bugün

Şunu düzeltirsek her şeyi düzeltiriz...

Yolun kenarında kaldırıma oturarak kuzenini bekleyen gencin yanına bir adam geliyor ve "Burada kalmayın. Kızım yaşındasınız, size zarar verme niyetinde değilim. Burada oturursanız size zarar verirler. Anahtarımı vereyim ben arabada yatarım" dedi.

"Anahtarımı vereyim ben arabada yatarım" denilerek rahatsız edilen kadın, yanlarına başka bir kişinin gelmesi ile o adamdan kurtulduğunu ancak sonradan gelen kişinin de "Telefon numaranı ver, ben de numaramı vereyim, bir daha böyle bir şey olduğunda ararsın" dediğini söyledi.

https://twitter.com/odatv...9QzxZrRR7zWFtoog&s=19
türk erkekleri abaza değildir. aksine dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde oldukça centilmen sahiplenici ve kadına değer veren erkleklerdir.
sorun kadınlarda. şuncacık pıttıklarını çok kıymetli zannedip de havalara giriyorlar.
yani al türk erkeğini götür almanyayua isveçe norveçe kanadaya fransaya... havada karada kaparlar.
bu kodumun türk kızı kendini bi bok sanıyor sadece.
işi olsa erkeğe muhtaç değilim der. azcık iyisi çıksa sana muhtaç değilim der. iki güzel söz söylesen oha rsmn yvşadı der.
hasılı türk kızında sorun kardeşim.
türk kızının vakitsiz kalktı götü.
feminizimi dahi anlamamış kıt akıllı bir gürüh bunlar.
Aslında abazan değildir sadece bastırılmış duyguları vardır. Türkiyede cinsellik tabu olduğu için herkes içinde ve özelinde yaşar bu ihtiyacı. Öyle ki ergenler de bastırılmış duyguları açığa çıkartmak için dışavurum yaparlar. Çok tuhaf bir durum. Bize eğitimde reform lazım.
TC erkeği TC erkeğini savunmasın lütfen, gülerim ki.
Eğer kız çocuğu isen, aklın başına gelene kadar ve şimdiki yaşında bile lafla sözle bakışla taciz edilmediğin tek günün yoktur.
Bazısı samimiyet der, bazısı korumak der, bazısı direkt mevzuya dalar, bazısı arkadaki iş güç bağının verdiği cesaretle eder, bazısı bazısı bu liste uzar gider.
Dile getirilerek had hudut bildirimiş ya da dile düşmeden içeride yok edilen onlarca taciz anısına haiz bir Türk kızı olarak, başlığa imza kaşe mühür damga basıyorum.
doğru sen taytı amının başına kadar çek sonra türk erkeği şöyle türk erkeği böyle lan o erkek seni öyle görünce aklına seni sikmekten başka ne gelebilir. kendiniz ettiniz kendiniz buluyorsunuz hiç kimse ağlamasın.

tesettür Allah'ın emri memeni götünü herkese gösterme diyor sen gösterince biz abaza oluyoruz ilginç değil mi?

iki yüzlüsünüz.
Ne abazanlar gördüm çükü yok ağzı salyalı. Sinkafı ağzında çok dolandıranların ekserinin cinsel yaşantıları bitiktir. Bunun izolesi için el veya söz ile taciz ederek insanları tatmin olmaya çabalarlar. Bunun en bariz örneği kediciklerin lideri.
anahtarı vereyim ben şehri terk ederim.
anahtarı vereyim ben kendimi hadım ederim.
yeter ki al şu anahtarı.
anahtar önemli aq.
akşam ben de deneyeceğim.
Bu devirde şaşılacak durumdur.
Metehan döneminden beri böyle
Çin prensesi
Rum prensesi derken asılmadığımız kadın kalmadı.
taciz gibi pis olaylara bulaşmadıktan sonra abazalıktan zarar gelmez.
şekerli- cevizli sucuğu yeyip yeyip kuduruyor ipneler.
bence "abazan" çok naif bir tanım kalır. arap coğrafyasından bahsediyoruz!
din baskısıyla büyüyen, din okullarında okuyan, dini şekilde büyütülen bir toplumdan sağlıklı bireyler çıkmasını beklemek, sağlıksız düşüncedir.