bugün

gülmekten götümü yardığım açıklama. şu an sağ tarafımla yazıyorum.
akabinde "biz bir mektup yazacağız, cevabı bekleyeceğiz. bu cevabı bize vermek zorundalar da yani." demiş olan volkan'ın, şanına yaraşır açıklamasıdır.

hayır şimdi benim de aklıma takıldı;

türkçe bilmeyen uefa mektubu nasıl anlayacak lan volkan?

yapma volkan...
nakliyatçı volkanın kafasına takılmış soru. *

(bkz: zeki müren de bizi görecek mi)
https://www.youtube.com/watch?v=pWhaEpCaN48
(bkz: ateistler sandalye çekin).
çeviribilimini geçtim, mütercim tercümanlıktan dai bihaber olan volkan demirel'in açıklamasıdır.
Cem yılmazın "orayı yıkarlar" esprisini türkçe bilmeden çeviriyle anlayabilirmisiniz ?
Peki aziz yıldırımın "ekinler dize kada acık gel bize kada" demesinin şifre olduğunu anlayabilirmisiniz çeviriyle ?

Anlarsınız tabi amk malmısınız siz.
google translate'den bihaber olan volkan demirel beyanatı.
(bkz: Volkan demirelin bonfile beyinli olduğu gerçeği)
troll sıçmığı sandıktan sonra volkan demirel'in ciddi ciddi söylediğini gördüğüm demeç.

(bkz: allah ını seven üstüme toprak atsın)
Çok komik gerçekten ama adam ifade edememiş gibi. Öyle umuyorum en azından. * Neyi ifade edememiş onu da hiç bilmiyorum ama işte tam anlatamıyor kendini. Yoksa samet vardı tercüman ondan biliyodur en kötü tercümanlık diye bi mesleğin olduğunu. *
asıl bu adam bu tip bi fonksyonel beyinle kalede o refleksleri nasıl gösteriyor daha çok merak edilendir.
basın mensuplarının cevaplayamaması ile çok iyi bir soru sordugunu düşünmüs olmalı.
(bkz: allah yoksa camileri kim yaptı) şaka bi yana o lafı eden adam bu ;

görsel

ne bekliyordunuz yani. ahahha.
sığır beyanı. böyle cahillere insan diye mıhrafon veriyorlar.
haklı beyandır. sığırlar anlamaz. evet. *
volkan'dan ibretlik tespit.gülmekten heder ettin bizi volkan gözün kör olmasın.
Devlet bahçelinin matematik hesabından sonra volkanın bu metaforu insanlara bi 404 yaşattı..
volkan demirel'in boşuna fenerbahçe kalecisi olmadığını anladığımız sözdür. (bkz: fenerli kafası)
Galatasaray yine puan kaybetti yine buraya çöktüler amk. *
yav he he deyip geçin.
MiMiKLERDEN ANLAMILTIŞTIR.
gece gece aklıma takılan soru.

ben italyanca tapelere bakıp italya da şike vardır diyor muyum?
al bu arkadaşı al al al.
volkan demirel bidonunun kameralar karşısında hayret ederek insanlara sorduğu soru.

komik vesselam.
(bkz: and the oscar goes to)