bugün

felsefeci ve matematikçi bertrand russell'a göre erkekler kolayca cinsellik yaşayabildiği kadınlara değilde ulaşamadıkları kadınlara aşık oluyorlar.gerçek aşkda artık yok denicek kadar az.medeniyeti,modernliği vb.ni birbirine karıştırmaya,avrupaya özenmeyede devam ettikçe milletimiz ne ulaşılmaz kadın nede onu arayan erkek kalıcak.
erkekler için alışılmadık bir durummuş gibi sanılan fakat ulaşmanın muhtemel olduğu anlaşıldığında da çekilmez kadın olarak bilinen kadındır.
her sürrealist erkeğin istediği ama elde edemeyeceği. elde edemedikçe de elinden bir şey gelmeyeceği. çünkü bilinmelidir ki insan her zaman ilerlemeyi ister, asla doymaz.
er kişi ulaşabileceği kadını bildiği takdirde, ulaşılmaz kadın yoktur, elde edebilen ya da istediğini bilen erkek vardır durumu.
görsel
rondo rousey

http://www.youtube.com/watch?v=Z0DHHITt3gY

bir karşılaşsak direk evlenme teklifi ederim.
Ulasılmaz kadın yoktur ulasamayan erkek vardır her kadın ulasılabılır.
lezbiyendir.
Aklinda başkasi vardir.Hizla uzaklaşin oradan.
yakınındaki adam için ulaşılabilir kadındır. sense gökyüzünde bir yıldız olduğundan ulaşılmaz kadın göğe her baktığında gökyüzünden kayıp gidersin bir zamanlar gözlerinden de kayıp gittiğin gibi. arkandan ise kadın ve sevgilisi birbirleriyle sonsuza dek birlikte olmanın dileğini tutarlar.
Telefonu kapalı kadındır..
(bkz: ulaşmayı bilmeyen erkek)
yanında olsanız bile ona ulaşamadığınızı hissettiğiniz kadındır, birlikte eğlenirken sizin saçmalıklarınıza anlayamadığınız güzellikler katar.
keşke sana ulaşmanın bir yolunu bulup, bana hissettirdiklerini haykırabilseydim yüzüne.
egoist olmaya başlayıp sizi ezik olarak görmeye başlayacaktır. peşinden koşmayın kimsenin.
(bkz: wonderwoman)
ulaşılamaz olmak neden ki? ne özelliği var? umurumda olmaz.
keşke ona ulaşabilsem. bir bilse ne kadar özlendiğini...
Her şey otuz beşimden sonra nasıl değişti...
Coming soon.

Edit:ben demiyorum yaşam koçları diyor.
Öyle bir kadın yok. Gerizekalı erkekler tarafından egosu tatmin edilip duran yada elinde olan parası ve mal varlığından dolayı kendini fakire çulsuza soyutlamış zengine adamış kadın vardır.
Erkeklerin azıcık aklı başında olsa, kadınlara yapmaması gereken şeyleri bilse ki özellikle de uçkurusuna hakim olsa ulaşılmaz bir kadın olmayacaktır.
Ulaşilmaz kadın yoktur az paranız vardır.

Kim ne derse desin yurdum kızlari tipe veya sevgiye fazla takilmiyorlar.

Parası olana aşık olabilmek gibi özel yetenekleri var bide.
Ulaşamıyorsan sonrA tekrar ararsın.
ulaşılmaz kadın yoktur ulaşamadığınız kadın vardır.
genelde vermez. versede gönülden olmaz. neyse gönlünüz bilir.