçoğundan tiksiniyorum. saçma sapan mahalle kavgası yapıyorlar.
(bkz: sözlük kızı avi)
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
sözlükte kız peşinde koşan abazanları üzen gerçek.
bugune kadar sadece 3 kizla tanistim buradan.. ve eksi alacagimi bilmeme ragmen yorumu yapiyorum.. sadece bööğğhhhhkkk...!

sen cok mu yakisiklisin kusursuz musun vs. diyenlere fotograflarimi yollayabilirim.

ayricaaa sosyal hayatlarnda ilgi toplamayan kizlar burada gotu stratosfer seviyesinde nedense *
belge ile kanıtlanması gereken önermedir.
uludağ sözlük kızı falan değil oğlum o.
o komple tüm türk kızları bir kere.

türk kızı: kezban.
keban: kıllı, toparlak, medeniyetten bir haber; hayvanımsı yaratık.

-belki sözlükte ki kız türk değil.
+sözlükte rusça yazan görmedik.
-belki rus ama türkçe biliyor.
+hmm.

+olsun yine de çirkindir o.