bugün

genetik miras sebebiyle fiziksel yapılarının vasat ve vasat altı olması.
bir alex olmamalidir.
geri zekalı erkek populasyonudur!
ya ne kadar saçma bir tartışma, bi tek onda am var bi tek onda!
(bkz: facebook chat deki görüldü yazısı)

sanal alemde illallah dedirtir.
Erkekler tarafından şımartılıyor olmak ilk nedendir.
türk erkeğinin köpek gibi sürünme mantığının doğal sonucudur.
bir rus kızına benzeyememesi.
kolay ulaşırsa hemen vazgeçer mantığıdır. ama sonunda en çok zararı kendisi görür.
Türk erkeklerinden kaprisli olanlarla aynıdır.
götlerini kaldıran erkeklerden dolayıdır.
nedeni türk erkekleridir efem.
bakmayın erkek dediğime onlarında yarsından çoğu erkeğin kezbanıdır.
birçok erkek bir kızın peşinde koşarsa o kız da kendini çok değerli, ulaşılamaz, harika zanneder. ulaşılamaz olmak demek, değerli olmak demek değildir tabi. fakat kızın üstüne gelen türk erkekleri kızın böyle düşünmesine sebep olur. "nasıl olsa bir sürü kişi peşimde, bu kez yüz vermeyeyim bari" diye düşünür kız ve yüz vermeyip kapris yaptığı o adam siz olursunuz.

sebep budur.
türkiyedeki keko popülasyonunun baskın olmasından kaynaklanır, kızımıza yavşayan keko sayısı onlarca olunca kızımız kendisini birşey sanar ve ne yaparsa yapsın kekoların peşinden geleceğini tüm nazını kaprisini çekeceğini bildiği için rahat davranır.
Türk erkeklerinden kaynaklanır. seversin aldatır, köpek çekersin peşinden koşar. sevişirsin bitti gitti der, sevişmezsin pervane olur. baştan belli edersen bıkar, sevmiyormuş gibi yaparsan üsteler, daha çok sever. hiçbir yararını görmedim kaprissiz olmanın ne kendimde ne etrafımda. sevmiyorum desenizde bayılıyorsunuz kaprise, tribe, atara, terk edilmeye.
Arz talep meselesi.
türk erkekleri.
türk erkeklerinin boş niteliksiz olmasıdır.
bana çok denk gelmeyen, gelmemiş kaprisin sebepleridir.

Ya karşıma hep kalite, ondan önce karakterli insanlar, çıktı ya da ben diğerleri ile "merhaba" muhabbet düzeyinde kaldım iradem ile.

Umarım bundan sonra da böyle olur.

Bu arada insanlar üzerinden yapılan her türlü genelleme tutarsız ve sağlıksızdır. O kadar farklıyız ki birbirimizden... kardeşler arasında bile bu gözlemleniyor.
Kaprisin sebebini bilemiyorum ama bir kız olarak şu ego sorunlarına bir çözüm bulmaları gerekiyor. Geçen otobüste bir kız yer olmadığı için ayakta, hemen oturduğum koltuğun yanında durdu. Yüzünü son ana kadar görmedim ancak konuşmaları net duydum. Otobüse her binen insana laf attı, aşağıladı. Ben ondan güzelim dedi, neden bilmiyorum kafamı kaldırıp kıza bakasim gelmedi taa ki yanımdaki abla kızı azarlayana kadar. Kafamı kaldırdım ve bugüne kadar hiçbir kıza çirkin demedim ama kız bariz çirkindi. Egosu cüssesini aşmış ve artık kızların geneli böyle ne yazikki.
akılları fikirleri sikişte oldukları içindir. bir türk kızına ne maksatla olursa olsun yanaşmaya çalışsanız hemen o küçük amı aklına geliyor çok önemli bir şeymiş gibi. bu hep aileyle alakalı biliyor musunuz. çok uzun mesele çok. düşünün sosyolojik araştırma konusu.
Ozguvenimiz eksik...
(bkz: ego patlaması).
ilgisizliktir. bir bebek gibi düşünün,umduğu ilgiyi bulamayınca saçmalar ya,o hesap. madem zor geliyor,yazmayıver bu kıza. haklı olarak şefkat bekler. bu kadar büyütmeye lüzum yok.
Henüz yabancı kızları tanımamalarıdır. Amerikalı ya da Avrupalı hem cinslerini tanısalar ne kapris kalır ne naz! Bebek gibi kızların nasıl anlayışlı, ılımlı, pozitif olduklarını görseler kendilerine gelirlerdi.