bugün

Bu düşünceyi destekleyenlerle aynı havayı teneffüs etmekten hicap duyuyorum. Arkadaşlar herkesin kanını temizleyen normal düşünmesini sağlayan ülkemizin güzel havası sizin içinizde nasıl yanıyorda bu kadar saçmalayabiliyorsunuz.
büyük milletimizin kanını emen sülüklerden sırtında beleş yaşayan asalaklardan kurtulma projesidir. türk olmakta istemiyorlar zaten. kuzey ırağa gidip bağımsız olsunlar işte. bakalım büyük bir millet bu güruhu gütmeden kaç gün ayakta kalabiliyorlar bizde görelim.
böyle bişey mümkün olsa herhalde ab kendielrine üye olalım diye yalvarırdı. biz de isviçre gibi takılırdık.
asıl arındırılması gerekenler, bu topraklarda yaşadığı halde ısrarla "ben türk değilim " diyen insanlardır.
türkiye'yi gasp, dilencilik, uyuşturucu, hırsızlık, madde bağımlısı sokak çocukları, fuhuş, pedofili tecavüz, töre cinayeti, feodal yapı, vergi kaçakları ve terörizm den arındırmaktır.
bunu diyenler bunu da yapmıştır:

(bkz: ermeni tehciri)
ırkçı insan düşüncesine güzel bir örnektir.
Bir ülkede yaşamak insanların milliyetini göstermez. Kuzey Irak'ta yakın zamanda Kürdistan kurulacak peki Kürdistan sınırları içinde yaşamak zorunda kalacak olan Türkmenler Kürtlüğü mü kabul etmeli? insanları etnik kökenleriyle değil bu ülkeye yaptıkları artı ve eskiler ile değerlendirin.
Cavit Çağlar, Cem Uzan. Demirel biraderler, Mesut Yılmaz bu kişiler hangi millettendir?
'derin bir uykunun dibine düşmüşlerin' uyanmak istememesi. bir düş'e inandırılmışların uyanma hali.. bir düşten uyanıp başka bir düşe uyumak.
devletin yapmaya çalışıp başaramadığıdır. türlü aşağılamalarla kürt olmayı utanılacak bir şey haline getirip türklüğün dikte ettirilmesine maruz kaldı kürtler yıllarca. bütün türk milleti aval aval seyrettik bizde. yılan bize dokunmuyordu nasılsa.bi düşünün allah aşkına; biri çıkap ''sen türk değil bilmemneysin, türk diye bir şey yok aslında'' diyecek ve bunu zorla kafana sokmaya çalışacak. nasıl olurdu ha?
(bkz: kürt gribi)
- bahse konu olan insandır, kir ya da pislik değil!
tek yol faşizm.
türkiye'yi türkiye yapan unsurları faşist bir yolla ortadan kaldırmaktır.
fazla ırkçı bulduğum başlık, lakin Türkiye'yi bazı kürtler bölmeye çalıştığı gibi, diğer ırklara mensup bir kısım ise satmak peşindedir.
(#686947)
(bkz: ne mutlu türküm diyene)
insan haklarından, demokrasiden, vicdandan yoksun korkakların faşist fikri. potansiyel düşman olabilecek herkesi göndermeyi ve kendi kabilesi ile başbaşa kalmayı amaçlar. önce kürtler diyerek başlayıp ilerlemesine izin verirsek sonrasında lazı, çerkezi, yörüğü, türkmeni gönderecek. daha olmadı saçı uzunları, küpe takanları, kafasına toka takanları da göndermek isteyecektir. farklılıkları yok edip sonucunda kendiyle baş başa kalmak isteyenin kendi gitmesi gerekmez mi?

isviçre'deki gibi bir halk oylaması rica ediyoruz. şöyle bir soru sorulsun. "ülkeden kürtler mi kürtlerin gitmesini isteyen faşistler mi gitsin?" faşistlerin gideceği yer de yok. bu faşistlerin nerden çıktığını anlamak zor. müslüman veya alevi bir insan kolay kolay faşizme destek vermez. nerden çıktınız siz?

