bugün

orta sahanın ortasında oynama özelliğimi kullanabileceğim bir takımda oynamaya hazır olduğum turnuva. mecidiyeköy'de ikamet ettiğim için de her yere ulaşabilme artım var. bonservisim elimde. takım kuracak kadar arkadaş tanımadıpım için takım olarak katılamıyorum. ancak takımına eleman lazım olanlar lütfen mesaj atsın seve seve formam için ter dökmeye hazırım.
zall'ın bile duyurusunu yaptığı ligtir. gelemesem de hakem olmayı isterim.
katılacak takımlara isim olarak leventkuzen'i önerebileceğim lig.
an itibari ile basın toplantısı düzenleyen yıldırım demirören'in melankolik ve fatal'ı istifaya çağırdığı organizasyon.
ayrıca göbekli veteranların katılıp katılamayacağını merak ettiğim organizasyondur. bizim gibi veteranlara yer varsa, 80'lerden kalma kısa şortumu alıp, hemen başvurumu yapacam.

not: göbeğimle çok pis top kontrol ederim.*
ligin yeni takımlarından biridir.şartlar..

uludağ sözlük birinci gazoz ligi'nin yeni takımlarından şu anda bir tane dm bir tane left winger bulunmakta olup geri kalan 9 oyuncunun bonservislerini elinde olması gerekmektedir. iletişim için lütfen irtibata geçip, önyazınızı ekleyerek özgeçmişinizi yollayınız. aşağıdaki kriterlere uygun olmayan yazarlar lütfen müracat etmesin *
-boy kilo farkı artı eksi 10 olması.
-lisanslı oyuncular tercih sebebidir.
-adayların kız arkadaşlarının olması hatta kız arkadaşlarında kız arkadaşlarını yanlarına getirmeleri.
-arabaları olmaları(b sınıfı yeterlidir)

(bkz: undertakers football club)
ota boka juniors'la mücadele etmek isteyip, başvuru için yetkili bir merci aradığım oluşum. biz 6 kişi hazırız, 2 yedek aramaktayız.

(bkz: finalde milan ile eslesecegimizi dusunuyoruz)
bir fenerbahceli olarak yabanci sayisinin simdiden 1+1 ile degistirilmesini istedigim lig.

(bkz: hepimiz yabanciyiz)
hali hazırda sözlüğün yazar alımı açık olduğu için yabancı statüsünde birilerinin olması bile lükstür.. yazar yapınız, yaptırınız..
ankara ayağında her türlü yardımı esirgemeyeceğim, iyi düşünmüşsünüz dediğim organize iş.
(bkz: ben tek siz hepiniz)
tatlı tadında bir lig olucağı muhtemel oluşum. kulağıma gelen duyumlara göre her hafta büyük takımların başkanlarının izlemeye geleceği karşılaşmaşma kim bilir hayat garip aramızdan biri 4 büyüklere gider.

(bkz: başkan nasıl gol attım ama) (bkz: beni seç beni)
istanbul maçlarında amf olarak görev beklediğim ligdir. 3-5-2 li sistemde de cmf oyanayabilirim. ofansif özelliğim mevcuttur.yetkililere duyurulur.

edit: referans için Kocaeli diyeceğim. Geçmişte hakemlik kariyerim de vardır; bilginize.
zall'ın nedense ezerek bahsettiği lig.
(bkz: gelişmeler butonu)
bazı yazarlar ne ya?
ad versene kardeşim
nankatsu ismini şimdiden parselleyip, isim telef hakkını öğrenciye indirim yaparak satabilirim.
telef dedim dikkatinizi çektiyse.

(bkz: tsubasa başkan beni al dedi)
kimsenin rabet etmeyeceği en fazla üç takımın kurulacağı ve heveslenildiği gibi olmayıp hüsranla sona erecektir. ben istanbul'da değilsem böyle bir lig olmaz, oldurtmazlar !1!

zaten kriz var, takım krup da yok efendim tesislere, formalara, bonservislere para harcayacak kim var.

kısacası olmayacak böyle bir lig. gerekirse boykot eder, açlık grevine girer, olmadı sahaya girer topunuzu çalar kaçarım yeminle.

(bkz: henüz üç yaşında bir kardeşim var)
(bkz: seni ondan bile kıskanıyorum)
küçük bir kıvılcım belki şu an ama, ateş düşünülenden hep daha hızlı yayılmıştır. rüzgar da bize yardım ederse çok güzel işlere imza atılacağı aşikardır.

(bkz: ateş sizi çağırıyor)
ankara ayağının şiddetle olmasını istediğim ve kurulacak takıma mutlaka dahil olmalıyım dediğim şeker gibi lig.
ankarada da yapılsın beyler ayıptır ayıp biz gariban mıyız?

ankara finalisti istanbul finalistinin boyunun ölçüsünü bir alsında sonra konuşalım..

edit: ayrıca ankarada ikamet edipte top depiklemeye müsait olan herkes bir mesaj atsın bakiyim bana ben de ulaşabildiklerime ulaşmaya çalışıyorum hadi canlarım benim..
hakem olmak istediğim organizasyondur.
sözlükte uzun zamandır eksikliğini hissettiğimiz bir güzelliğin, güzel insanlar tarafından oluşturulmasıdır. organizatörlere selam eder, her türlü yardıma hazır olduğumu bildirmekten sevinç duyarım.

p.s: takım kurma çalışmalarına başlamış bulunuyorum ayrıca. ilk etapta sözlük milli forması giymiş iki isme ve bir keşfedilmemiş yeteneğe teklifimi yaptım. rakiplerimize saygı duyuyoruz, ama onlara zor anlar yaşatmaktan da geri durmayacağız.

p.s2: kaleci pozisyonuna başvurularımız açıktır. oturmuş bir defans kurgusunun arkasında, yata yata görev yapacak kaleci dostlarımız irtibata geçebilirler. bunun yanı sıra oyunun her iki yönünü oynayabilecek bir orta saha oyuncusuna da ihtiyaç duyuyoruz. ilgilenler bana dönebilirler.
kaleci(hentbol kaleciliği yapmıştım) ya da striker(eskişehirspor genç takımında oynamıştım) arayan takımlardan mesaj bekleyeceğim, her hangi bir takımdan davet almasam da keyifle izleyeceğim ligtir.
takım kurma yolunda çalışmalarımın ilk meyvesini aldığımı duyurmak istediğim organizasyon. şimdilik isimsiz takımımız, forvet hattında sözlüğün en popüler ismi, ender yetenek ayagını organına gore uzat ve sözlüğümüzün keşfedilmemiş yeteneklerinden, oyunu çift taraflı oynayabilen nadir oyunculardan colpa ile anlaşma sağlamış bulunmaktadır.

orta saha için bir birinci nesil godos yazar ile görüşmek istiyoruz lakin telefonu kapalı.
antalya dan istanbul a git-gel zor olur diye katılmayacağımız turnuva. yoksa duman ederdik biz ortalığı.
goruntuvarsesyok ile beraber transfer tekliflerini değerlendirmeye alacağımız olgu.
yabanci oyuncu sinirlamasi hakkındaki düzenlemelerin, fıfa tarafından atanacak uzman kişi tarafından düzenlenecektir.
(bkz: ara transferde yabancı oyuncu arayışı telaşı)