bugün

türk erkeklerinin aşırı yapışması, sırnaşması... beyler cool takılın biraz bakın o kapris kalıyor mu...
Türk erkeklerinin salaklığıdır. Bu kadar değer verir el üstünde tutarsanız olacağı budur.
annemin lafı: amı olanın gamı olmaz.
Bi vajina kendilerinde var saniyorlar. Bu sey elde edilemeyen bir sey oldugunu dusunduklerinden kaprisliler. Bir deVajinalari Kaniyor.

ha benim seyim kanasa bende boyle sik yemeden sikilmis psikolojisinde olurdum herhalde.

Nasil bir mantik la bu ?!

dusunun bakkala girdiniz tek paket parliement kalmis istiyorsunuz kapris yapip vermiyor. Trip atiyor bakkal...
Genel olarak Türk kızlarının özelliğidir. kapris yapma nedenleride kukularının olmasıdır. Güzel çirkin farketmez kukun var mı tamam kapris yapabilirsindir.

Köprüyü geçene kadar sabırla yaklaşılmalıdır.
güzel çirkin farketmez eğer kızın taliplisi çok ise kaprislenir. bunu mesajlaşmada anlarsınız. sadece siz sorarsınız o kısa cevap verir ve hiç soru sormaz merak etmez. *
regldir, dunya uzerinde bir Tek turk kizlarinda gorulur.
25'ine kadardır. Sonrası, evde kaliyörüm, aman koca bulmam lazıma döner. O dönemleri çok eğlenceli olur. Önceden dönüp bakmadığı efendi tiplere yanaşır. Kandırabilenler evlenir. Kandıramayanlar hayatlarını hafif kilolu merve olarak sürdürürler.
(bkz: kadınların kendini bulunmaz hint kumaşı sanması)
(#21318297)
Henüz yabancı kızları tanımamalarıdır. Amerikalı ya da Avrupalı hem cinslerini tanısalar ne kapris kalır ne naz! Bebek gibi kızların nasıl anlayışlı, ılımlı, pozitif olduklarını görseler kendilerine gelirlerdi.
ilgisizliktir. bir bebek gibi düşünün,umduğu ilgiyi bulamayınca saçmalar ya,o hesap. madem zor geliyor,yazmayıver bu kıza. haklı olarak şefkat bekler. bu kadar büyütmeye lüzum yok.
(bkz: ego patlaması).
Ozguvenimiz eksik...
akılları fikirleri sikişte oldukları içindir. bir türk kızına ne maksatla olursa olsun yanaşmaya çalışsanız hemen o küçük amı aklına geliyor çok önemli bir şeymiş gibi. bu hep aileyle alakalı biliyor musunuz. çok uzun mesele çok. düşünün sosyolojik araştırma konusu.
Kaprisin sebebini bilemiyorum ama bir kız olarak şu ego sorunlarına bir çözüm bulmaları gerekiyor. Geçen otobüste bir kız yer olmadığı için ayakta, hemen oturduğum koltuğun yanında durdu. Yüzünü son ana kadar görmedim ancak konuşmaları net duydum. Otobüse her binen insana laf attı, aşağıladı. Ben ondan güzelim dedi, neden bilmiyorum kafamı kaldırıp kıza bakasim gelmedi taa ki yanımdaki abla kızı azarlayana kadar. Kafamı kaldırdım ve bugüne kadar hiçbir kıza çirkin demedim ama kız bariz çirkindi. Egosu cüssesini aşmış ve artık kızların geneli böyle ne yazikki.
bana çok denk gelmeyen, gelmemiş kaprisin sebepleridir.

Ya karşıma hep kalite, ondan önce karakterli insanlar, çıktı ya da ben diğerleri ile "merhaba" muhabbet düzeyinde kaldım iradem ile.

Umarım bundan sonra da böyle olur.

Bu arada insanlar üzerinden yapılan her türlü genelleme tutarsız ve sağlıksızdır. O kadar farklıyız ki birbirimizden... kardeşler arasında bile bu gözlemleniyor.
türk erkeklerinin boş niteliksiz olmasıdır.
türk erkekleri.
Arz talep meselesi.
Türk erkeklerinden kaynaklanır. seversin aldatır, köpek çekersin peşinden koşar. sevişirsin bitti gitti der, sevişmezsin pervane olur. baştan belli edersen bıkar, sevmiyormuş gibi yaparsan üsteler, daha çok sever. hiçbir yararını görmedim kaprissiz olmanın ne kendimde ne etrafımda. sevmiyorum desenizde bayılıyorsunuz kaprise, tribe, atara, terk edilmeye.
türkiyedeki keko popülasyonunun baskın olmasından kaynaklanır, kızımıza yavşayan keko sayısı onlarca olunca kızımız kendisini birşey sanar ve ne yaparsa yapsın kekoların peşinden geleceğini tüm nazını kaprisini çekeceğini bildiği için rahat davranır.
birçok erkek bir kızın peşinde koşarsa o kız da kendini çok değerli, ulaşılamaz, harika zanneder. ulaşılamaz olmak demek, değerli olmak demek değildir tabi. fakat kızın üstüne gelen türk erkekleri kızın böyle düşünmesine sebep olur. "nasıl olsa bir sürü kişi peşimde, bu kez yüz vermeyeyim bari" diye düşünür kız ve yüz vermeyip kapris yaptığı o adam siz olursunuz.

sebep budur.
nedeni türk erkekleridir efem.
bakmayın erkek dediğime onlarında yarsından çoğu erkeğin kezbanıdır.
götlerini kaldıran erkeklerden dolayıdır.
Türk erkeklerinden kaprisli olanlarla aynıdır.