bugün

türklerin zeka seviyesi

zeka seviyemin normal olduğunu düşünüyorum, yok birine komplo kurup soymuşlar ardından basmışlar ne demek yahu? kim birini başkasının evinde soyup ardından baskı düzenler?
kadının çocuğumu mu sikiyon demesi de kurmaca o zaman. adama neden gerçekçi olsun diye mi vurdu?
ha komplo olabilir tabi ama görüntü yalan olduğunu göstermiyor. ayrıca ben görüntüyü izledim kadına açıklayacağım diyor ama hiçbir şey açıklamıyor. kahve içecektir diyor, hangimiz kahve içmeye giderken donla uzanmış kahve içmeye hazırlık yapıyoruz?
görüntüleri kayda da şüphelendiği için alabilirler, bu işler bir defa olmuyorsa tezgah kurmuş olabilirler bu doğru ama komplo kurmak için değil yakalamak için.
benim gördüğüm görüntülerden çıkardığım bu açıkçası ve zekalı olduğumu düşünüyorum.

edit: kadın annesi ve görüntüde evimde ne işin var diyor, kadın evine gidiyor belki zamansız geldiği bu durumla karşılaşıyor. yani 15 yaşındaki çocuk ayrı ev açıp ayrı bir hayat yaşamıyor ki annesiyle yaşıyor ve adam da evde donla uzanmış. kadının orada o işi var.