bugün

kendine ve Gammazlara malzeme çıkartmak için bi yerinden ıkınıp başlık açan sonrada iyice orta yere eden yazar söylemidir. oyuna gelipte sözlük formatında yazmayanlara geçmiş olsun demek gerekir.

Bir millete ait olduğunu hisseden herkesin "ya sev yada terket" diye başlık açması yada söylemde bulunması olasıdır normaldir. Hatta en doğal talebidir. Çünkü bu vatanın sahibi 700 küsür yıldır türklerdir.

Bu cümleyi 700 yıldır anadoluya gelişimize ses çıkaramamış ve Atatürk'ün ne mutlu türküm diyene milliyetçilik anlayışı ile türk olmayı hazmedememiş bir arkadaşdan duymak ise abesle iştigaldir.

bu gibi olan çatlak seslere karşı her türk'ü en az 3 çocuk yapmaya ve bunu teşvik etmeye davet ediyorum.

bütün türk düşmanlarına inat
(bkz: herkesi en az 3 çocuk yapmaya davet etmek)
(bkz: seni de çıktığın yere geri sokalım o zaman)
(bkz: dağdan gelip bağdakini kovmak)
(bkz: tatarlar geldikleri yere geri dönsün)

(bkz: lazlar geldikleri yere geri dönsün)
(bkz: çılgın türkler)
(bkz: yılgın türkler) *
(bkz: arkadaşlar vurun daha ölmemiş)
giriş sahibinin, ne tarihten ne sosyalden ne de fizikten anlamadığının göstergesi olan giriş. yarışma programlarında bile yetmeyecek derecede tarih kırıntısı olmayan insan tarzını benliğinde yaşatan yazar; burada 'kendisine küfür edilmesinden hoşnut kalmıştır' cümlesini akla getirir...

(#)~~ (bkz: )hattı müdafaa yoktur; sath-ı müdafaa vardır. o sath bütün dünyadır
öncelikle kimin toprağından kimi yolluyosun. hoş orta asya'da bizim anadolu'da. sanki babasının tapulu arazisinden yolluyo orta asya'ya. toprak kazanmayı age of empires sanıyo ya.
(bkz: dağdan gelip bağdakini kovmak)
türkler önermeyi yapanların üzerinden tekrar geçecektir, kişinin sabırsızlanmasına hiç gerek yoktur.
"geldikleri gibi" denmediğinden belki kurtarabilir. Öteki türlü o kadar at nerde ? Şahsım adına 100 kilo taşıyabilecek bir at da düşünemiyorum.
o değil de ben bunu internet başında değil de kahvede falan söylediğini düşünüyorum...

o okey ıstakası var ya, biliyorsun, onu diklemesine sokmazlar ha, yanlamasına sokarlar.
geldiğimiz yerlere dönerken tekrardan bir grup marabayı yanımıza alsakmı almasakmı asıl sorun budur.
bu topraklara öğrettiğimiz bir şey varsa o da şudur. ölmek var dönmek yok.
http://www.facebook.com/v...deo.php?v=115637655189111

tanerle ayndı durumdayım.
(bkz: annen seni üç kere havaya atıp hiç tutmamış)
işgal olayından dem vurup, çay bahçesi örneği ile konuya derinlemesine giriş yapan üstün zeka(!)
tartışmaya gerek yok bırakın öyle bilsin.
(bkz: he canım he)
amerika kıtası kızılderililere bırakılıp herkes geldiği yere döndüğünde ben de dönerim şeklinde cevaplanabilecek olan istek cümlesidir.
tüm dünyayı tekrar sıradan geçirmeye neden olacak durum.
(bkz: sizi üç hayırla uğurluyoruz)

anakronizmde ve uçuşta zirve yapmış abes bir öneri.
(bkz: anadolu da ön türk yazıtları)
bu ülkenin ilk sahipleri hitit ve friglerdir. hadi lidyalıları da katalım. bu insnaların torunları zaten anadolu halkının yüzde ellisinden fazlasını oluşturuyor. inanmayan dna testi yaptırabilir. yani geriye kalan kıytırık ırklar memleketlerine dönebilir. otobüsle 12 saat çeker zaten.
(bkz: göt ile gülmek)
1000 yıl sonra belki.(3071 senesinin güzü uygun mudur?)
atomlarınıza ayrılın geldiğimiz yere geri dönüyoruz.
tanım:dünya üzerindeki hiç bir ırkın has memleketi yoktur. hepsi kılıçla ele geçirdikleri yerlerde kurdukları,yaydıkları medeniyetleri sürdürmektedir. sonuç olarak tek yönlü,amacı belli komik bir söylemdir.