bugün

oylama için ekstra bir kutucuğu tıklamak zorunda kalmasak ne iyi olacak uygulamadır. eksinde direk oylama yapip geçmek mümkün. bir de ben kısmında kötü oylananlar hem iyi hem kötüde görülüyor. bi bakıver usta be.
eksi oy verilemeyen uygulama acilen güncelleme gelmesi gerek. eksiliceğim entry'i not almak zorunda değilim.
(bkz: sevemedim karagözlüm)
Geliştirilmesi gereken uygulama.
gelistirilmesinden cok yakilip yok edilmesi gereken uygulama. gun gectikce kotulestirdiler iyice. tek iyi ozeligi mesaj geldiginde bildirim gelmesi.
arayüzün ve mesajların acilen düzeltilmesi gereken uygulama. vasatın altında. indirirken de direk beş yıldız verdimdi. zall yapmışsa kesin iyidir dedimdi. vermez olaydım.
mobil uygulaması daha çok cazip gelen uygulama. artı-eskiler hala daha karman çorman ne olduğu belli değil. bir de radyo işini bi çözseniz süper olacak.
arama bölümune tikla ve istedigin başligi arattir. asla ama asla aradigin başligi bulamiyrsun. hatta senin aradigin başligin yanindan bile gecmiyor sana önerilen başliklar. cok kisitli bir uygulama, sözlukten soguma sebebim.
pek işe yaramayan sözlüğün android uygulamasıdır. internete girip, uludağ mobili kullanmakla herhangi bir farkı yoktur. uzun lafın kısası telefonunda sözü geçen uygulamanın olup olmaması bir şeyi değiştirmeyecektir. gereksiz.
Şu eksi oyları artı oylarda göstermese daha iyi olacak uygulama.
bunu yazarken kullandığım uygulamadır ve bi kaç özellik eklendikten sonra kanımca pc sürümünden daha kullanışlı olacaktır
edit:edit özelliği zaten vardır
Ne android uygulama ne de site, uludag mobil siteden guzel degildir.
Bu hali ile bir şeye benzemeyen uygulama tarayıcıdan girmek daha mantıklı.
zall'ın yaptığı bir uygulamadır sonuç olarak. zall'ın elinden gelen bu.
edit ozelliginin eklenmesi gereken uygulama.
ulupuani ve takipciyi göstermeyen uygulama. ben de bunu yazarken kullaniyorum cunku mobil site cidden kotu.
bir gün olur da akıllı telefonun olursa anlayacağın uygulamadır.
arkadaşlar!bu android uygulamada nasıl başlık açılıyor?
uygulamada profil ayarının olmaması nedeniyle şifremi değiştirememekteyim. mevcut şifremle de pc'den giriş yapamıyorum. çaylağım, dertliyim, kederliyim.
bir derdim var butonu acil lazım.
Kaçıncı nesil yazar oldugumu göstermeyen ve güncellenmesi gereken uygulama.
bir entry icin mesaj atarken mesaj numarasi eklemiyor. insan kendisini trol gibi hissediyor. cok kotu...
yaklaşık 40 dakikadır sol frame i güncel göstermemektedir. 40 dakikadır kimse entry mi girmiyor, sitede mi sıkıntı var, uygulama mı cozladı anlaşılamamıştır.
ulu sözlük app idir kendileri. ben bu uygulamanın geçmişini hatırlıyorum eskiden daha iyiydi amk sanki. şimdi bi garip olmuş ya da ben alışamadım.
gelen mesajlar kaç gündür görünmüyor. ama artık hadi yani. Ayrıca sadece bkz den oluşan entry bizim de hakkımız artık.