bugün

Ayrılıkçk türklerin zekası söz konusu olduğunda gayet yüksektir. Argümanlarla konuşurlar ve realist bakış açısına sahiptirler. Enayi türklerle uğraşıp dururlar..

Yeşilçam'dan gaz alan, geçmişteki zaferlerle kendini avutan türkler ise kürtçülerle aynı zeka seviyesine sahiptir. Yani düşük zekaya..
kürtçülerden yüksek olduğu kesin.
Zeki ama çalışmıyor.d
Yumurta göte dayanınca seviyesidir.
ben beyinsizim mesela.
Uzaya füze firlatabilecek boyuttadır ancak şu kadarını kullanirlar.

(bkz: 29 yaş üstü evde kalmış bayanların bakire olmaması)

Başlık 2 3 satır altta idi. Aferin ahali.
tüm benlikle çok yüksek bir seviyede diye haykırılası cümle. hiçbir problem yok arkadaşlar zekada. kim ne derse desin bu millet zekidir. problem yok olan ahlakta ve tek satır okumadan tv başında geçen ömürde. yoksa zeki olmayan adam iş çalıp çırpmaya gelince nasıl bu kadar yaratıcı olsun. lütfen yani istirham ediyorum.
16 yıldır bayağı bir düşüşte.
zeka seviyemin normal olduğunu düşünüyorum, yok birine komplo kurup soymuşlar ardından basmışlar ne demek yahu? kim birini başkasının evinde soyup ardından baskı düzenler?
kadının çocuğumu mu sikiyon demesi de kurmaca o zaman. adama neden gerçekçi olsun diye mi vurdu?
ha komplo olabilir tabi ama görüntü yalan olduğunu göstermiyor. ayrıca ben görüntüyü izledim kadına açıklayacağım diyor ama hiçbir şey açıklamıyor. kahve içecektir diyor, hangimiz kahve içmeye giderken donla uzanmış kahve içmeye hazırlık yapıyoruz?
görüntüleri kayda da şüphelendiği için alabilirler, bu işler bir defa olmuyorsa tezgah kurmuş olabilirler bu doğru ama komplo kurmak için değil yakalamak için.
benim gördüğüm görüntülerden çıkardığım bu açıkçası ve zekalı olduğumu düşünüyorum.

edit: kadın annesi ve görüntüde evimde ne işin var diyor, kadın evine gidiyor belki zamansız geldiği bu durumla karşılaşıyor. yani 15 yaşındaki çocuk ayrı ev açıp ayrı bir hayat yaşamıyor ki annesiyle yaşıyor ve adam da evde donla uzanmış. kadının orada o işi var.
https://m.youtube.com/watch?v=wj2oQ2ny0Gk

Tam olarak anlatmasa da fikir sabibi oldurur.
türkiye'de yaşayan insanların zeka seviyesidir.

türkiye gibi survival ülkelerde kişilerin kendi çıkarları ön plana çıktığı için herkes kendi çözümlerini üretmek zorunda. bu da onları bazen olumlu, genelde bencil ve toplumun huzurunu bozacak yöntemler geliştirmeye itiyor.

ama kimse bunlara kızıp da onların zekalarını küçümsemeye kalkmasın. onların içinde de dahi olanların sayısı hiç de az değil taktir edersiniz. sadece eğitim ve refah seviyesi yüksek ülkelerdeki kadar modern ve insana saygılı değiller, o kadar.
ha bu da onlara kızmak, hatta bazen ağzını burnunu kırmak için yeterli bir sebep.
ama geri zekalı olduklarını kanıtlamaz.
zeki bir milletiz aslında.
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeilerin oldukça düşük..

Zeki olanlar çoktan göç etti ve ediyor...Bu saçma düzende akıllı adam mı yaşar.?
genellemenin hepsi şeytana aittir ama çoğu düşük. küfürleri den belli bir Avusturyalı veya Belçikalı modern insan sadece karşıdakine küfreder. Türkler ana baba ced bırakmaz yazık.
(bkz: zeki ama çalışmıyor) bence tam anlamıyla bu.
her millet kadardır.
sizin zeka zannettiğiniz ise eğitim yoluyla geliştirilebilen sorun çözebilme, düşünebilme, bilgiye ulaşabilme ve bilgiyi yeniden üretebilmedir.
bu konularda maalesef kötüyüz ve daha da kötü oluyoruz.
yüksektir.

ama eğitilmediği için bir işe yaramaz. bizim milletin aklı genelde hokkabazlığa çalışır.
Arapların türklere saldırmadan önce hatta uzunca bir süre irani kavimleri siktiğini ve türkistan da kırgız ve kimek yardımı ile türkeş boyu tarafından sikilerek iran'a geri gönderdiklerini bilmeyen kürde göre daha yüksektir.
Kullanıldığında çok güzel başarılara imza attığımız her baba yiğidin kullanamayacağı bir yetenektir. Şöyleki Malazgirt, Mohaç ve kurtuluş savaşında bir kaç cephede kurt kapanı taktiğini kim düşünebilirdi.
gayet yüksektir. bunu anlamak için sosyal medyada mizah sayfalarına göz gezdirmek yeterli olacaktır; lakin aklımızı doğru kullanabilme konusunda yeterli olduğumuzu fazla düşünmüyorum.
Bizlerde zeka olmasaydı yedi duvele hukmedemezdik. Tarihimizi okuyun biraz kardeşim. Ha keza kurtuluş savaşı vs. Diğer savaşlarda da kahramanlıkta bir numarayız. Batı parmak ısırır derecesinde. Okumayana zor gelir...
nüfusun büyük bir kısmının "muş!" diye cevaplayacağı başlıktır.
Türk dusmani köpekler hawlamaya baslar birazdan.
(img:#984481)
Muhtemelen bir ermeninin sorguladigi seviyedir.

Olm diyoruz bunların bu topraklarla bi bağı yok. Hepsi birer Jan Dündar.
2 milyar doların ne olduğunu bilmeyecek kadardır. rezillik şuraya bak rezillik! sözde bu sözlüklerde biraz daha aklı başında insanlar olur-muş da bilmem ne...

bular mı lan aklı başında insanlar?

koca koca adamlar yazık, çöp gibi yaşayıp biyolojik atık olarak ölüp gidiyorlar.