bugün

Dünyanın peşlerinden sürüklendiği şu ultrakezbanlara bizim kızların on çektiği gerçeğidir efendim.

Bak hele şu dünyanın seksi kadınları diye yutturulan makyajla bile güzel olamayan palyaço kılıklı, kadın demeye bin şahit lazım gelen tipsizlere.

Abi ayaklarına bakın şunların amele ayağından kötü. insan kadınlardan soğur yeminle.

Türk kızının kılına tüyüne kurban olurum ben. Kuşun birini altın kafese koymuşlar a a olmaz. Yine de vatanım da vatanım demiş.

görsel
görsel
türk kızları 10 çekiyor mu bilmiyorum ama, türk erkekleri daha yüksek bir rakam çekiyordur diye tahmin ediyorum.
ortadaki abla abi gibi duruyor.
3.1 katını verelim sen çek hocam. sen de rahatla biz de.
Yaprak kımıldamadı.

görsel
haklılık payı çok yüksek.
nedir lan o çiroz gibiler.
Türk kızlarının bu hatunlara kaç çektiğini bilmem ama biz şu an 1 2 3 4 5 6... 28 29 30 ve 31 diye oley çekiyoruz, bak bunu biliyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=jESwbce4_s4
Zevksiz kamillerin itiraz ettiği gerçektir.

Vallahi anlamiyorum arkadaş hemcinslerimi. Adamlar tam bir mal.
Düşüyo mu böyle?
Sözlükten kız düşürme çabaları gayesiyle açılan başlık.
(bkz: at yalanı)
Bunlar size menemen bile yapamaz arkidesler boşuna ümitlenmeyin.
Sırp mı lan bunlar ne böyle boya bak.
Amına kodumun Meriç i. Burda iki tane sözlük kızından aferin almak için kendini düşürme. Kızlar ilik gibi.
O Zaman, iyi avlanmalar!
görsel
Oğlum bu karılara asansörsüz çıkamazsın türk kızı bunların apartmanında anca kapıcı olur.
okuduklarıma inanamadım. yok yok gerçek olamaz.
düşüyo mu böyle?
doğru önerme avrupa kızları balondur tamam çirkinler demiyorum ama güzel de değiller. Onlara olan ilginiz onların avrupadaki refah ve gösterişli yaşamının çekiciliğine olabilir. Yada aşşağılık kompleksinizden ötürü dünyayı yöneten bu ırkların kızlarıyla yatmak sizin için güç göstergesi olabilir. Belkide benim bu kızları güzel bulmayışımın nedeni fazla iri kıyım kemikli vucut yapılarıdır.