bugün

uludağ gazoz ikna edilip, sponsor yapılırsa tadından yenmeyecek lig.
sözlüğü karıştıran ligtir. herkes heyecanlandı lan!
istanbul'a uzak şehirlerde bulunan yazarları fukara sümüğü gibi kenara atan ligdir. banane kardeşim sucuk&kaymak afyon ligi düzenlensin.
zall'da ilgili bu lige.

(bkz: başkanim beni al)
abd' ye deplasmana gelinmesi durumunda mavi donumu giyip icabet etmek istedigim ligdir. bir lincoln, bir alex, bir delgado tipinde olmasam da servet cetin gibi ne biliyim antalyaporlu Serge Pacome Djiehoua gibi fiziksel ozelliklerimle, lugano tipi cagdas savunma anlayisimla * forma beklemekteyim. mls' den gelen transfer teklifini beklemeye aldiriyorum bakin guzel hatriniz icin. degerinizi bilin. *
bitmek tükenmek bilmeyen enerjim ile kendime kulup aradadığım organizasyondur eski günlerime dönmek için çok iyi bir fırsat olduğunu düşünmekteyim.

(bkz: hakanrr dan yeşil ışık)
(bkz: başkanım beni al)
(bkz: yedek kalacaksam ayrılmak istiyorum)
(bkz: hoca ile aramda hiçbir sorun yok)
istanbul sınırları içersinde olması sebebiyle katılımın cevre illere yayılamayacak, hatta uludag'dan bile katılımın zor olacagı ligdir. hala turkiye geneline yayılmadık mı?
takımları belli olmayan ligdir. ama aşağıdakiler önerilir;

(bkz: abazanspor)
(bkz: abazaniye b ş b spor)
(bkz: bluevelvespor)
(bkz: zallspor)
(bkz: sözlükspor)
(bkz: fenerbahçespor) *
(bkz: galatasarayspor) *
bursa ayağına seve seve katılabileceğim organizasyon. inşaallah olur da, istanbul a gideriz, ara sıra onlar da bize gelir, muhabbet eder, sol kanattan bindirmeler yaparız, maç sonrası dürüm - kokoreç olayına gireriz.
yedek oyuncu istenmesindeki amaç, as kadro oyuncularından mazeretli olarak maçlara gelmeyecek olanların yerine hazır bir oyuncu bulunması ve maçların aksamaması içindir.. en az 1 yedek gereklidir.. ilk başlangıç olarak as kadronuzu kurmuşsanız ve isim belirlemişseniz bana bildirin.. yedekler için çalışmalarınıza devam edersiniz..
bursa ayağında katılabilceğim organizasyondur. defensive Midfielder, defender da ligin tozunu attıracağım , gerekirse attacking midfielder oynayıp yetenek sergileyebilceğim fırsattır. ilgilenenlere duyurulur. *

Fiziksel özelliklerimi vermek istiyorum : *

- 180 cm
- 76 kg
6 yabancı (sözlük dışı*) ile oynayan ipneler olacak mı acaba diye düşündüren organizasyondur. *
yazar olur olmaz katılacağım ligdir.. defans, ofans, tandem, her bi yerde oynarım.

tandem alakasız olmuş sanki. neyse.
istanbul da olmam durumunda bir world class striker olarak her zaman katılabilecegim bir organizasyon. (bkz: zlatan ibrahimovic)

not: Bonservisim elimdedir.ilgili arkadaşlara duyurulur.
oluşturulma aşamasındaki takımlardan astronomik transfer teklifleri aldığım ligtir.yaşım itibari ile bir paulo maldini, bir oliver kahn muamelesi görmekteyim.
kendime takım aradığım organizasyondur. son 6 aydır her hafta en az 1 halı saha organizasyonunda bulunmam nedeniyle kondisyonum 120 dakika hiç durmadan koşacak seviyededir. rakip yarı saha da her yerde oynarım. penaltı kaçırmam...
(bkz: orta sahanın ortası için biçilmiş kaftan) *
(bkz: temiz çatalayağlaroğlu)

ankara'da en büyük özelliği; kornerden ve serbest vuruşlardan gol atmak, ara pasları vermek olan bir orta sahaya ihtiyacı olan iyi takımlarla görüşebilirim.
(bkz: hanzolus abazanyus pictures)
bonservisim elimde tekliflere açığım. benim değerimi bilecek; sol kanadı bana emanet edecek hedefleri olan bir takımda oynamak niyetindeyim, menajerim falan da yok can çekiştirmem.
anelka gibi bilek yapıp, walcott gibi hizlanıp, hooijdonk gibi kaleciyi geçip, güiza gibi kale boşken topu taca atacak arkadasların boy gostereceği ; bir sinerji yaratmış organizasyondur.
en iyi transfer ücretini veren organizasyonda yer almayı memnuniyetle karşılayacağım ligdir. zaten bu lig benim gibi bir orta sahayı baska fasilitelerde bulamaz.
fc öküztopu olarak katılacağımız organizasyon...

işte muhteşem takımımızın oyuncuları, yazarları;

kaleci : yıldızfati

oumar
hebelehubele
eşşağan al gazuğu
sadik 2 dost 1 hayat 1 ölüm
babilibabilibuu
a kıllı bıdık

yedekler:

zekzen
shashkin
maskelibalo
yaklaşık 6 ay kadar istanbul büyükşehir belediyespor'da ileriye dönük forvet (ales gibi lincor gibi)top koşturmuş ancak daha sonra ailesi tarafından buna daha fazla izin verilmeyerek fezaya gönderilen şahsımın yana döne kulüp aradığı lig. bu tarz bi fitbolcu arayanara selam ediyorum, her türlü hacı.

(bkz: başkanım beni al)
ne kadar katılınamayacak olunsa da tüm ayrıntıları merak edilen, fatal'ı soru yağmuruna tutmaya sebep olacak ligdir.

bence 6 takım olsun herkes rövanşlı maçlar yapsın 10 maçlık lig olsun. daha çok maç olunca daha zevkli olur di mi fatal ağbii?*
en az 8 kişilik bir kadro ile katılınması gereken, içerisinde kimin as kimin yedek olacağına takımın kaptanının ve maç oynanacak günün şartlarının karar vereceği lig..

oyuncu arayan takım kurucuları ve takım arayan oyuncuların başlığı iyi takıp etmesi gerekir.. hali hazırda 3-4 kişi oyuncu aramaktadır.. eğlence sevdalısı yazarların başvurusunu beklemekteler..

--spoiler--
ayrıca; takım kurucuları durumları hakkında şahsıma pm atsınlar ki paylaşmalarımız olsun..
--spoiler--