bugün

Selahattin Demirtaş zırvası. basta türk ve kürt kafatascıları olmak üzere, adım adım bu ülkenin bölünmesine sebep olan herkesin allah belasını versin.

edit. bu bölünmeye giden yolda ayrılıkçı kürtlerin ne kadar payı varsa kafatascı türklerinde bir o kadar payı vardır. din adına siyaset yapanı, kafatası üzerine siyaset yapanı memleketin anasını siktiniz lan. ha pardon siz vatanseversiniz değil mi?

edit2. türk kafatascılar tarafından kürdistan kuruldugunda batıdaki kürtler ne olacak tarzı söylemler, projeler geliştirilmiş adam üşenmemiş madde madde yazmıs. dedim ya bu bölünme sürecinde kürt ayrılıkçılar kadar türk kafatascılar da sorumludur. ahanda kanıtı (bkz: kürdistan kurulduğunda batıdaki kürtlerin durumu/#15152693)
--spoiler--
"Irak bölünürse bağımsız Kürdistan devleti oluşacak. Suriyede de özerk Kürdistan oluşabilir. iranda zaten Kürdistan eyaleti var. Bu durumda Iğdırdan Hataya, Türkiye;nin tüm güney sınırları resmen Kürdistan olacak" dedi.
--spoiler--

http://haber.gazetevatan....an-olacak/442530/1/Manset
olmayacak birşeyi sırf insanların milli duygularını tahrik etmek için söylemektir.

(bkz: başını almak)
adam türk milletine terbiyesizlik ediyor hala türk kafatasçıları diye meçhul-muhayyil bir kavram üzerinden türklere giydiriliyor.

yeter ama artık!

kürt sorunu vardır ve o sorun kürt halkının düşmanca ve sadakatsiz kafa yapısıdır.
(bkz: adamı sikerler) ağır ol diyerek uyarılması gereken pkklı bir it zırvası.
igdir in gotune kacacagini hesap edemeyen sey sozu.

kan alirlar kamilim!
oldu zaten ilakki kaat üzerinde olmak zorunda değil yada bayrak dikmek zorundada değil.
ağaca bağlanıp can sıkıldıkça tokat atılması büyük zevk verecek vatan haini amerikan itinin mevcut t.c. hükumetinden aldığı yüz ve siyasi destekle ağzından salyalar akıtarak kurduğu cümledir. *
150 bin türk askerinin ve 75 bin türk polisinin bulunduğu bir bölge için söylenebilecek en saçma cümle. hadi saddam'ın askerleri olmadığı için kuzey ırak'ı böldünüz ya peki arkasında 60 milyon türk olan bir ordu'nun bulunduğu yerde bu kör cesaret nereden geliyor?
eğer biz bu kürtlerden kurtulacaksak destekliyorum. sevmiyorum hiçbirini. tiksinç suratlı herifler.

artık kürtlerle yaşamak istemiyorum bile. sokakta bi kürt görsem nefretim daha da artıyor.

türk-kürt kardeştir saçmalıklarına bi son verilmeli artık.
hayal dünyalarında yaşayan vekillerin havlamalarının türkçeye çevrilmiş halidir. onlar ancak babayı alırlar.
amerika'nın planıdır, Irak kısmı başarıyla uygulanmıştır, Bununla beraber Sıra Suriye'ye gelmiştir, Tayyip'in suriye'ye atarlanması da bu nedenledir, akabinde iran'a da sıra gelecektir ki Tayyip'in yavaş yavaş iran'a atarlanması da bu nedenledir. Bu oyunda BDPlilerin etkisi sıfırdır, onlar sadece papağan gibi sahiplerinin söyledikleri şeyleri tekrarlarlar o kadar. bunun tekrarlatılmasının nedeni de Türkiye'deki asıl bölücü siyasi aktör olan hükümetin üzerinden bölücülük suçunun alınması içindir. Bizim vatandaş da bol bol buna düşer, Demirtaş'ı görünce küfreder, Tayyip'i görünce oy verir.
büyük ermenistan değirmenine su taşıyan bebelerin söylemidir.
ığdır'dan hatay'a güney sınırları "resmen" kürdistan olacakmış. ne içiyorlarsa dozunu arttırmışlar anacım. doğu'yu güneydoğu'yu "resmen" yaptılar da güney illeri kaldı.

bir zamanlar bunun gibilere terörist denirdi ve teröristler hapse atılırdı. ne yaparsın ki artık devir değişti e tabi çelik de değişti...
yurdumun muhteşem gençleri gene bir sikim bilmeden iki satır haber okumadan okuduğunu anlamadığını anlamayacak kadar salak olduklarını bilmeden tahlil yaptığı haber.