ben türküm. eniştemin dedesi kürt. dolayısıyla kuzenlerim kürt. en samimi arkadaşım kürt, eşi türk. komşularımın yarısı kürt ve çocukluğumuzdan beri beraber büyüyüp, beraber gezdik tozduk. sen kimi nerden kovuyorsun? almanya'da bir adam vardı. ilk dünya ekonomik krizinden sonra yahudilerden kurtulursak alman halkı iş bulur, aş bulur diyerek yahudileri ekonomik alandan silebilmek için tümden kurtulayım diyerek hepsini gaz odalarında öldürüp, yakmıştı. aranızda 7 fark var mı?
(bkz: türkiye yi vatan haini kürtlerden arındırmak)
-vallaha mı? nerde? varım evet!
-varım diyoooooor!
kelle avcılığı demektir. 3. dünya ülke vatandaşlarının ağzından çıksa şaşılmayacak şeydir.
kürtleri kutuplara yollayarak gerçekleştirilmesi gereken eylem. hem kan da dökülmemiş olur da kutup ayılarına acıyorum. zaten hayvancıkların soyu tükeniyo bunlar keser yer kutup ayılarını. sonra buzulları falan da eritir bunlar. zaten küresel ısınmadan eriyo garibancıklar. neyse burada kalsın kürtler.
türkiyeyi pkklılardan arındırmak olması gereken başlıktır.kürtlerin hepsini bu sınıf dahiline almanın kötü sonuçlar doğuracağını unutmamak gerekir.kanı kürt ve aklı kürt olanı bilmek gerekir.bu ülkeye nice insanlar zarar verdi ki buna türklerde dahildir o yüzden bu ülkeyi farklı kültürlerden olan insanlardan değil vatan millet ve vicdan ve inanç kavramlarından nasip almayan insanlardan arındırmak gerek... (bkz: sözlüğü gereksiz insanlardan arındırmak)
çok yakın bir gelecekte göreceğimiz yaşayacağımız olaylardan bir tanesidir. yok yok olsun diye duacı olduğumu düşünmeyin. olmasını arzu etmeyenlerdenim ama yakın geleceğimiz muhakkak bir faşizme doğru ilerlerdiği içindir bu düşüncem. ekonomik çöküntüler bir takım etnik meselelerin kaşınmasıyla birleşir ve hele hele sermaye de işin içine karışırsa faşizm kaçınılmaz olur ve olukla kan akar. iç savaş filan çıkar demiyorum. çünkü iç savaşta şartlar ve güçler eşit olur. eşitsiz güçlerin kapışması katliamları bereberinde getirir. faşizme uygun zemin yaratılmıştır. bugün herhangi bir karizmatik lider çıkıp kahrolsun kürtler, bütün kürtleri keseceğim diyerek ortaya atılsa tek başına hükümet olacağına eminim. yaratılan ortam bu iktidar tarafından yaratılan ortam maalesef böylesine acı bir geleceği gösteriyor. kıpkırmızı bir gelecek.
yanlış bir söylem ama doğru bir düşüncedir. ülkemizde yaşayan bütün etnik kimlikler gibi kürt vatandaşlarımızda huzur güven ferah bir ülkenin arzusunu duymaktadır. ancak bu etnik kimliği şer amaçlarına alet etmek isteyen bir gurp insan yüzünden adları lekelenmekte ve bu senaryonun başrolünü üstlenmektedirler. eveet bu ülkeyi bu etnik kimliği kullananlardan arındırmak hepimizin boynunun borcudur. ve bu işe öncülük edecek kişiler yine ülkemizde ki dürüst kürt vatandaşlarımızdır. sözlükte yer alan faşist, şovenist, ateist her ne boksa bu tür ithamları bir yana bırakıp birlik olmanın tam zamanıdır. kaldı ki bbu topraklar üzerinde daha fazla kelle kesmenin hiç bir mantığı da yoktur. zira kelle kesilerek bir yere varılsaydı osmanlı hala 3 kıtaya hükmeder olurdu. şimdi sorarım size; neden bu ülkede diğer etnik kökenli vatandaşlarımız böylesine isyan etmezken kürt vatandaşlarımıza toprak vaadedilerek cumhuriyetimizin üzerine salınıyor? kaldı ki ankara da, istanbulda, izmirde, mersinde, antalyada yaşayan hangi kürt vatandaşımıza bir ayrım yapılıyor? ayrım yapılıyorsa bu illerde nasıl yaaşayabiliyorlar? veya herşeylerini bırakıp sözde vaadedilen yere gidebilecekler mi? bırakınız efendiler bu ülkeyi bölme oyununda figüranlık bile olsa rol almayınız. bu ülke herkese yetmiştir, yetecektir de. sadece silkelenip dur! deme vaktti gelmiştir. 3 -5 çapulcuya kanıp vatandaşlarımızı ateşe atmak ne kadar doğrudur. çocuklarla eylem yapacak kadar korkak, ideolojilerini adi bir katile yükleyeecek kadar acciz insanlara kanmayınız. ne mutlum türküm diyene sözü vu toprak üzerinde bu bayrak altında bu fikirde yaşayan her insanı koruyacak kadar büyüktür.
(bkz: etiyopya)
(bkz: sudan)
(bkz: ruanda)
(bkz: somali)
(bkz: ben baktım bir fark göremedim)
ırkçılık olarak bakılmaması gereken durumdur.

eğer durum ben türküm bir numarayım süperim tarzı bir ırkçılık meselesi olsaydı laz,çerkez,zaza,abaza vs. türkiye içinde yaşayan herkese karşı bir nefret olurdu. he o zaman deseydiniz ki kardeşim türkler ırçkıdır, faşisttir o zaman haklısınız derdim.

ama burada sadece bir bölgeye has bir nefret varsa insanların burada durup düşünmesi lazımdır. ırkçılık kendinden başka hiçbir ırkı sevmeme, kendi ırkını herkesten üstün tutmadır. fakat bizim bu başlıkta tartıştığımız nefsi müdafaadır. kangren olmuş uzvun kesilmesidir.bazen vücudun yaşaması için bir organ feda edilir.