bugün

hiç kimseden mi oluşuyor?
Siz ve elitistlik mi ?.

Daha neler yav...

Hayaller Paris gerçekler cihangir özentisi...

Pehh...
Platinum vip bir dernek kurarsak şayet bik bik'ten saat 12 den sonra şifreli ve gizli yollarla davetiye yollamasını reca ediyorum. Lakin ortalığın vaziyetini görürsündür. Yoksa daha fazla dayanamayıp atımın terkisine atlayıp bu diyarı terk edeceğim.
Yerde 5 lira görse göt lobları ile çaktırmadan alacak yazarlar birliğidir.
nereden abim oluyorsun aq kendine gel litfen.

kesecek misin iki satır yazıp çıkacağım.

sonra mod arkadaşın sevgilin var diye saçmalıyorsunuz.
tek çereçeveli gözlükleri, bir ellerinde dünya edebiyatından bir eser olduğu halde, kütüphanelerinden sözlüğe bağlanan ve entelektüel entryler giren elit yazarlarca teşkil edilen grup.
sus ulan segmentine ayrı kumaşına ayrı ... başlatma şimdi.
sen kim benimle paslaşmak kim.
seviyesizlikten hiç hoşlanmam.

herkesin ailesi var herkes kendi başına birey olduğu için senin dışında kimse bahsetmiyor fark ettiysen ezik herif.

adamlık da tarifle olmuyor ki tarifini vereyim nasiplen.

çekil şuradan entrylerimin altında bir daha kıvranma.
senden korkan senin gibilerle devam et .
benim kendimi anlatmaya ihtiyacım yok. 14 yıldır yazarım, beni bilen iyi biliyor zaten, sürekli küçük emrah tribinde olan sensin genç adam. biliyorum zoruna gidiyor bu kadar kaliteli bir kumaş ve aileye sahip olup burda olmam ama buna yapacak bir sey yok maalesef...

sen değil tillahın ensemde bitse 15 sn de alır ezer geçerim. lütfen haddini bil.

benim kumaşım kalitelidir sen hayatında görmediğin için anlamazsın. ben aşağılık tiplerle muhatap olmam. sana son cevabım. lütfen git. iyi günler.
senin sorunun senin gibiler sayesinde var olup tutunmak yoksa bir insan neden kendini bu kadar anlatma kanıtlama ihtiyacı duysun kompleksli karakteri kumaşı bozuk çirkef insana durduk yere sıçrayan bir kişiliksin.
bu çöplükte bok eşelemekten zevk alan kendini horoz sanıyor elit sanıyor.

milletin bardağını kaşığını yediğini içtiğini beğenmez oradan tartışma çıkarıp kendini anlatan vizyonsuz herifin tekisin.
kumaşı bozukluk yapacaksan ensende biterim.
beni hazmedemezsin.

şimdi git kızlarla oyna.
bir de o konu var.
eheh.
here comes the laundry master...

(bulaşıkçı da geldi)

bakıyorum ki insanların entrylerinden dem vurmak yerine saçmalamayı tercih etmiş. saygı duyarım.

arkadaş aynalı tahir den yusuf miroğlu na terfi etmiş sanırım. yazdıklarına bakınca o anlaşılıyor.

tabi klas ve kalitenin ne olduğu bilmediği için bu şekilde konuşması normal. e hata bir yerde bizde bu tip aile terbiyesi almamış seviyesiz varlıklarla muhatap oluyoruz.

14 yıllık yazarlığımda bunlardan çok gördüm ben. boş boş yazar dururlar, ne kalitesi, ne klası ulaşamacağı adamlara boyle saldırırlar. mazur görmek lazım...

lütfen bulaşıkçı...bu sana verdiğim son cevap olsun bu. ne benim dengim olabilirsin ne de benle aynı paydada buluşabilirsin.

senden çok üst segmentteyim ben rica edeceğim, kendi profilindeki adamlarla tartış.

iyi günler.
kardeşlerim kavga etmesek mi? gelin çubuk kraker yiyelim bırakalım bu işleri.
donunu çorabını anlatmak için kavga çıkaran çapsız herifin tekisin kimse de çıkıp sen kimsin ulan demiyor.

kendini anlatmak için millete bulaşıyorsun bu sikindirik yer olmasa bu zıttırı vızzık hareketleri nerede yapacaksın sen de haklısın.

dur senin gibi karaktersizlik yapayım.
araştırsak getir götürcü çıkarsın eheh.

bu arada getir götür yapan ekmekci arkadaşlar alınmasın.
konu çapsızlık.

durun şimdi kendini elit sanan arkadaşımız nasıl seviyesizleşecek izleyelim adres falan da ister şindi bu asadad.

e: konudan bağımsız yazdığım her şeyi de üstüne alınıyor. sen alınacaksın diye bir şey yazamayalım mı ulan.

attığım şarkı linklerini de dinliyor musun. seni boydan boya yalamak istiyorum yazasım var. bu alınacak diye yazamıyorum.
pasif agresiflik yapma aq.
bana bulaşma.
ben sindirdiğin heriflere benzemem.
Yalnız başlık sahibinden bir istirhamımız var…lütfen buraya kendini elit sanan kıroları almayınız…sosyal ortamda bile olsa bu tip varlıklarla aynı paydada olmak bizi rahatsız ediyor.
Dişil enerjimi ortaya çıkaran ve tenime çok giden elit turuncusu en sevdiğim takımım. Ayrıca beni halktan hissettiriyor. Ben bağkur emeklisi lacivertten anlamam. Saraylı kişiliğime ters bir kerem.
adrese teslim kadro ilanı gibi bugün lacivert ceket giyenler elittir şeklinde belli bi kişiyi hedef almaktan ziyade direk isim vermeyi daha uygun buldum. elit eliti turuncu takım elbisesinden anlar oysa.
Böyle kişisel bilgiler verip sizi üzmek, ayrıştırmak gibi bir terbiyesizlik yapmak istememiş olsam da işte kimisi klastan anladığından şıp diye konum vermiş. Çok doğru bik bik seni kutluyorum. Bu yağmurlu günde 15 odalı minik ve mütevazi şatomdan size entarilerimi düzüyorum.
Buraya inanmayacak kıskançlar için foto ekliyorum ayrıca*

görsel
iyi bir aile terbiyesi almış, ailesi türkiye cumhuriyetinde iyi yerlere gelen insanlar yetiştirmiş, şahsı da buna uygun eğitim almış, statüsü, kariyeri, rafine zevkleri olan ve kendini yetiştirmiş insanların olması gereken gruptur.
son kombini ile menuet resmen elitiliğin kitabını yazdı. sanırım ondan eliti londrada. çok tatlısın kıpss. şatomdan yazıyorum dese inanırım.
uludağ modern çetesi olarak savaş ilan ettiğimiz, bulduğumuz her açığını ss olarak galeriye koyup kendilerini itin götüne sokacağımız oluşum. 6. nesili biz de çok sevmiyoruz ama burjuvadan daha çok nefret ediyoruz.
beşinci nesil olmayan ama zengin olan, ferrarisinin tek kapısı olan ama deposunda benzin olmayan tüm entelektüel üniversiteli yazarları da kapsayabilir bence.