bugün

yeni bir yazar. *
(bkz: ulaş can)
(bkz: ulaşcan) e eulaşır inşallah,beşinci nesil yazar.
edit: (bkz: sıçnak), (bkz: dumur olmak)
gelir gelmez nick altıma entry girerek bana hoşgeldin diyen iyi insan olduğunu düşündüğüm yazarcık.
hoş gelmiş yazar.
iyi tespitli,tecrübeli hoş yazar
gece içmelerinin vazgeçilmez adamı olan yazardır. sarhoş oldumu dadından yinmez. kafa adamdır. iyi adamdır. adamdır. *
(bkz: ulaşcan ay)
adriana lima nın götünü kesebilecek, o güzelliğe kıyabilecek kadar vahşi bir user. bildiğin manyak.
(bkz: uludağ sözlük sabahçı yazarlar hikaye ekibi)
nickini görünce ; topraaam diye haykırasım gelen yazar kardeşimdir. karadenizlidur ha.
manyak kimliklerde boğulduktan sonra, gece yarılarında kendi ekseninde karalamalar yapan insan, bildiğin guru.
ayrıca, öyle denk geldiğinden midir yoksa bilmiyorum ama pek çok konuda ortak noktayı paylaştığım kişilik.
ecza deposu stoğu yaptığı dedikoduları arşa değmektedir. zira soğuk sava$ zaiyatıdır kendisi.
uludağ sözlük sabahçı yazarlar hikaye ekibinin elemanlarından biri. kendi değişiyle okşanılası öpülesi, yemeyip dolaba kaldırılası yazar.*
sabahçı yazarlar hikaye ekibinde harikalar yaratan, hikayelerin gidişatını yaratıcı tekniğiyle değiştiren yazar. solcu duruşuyla dikkat çekmekle beraber muhabbeti güzel, kafa insandır. benim gibi hayaletlerden cin peri hikayelerinden korkar aynı zamanda.*
parlament mavisi yazısıyla tanıdığım ve hikayeye çok şey katmış yazarlarımızdandır. alınganlıklarıma tahammül eden yazarlardandır ayrıca.
(bkz: yeeek yeeaaa)
son yapılan hikaye oyununda korkmasına karşın harikalar yaratarak adriana limaya olmadık şeyler yaptıran ve bizleri yardıran yazardır.

(bkz: beğenerek okuyoruz)
durup durup msn sayfasına fırat çizerek beni kopartan yazardır. ayrıca ablası olmama rağmen ladys first diyerek nick altına ilk kendisi yazdırmıstır. olsundur. sevilir, hosgelmiştir.* *
pek seksi sesi olan yazar. çılgıncasına oh yeaa diyorum kendisine.
16senelik arkadaşım,hemşerim ve açık sözlü bir yazar.
tontiş bi proletarya. pek bi severiz zat-ı muhteremi der ve ona şu dizeleri sunarım

Sun sâgarı sâkî bana mestâne disünler
Uslanmadı gitdi gör o dîvâne disünler.
proleter, anti despot bir yazar. lan olum yavaştan gir, direk dalma. tamam, merkeze alın bunu. güzel insan.
an itibariyle yeni yaşına girmiş olan can dostum güzel insanın doğum gününü kutlar nice senelere ermesini temmenni ederim.*
joyeux anniversaire dediğim güzel insan. bu kıyağımı unutma lan.
doğum günü insanı, çılgın çocuk. iyi dost, telefon sapığı. (l) tabiki de seviyoruz onu. *
sağlam adam. evet, ama dahası da var.
gözümün nuru, kucağımda büyüyen, balparem. hep altına işerdi bu, sonra da mendil işedi diye suçu bana atardı. çaresiz ağlardım.
hayat pınarı, su hayattır. hayat... *
(bkz: #6249022) no'lu entry'si ile yığınca eksi almış sonra buna ahaha diye gülümsemiş. eksi oyları ve karma puanını önemsemeyen ne düşünüyorsa onu doğru dürüst yazan yazar.
komik bir şey varsa bize de ver de biz de gülelim yazarı * (bkz: #6314190)