bugün

kadınlığın çocukluktan gene çocukluğa giden yaş evrilimi arasında büyük bir dönem kafasında dönenlerin nedeni sayılabilir. her kadın böyledir diyemesem de bu tür kadınları seçmek oldukça kolaydır. hayır güzel insan, güzelliğin beş para etmez bendeki aşk olmasa.

ek: çok çekmiş bir erkek beyanatı değildir, ufak bir kardeşi olan yazar düşüncesidir.
Deydirene kadardir.
Hafiften deydirmeye basladin mi dunyanin en guclu kadini bile inler altinda.
Her kadinin pesinde kosan 100 abazan olursa ne sansinlar kendilerini normal bi olay.
teknik açıdan her erkeğe bir kadın düşer, arap ülkelerinde bir erkek dört eş alabilmekten ve kimi ülkelerdeki (tayland) aşırı kadın nüfusundan mütevellit bekar bir çok ülkede kadın nüfusunun erkeklere oranla azalmasına sebep oluyor. bu bağlamda kadınlara olan ilgimiz ile onları bulunmaz hint kumaşı yapan biz erkekler oluyor...

erkeklerin ilgisinden dolayı haklı sanrıdır.
Dünyanın en büyük yalanıdır. 5 günde yatağa atılmayacak kadın oranı %5'in üstünde ise tüm sözlük bana kayabilir, kezbanlar bana vibratör takabilir.
erkeklerin kendini bulunmaz hint kumaşı sanması ndan farkı olmayan durum.

nihayetinde herkes de bir çift meme var kadındaki emiliyor işte o. bu da böyle saçma bir tespit.

ek olarak hint kumaşı olanlar vardır. sanmaları sadece senin uydurmandır.
anneleri yüzündendir. anadan kıza geçen bi davranıştır. sen en iyisine layıksın kızım, seni her sevene yüz verme kızım, evlenmeden olmaz uğursuzluk gelir üstüne kızım... her kız kendisini özel sanar bu yüzden. bekarete verilen değer de burdan gelir. hay böyle kültürün.
erkeklerin çin malı eşyaların özelliklerini taşıması sonucu, kadınların kendinlerini koruma maksadıya geliştirdikleri savunma mekanizmasıdır.
çok çekmiş bir erkek yaklaşımıdır.
canım am am diye arkamızdan koşturursunuz ya da koşturur o gavatlar. sonra da bulunmaz hint kumaşı zannederler gendilerini? ortama bakın be arkadaşlar.
maalesef erkeklerin zayıf noktaları sayesinde oluşan zandır. bir haller bir tavırlar ki hiç sormayın sanırsınız ki engin denizleri yüce dağları kendileri yaratmış. ulan eşitlik istiyorsanız buradan başlayın be arkadaş... kaç zamandır uğramıyordum sözlüğe bunu yazmak için geldim siktirolup gidiyorum şimdi.
ikna edilemeyecek kadın yoktur. ikna edersen kaynanan bile demişler...

sadece ikna olmayı bekleyen kadın vardır.

hepsinin totosu kalkıktır ama kezbanlar dünyada bir tanedir. ulan elin rus'u ben afetim demiyor alçakgönüllü, bizim kezbanların toto atmosferin mezosfer katında geziniyor.

edit : sonra bunu buraya yazınca bana eğğğ, ben kaka...
genellikle türk kadınlarının tavırları olmakla beraber, bunun sorumlusunun biz erkekler olduğunu düşünüyorum. neden mi? nedeni çok açık değil mi? avrupadaki kadınlar güzelliklerinin farkında bile değiller.
Dünyadaki 4 milyar kadından biri olduklarını anlasalar, Hint kumaşlığından vazgeçerlerdi.