bugün

Haklı bir sanmadir. Aynaya bakıpta kendini kötü ya da çirkin gören insan yoktur. Bu konunun kadın ya da erkeği yoktur. Olması gereken ve insan doğası budur.
Bin de mi?
rusya'da kendini çirkin zanneden o %19 türkiye'ye gelse keşke....
Malesef çok sık karşılaştığım bir durum.
"Beni Sibel Can'a benzetiyorlar"
"beni Beren saate benzetiyorlar" la başlar, kadına bakarsın yüz kilo yüzüne bakılmıyor. Türk kadının özgüveni kimse de yok triplerin sebebi de bu.
Atasözüdür, denir ki; "her güzelin bir kusuru vardır".
demek sözlük, kadın yazar alımlarında bu yüzde 9 lük kesimi kaynak olarak kullanıyor.
en çok hindistan kızlarının 96 lık istatistiğine güldüm. aslından doğru, tamamen erkeklerinin abazanlığıyla orantılı olarak artıyor bu oran, ne diyeceksin ki. hindistan kızlarına bak bir de polonya kızlarına.
He Hindistan'a şaşırmıyorsunuz Türkiye'ye şaşırıyorsunuz yani.
acıdır. Lakin daha acı olan türkiyedeki kadınların %91 inden bile fazlası makyajsız götüme benzemektedir.
hangi 91i?
dunning-kruger etkisi diyoruz biz bu duruma.
Rakamlar öyle gösteriyor ki türk kadının kendini beğenmesi ile ülkede ki cinsel açlıkla pozitif korelasyon var. Hindistan da ki oran da bu sonucun sağlamasını veriyor. En gerçekçi sonuçları rusya vermiş o %81'i sapına kadar hak ettiklerine şüphe yok. Polonya'nın sonuçları ise şaşkınlık verici. Acaba Polonyalı erkeklerin çoğu ılıkmı ki böyle bir sonuç çıktı.
aq amerika da her kız istisnasız spor yapıyor balık etlisi bile fit düzgün hatlara sahip. % 65 wtf?
Allaha şükür realist bir insanım da %9’luk dilimdeki yerimi aldım.
Türk kızları ona gelen arz talebin çoğunluğunun cinsellik için olduğunu bilmiyor sanki bal gibi biliyorlar sorun kimsenin kusurlarını kabul etmemesi kendini dev aynasında görmesi ve en iyi erkeklere layık olduğunu düşünmesi tabii bunda bizim sıfatına ve donanımına bakmayan erkeklerin de payı yüksek.
abaza kesim sayesinde sağolsunlar herkes ortalıkta mankenim havalarında geziyor güzellere lafım yok ama.
bizim kendini güzel sanan kezbanların bir yurtdışına gittiğini düşünsenize..

genelde rusya bölgesinde çalıştım ve inanın kızları güzel. türkiye'de efsane diyeceğiniz kızlara orada burun kıvırırsınız öyle diyeyim. bazen şirkete türk kızlar geliyordu çalışmaya. abi böyle bir utanç yok. yüzleri sürekli asık kızların, ya kimse bakmıyor yüzlerine düşünsenize. kız kafasını çeviriyor güzel kız var her yerde. kendine oranın kekosu bile bakmıyor.

Rusya'da Türk kızı olarak yaşamak büyük sınavdır arkadaşlar.
ya ne alıp veremediğiniz var,kendini güzel hissetsin ki bir yararı dokunsun be adam,istiyorsunuz ki herkes kendini kötü hissetsin moraller yerde sürünsün eee böyle olunca ne geçicek elimize peki,neymiş efendim makyajsız bir şeye benzemiyormuş sana ne ki bundan kendimi nasıl iyi hissediyorsam,nasıl güzel hissediyorsam onu yaparım,ama makyajı da sende denemelisin belki o çirkin ruhunu biraz gizler ya da ne bileyim en azından biz senin o çirkin ruhunu daha az görmek için daha fazla mı makyaj yapmalıyız?
sadece 91 tane mi? daha fazladır saçmalamayın ya.
görsel

Tamam elbette guzelsiniz. Hintlilerin eline verirsiniz de yani sanki biraz abartttik gibi geldi.
Geri kalan % 9 kendisini çok güzel olarak tanımlamıştır.

Güzellik tartışılabilir ama ego tartışmasız tavan.
taam taam inandım inandım.
Hindistan daha kötü yüzde 96 ne aq.
Kadına güzel olduğunu hissettiren türk erkekleri sayesindedir. Aferim size be.
Kıçtan uydurma hededir. Show habere inanda ne biliyim.