bugün

tema vakfına bir küçük orman kuracağınıza şu güzel kardeşinizi önce bir evlendirseniniz fena mı olur amk.
Eyleme Bakıyorum da tengir sana etmiş olduğum “Battaniyelerin altında kalasın” mevsimsel bedduam tutmuş. Tabi bu işin daha yazı g.te buz sokturan sıcakları da var.
asil üye olarak ;

teflon'um der ; siktirin lan başımdan,
zaten derdim vardır böbrek taşımdan,
bu yaşta sözlükte işin ne derler,
size giren çıkan ne ki benim yaşımdan.
kaç kişi vardır ki?
ban hep ergenler varmış gibi geliyor.
Öyle şanslıyız ki vesselam. internetsiz, cep telefonsuz zamanda büyüdük. Herkes, rüşvet verilerek alınana türk telekomun sabit hatlı telefonlarını kullanırdı. Akşamdan konuşulur, saat belirlenir tam o saatte orada olunurdu..

80 lerde akşam olduğunda ışıklar kapanır. Yatağın altına girilirdi. Oraya girilince mermi değmezdi. Oyunlarımız böyleydi.

Babanın aldığı commodore, amstrad cpc 464 lere gözü gibi bakılırdı. Kasetlerden 150 kb lık oyunlardan zevk alınırdı. Sonradan, hani birazda para biriktimi 286 alınırdı. Büyük 5,25 disketli. Dos bilinir. Komut alanına Dir/s çekmek ayrı bir havalı idi.

Çok şanslıydık vesselam çok. Arkadaşlıklarımız sanal değil, dipçik gibi, ölümüne idi.
Torunlarımla katıldığım kulüptür.
abilerim ablalarım hakkınızı helal edin. korona salgını kapıda
Bu kulübün demirbas üyelerinden birisi olarak hakkimi sadece ögrenmeye hevesli kisilere, hak yemeden kendi ayaklari üstünde durmasini bilen ve durabilen insanlara helal ediyorum.

Asalak gibi yasayan, mal gibi hic ögrenmeden bilmeden cok biliyormus gibi konusanlara ve bunlara inananlara hakkim haram olsun.
Bizim kulüptür.
10 yıldır şu sözlükte yazıyorum bir türlü şu başlıkta belirtilen yazarlara dahil olamadım.
(bkz: dayak yemeden 35 yıl yaşamanın sırları)

bu hususta kıymetli bilgilerini paylaşırlarsa, ziyadesiyle müteşekkir olurum efendim. hayırlı günler.
görsel
Maskesiz çıkmam abi.
(bkz: yaşlılar sokağı)
Fiziki olarak ne kadar genç olsamda sevgili Cahit'in deyimiyle ruhen yolun yarısına geldiğimi düşündüğüm için içinde bulunduğum topluluktur kendileri.
(bkz: biri bana mı seslendi)
(bkz: uludağ sözlük huzurevi yuzırları)
keşkem bir kere daha osbeş olabilsem ah keşkem ah keşkem.
sözlüğe girişleri yasaklanmıştır.
sevilen insanların olduğu gruptur.

Ben tarafından ...
Yaşlandık be.
Coronamı yedim bekliyorum.
varsa öyle bir oluşum ekleyin benide
(bkz: Sivil toplum örgütleri)
üç yüz lira aidat isteyen yönetime sahiptir.
hükümet verilerine bakıp virüsün pik yaptığını sanan kulüptür. allah akıl versin dayı size.