Reklam aralarında bile tahammül edemediğim sürekli yırtınan velet.
kesinlikle orjinal bir ses rengi olan ve sahne yeteneği olan kızcağız. ilerde albüm yapsın da dinleyelim.
çok akıllı bir çocuk olduğu aşikar. o kadar kontrollü ve olgun tavırlar sergiliyor ki, böyle bir çocuğun ergenliğe gireceğini bile düşünemiyor insan. ama maalesef çok iyi değil. henüz iyi değil. yaşına göre mükemmel olabilir ama şarkı söylerken sesinin yetersizliğini ve tir tir titrediğini duymayan olmamıştr herhalde. yarı finalde miydi neydi, "jötiiiiiiiieem" diye bir şarkı söylemişti ki, resmen batırmıştı. hala nasıl yırtındığı aklıma gelip, tüylerim diken diken oluyor.
biraz daha büyümesi ve eğitim alması lazım, o zaman her şey dört dörtlük olacak.
(bkz: patladı gitti)
(bkz: insanı hayattan soğutan şeyler)
Bu kadar iğrenç bir sese sahipken sürekli christina aguilera şarkılarını söylemeye çalışması ve christina gibi bağırıp high note yapmaya çalışmasıyla kendinden nefret ettiren kız.Tamam yaşı küçük sesi daha oturmamış,sürekli detone oluyor ama en azından kendine uygun şarkılar seçsin.Sıkıntıdan survivorın ardındanı izlerken bu kızı dinledim yaşam sevincimi aldı ya kanalı değiştirdim şanslı masayı izliyorum valla.
sesi güzel değil, sadece güçlü olan çocuk.
çok bağırıyor bu ya.
ayrıca;

(#13549886)
sonuna kadar katılıyorum.
güzel sese sahip olmasına rağmen sesini titretmesiyle itici olan velet.
Valla kaçıranlar bence tekrarına bir baksın bende öyle düşünüyorum birinci olmalıdır.
kız büyümüştür.
Bu sezon o ses turkiyede birinci olmasi gereken 16 yasinda bir kiz. 16 yasinda olup sanki 36 yasindaymis gibi sogukkanli, tecrubeli bir sekilde sarki soyleyen ve bunu insanin icini oksayarak yapan bu ufacik kizin gelecegi cok parlak. Bu sefer bir kiz kazansin su yarismayi, surekli her yarismada erkeklerin kazanmasindan sikildim. Bu kiz harcanmamali... Acun burayi okumaz tabi ama bir yakini okuyorsa bu kizi harcamasin. Zaten harcayacagini dusunmuyorum.
Dün söylediği şarkı ile yine izleyenleri çok etkilemiştir.
Minyonluğu, gözleri ve saçlarıyla çok tatlı bir kız olduğunu söylesem sübyancı derler mi bilmiyorum; ama keşke 2 yaş daha büyük olup reşit olaydı da kendisiyle tanışsaydım dedirten yarışmacı.
güzel kızdır, birinci olma şansı yüksektir. evet.
´BurÇin terzioğlu´ na benzerliği dikkatimden kaÇmamıştır.
harbi müthiş bir ses I will always love you sarkisini bu kadar mükemmel sölenir ancak hemde türk.
girne amerikan üniversitesinin kolejinde okumaktadır. 2011 bahar şenliklerinde çarpışan arabalara binmiş ve ona çarpmıştım. ünlü olursa anlatayım diye bekliyordum.
Mariah carey'min muhteşem without you adlı parçasını söyleyememiştir. Zor kızım sana bu parça gelmez. Sen kim without you kim...
Güzel kız, sesi de güzel, fakat şarkı söykerkenki jest ve mimikleri çirkinleştiriyor biraz.