Ulan bir de bir karış toprak vermeyiz diyorlar ya en çok ona tav oluyorum sanki amına koduğum kıbrısı, ırakı, suriyeyi, batı trakyayı elfler kaybetti.

Bu ülkenin bölünebileceğini hiç düşünmüyorum ama bu salak milliyetçi ergen gazı ile de bir sikim olacağını düşünmüyorum. Abd ikimizi de sikiyor haberimiz yok.
he yarrağım he denilip geçilmelidir diye düşünsemde mevcut bop eşbaşkanının çok da soğuk durmadığı fikir gibi duruyor ne yazıkki.
(bkz: kürdistan kurulduğunda batıdaki kürtlerin durumu/#15152693)
(bkz: tübitak ın öss yi hazırlaması)
(bkz: serbest çağrışım)
güney azerbaycan'daki 30 milyon dolayındaki türk'ün topraklarını ve yaraklarını götüne sokacak kürtçü söylemi.

lan gerizekâlı! kuzey ırak ve güney azerbaycan'daki türkler kadar değil toplam sayınız. kimin toprağını alıyorsunuz?

(bkz: bsgçk)
memleketim gaziantep'i de içine alan sınır.

gaziantep savunması'ndan şahinbey'den karayılan'dan bi haber karıların (gülten kışanak, leyla zana, abdullah öcalan) eteğinin arkasından konuşan bir insanımsının gaziantep'i nasıl bu sınırların içinde düşündüğü merak konusudur. güzelim memleketimi kendi memleketi gibi soysuz zanneden insanımsı iş bu noktaya gelirse neler olacağını tarih kitaplarını açıp öğrenebilir.

kurtuluş savaşı sırasında ankara'nın bile vazgeçtiği, destek kuvvet çağrısına "ülkenin batısı daha ehemmiyetlidir. batısı kurtulduğunda memleketi kurtulacaktır." cevabını almışken, kendisi vazgeçmeyip 15.000 müslüman nüfusun 6317'sini şehit vererek bu memleketi kurtaran bir memleketin evlatları gereken cevabı verecektir.

ya da sana moda tabirle söyleyeyim.

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
bunu isteyen insanlar ile birlikte yakarlar öyle çükistanı dedirten cümledir.
kurgusu bir amerikan tarafından yazılmış bir kürt trajedisi.
devletin başına devlet gelecek tarzı bir ütopyadır.
türk milliyetçilerinin izin vermeyeceği saçmalıktır.
kamp mı kuruyorsunuz arkadaş? güney sınırlarında kürdistan kurulacakmış başka bir arzunuz? adam gibi siyasetinizi yapın, sizi seçenleri orada temsil edin, tek yaptığınız zırvalamak. çözüme mani olmaktan başka yaptığınız bir şey yok. çünkü işinize gelmiyor elinizde tuttuğunuz gücü ve statüyü kaybetmek. ama yedirmezler size onu. bugün sürünüyor dediğin kürt halkı büyükşehirlerde tüm eğlence ve yemek sektörünü elinde tutuyor, üstelik sırf kürt oldukları için yığınla imtiyaza sahipler. yani durum "halkım" dediğin kesim için kötü değil, sizi artık istemeyen, niyetinizi anlamış olan ve kırsal kesimde yaşayan insanlar için vahim. asıl onlar kurtarılmalı sizin elinizden. hala bağımsızlık için savaştığınızı söylüyorsunuz. hadi oradan allahın emperyalistleri! sizin yüzünüzden binlerce insan bir hayal uğruna heba oldu! hepsinin günahı sizin boynunuzadır. siz o kanlı ellerinizi bu ülkeden ne zaman çekerseniz o zaman barış olacak bunu böyle bilin!
bahsettiği arazi age of empires oynasan gidip bir tane köylü sokmayacağın yer. alsın gitsin adam işte. bir de bu uluslararası ilişkiler ve hukuk dediğin öyle göt bir şey ki, şimdi kendi toprağın olduğu için bombalasan esad gibi olursun. bunlara verip sonra bombalasan kimse dönüp noluyo demez.