Advertisement

 1. 1.
  en son illa super kahraman filmlerine zenci koyma durtusune muteakip kendisi transformers'da rol almistir.
  ... vermilion
 2. 2.
  2 fast 2 furious'ta roman pearce karakterini canlandıran zenci yakışıklısı. iyi küfreder. "otoriteyle sorunum var" sözüyle gönüllerde taht kurmuştur.
  ... yozishanko
 3. 3.
  zenci ırkının mükemmelliğini tekrardan gözler önüne seren insan yavrusu.
  waist deep,2 fast 2 furious,four brothers,baby boy,death race gibi birçok filmde rol almıştır. aynı zamanda r&b ve rap şarkıcısıdır.
  (bkz: I m sorry)
  ... ghetto princess
 4. 4.
  2 fast 2 furious filmindeki sert erkek imajının aksine asıl mesleği olan soul r&b işinde çok başarılı duygusal şarkılar yapmıştır. sesi kadife gibidir maşallah. ilk zamanlarında daha çok black ty ismini kullanmıştır. kendisini bu aralar tyrese olarak dinliyoruz.

  (bkz: put up with me)
  (bkz: get it in)*
  şarkıları harikadır.
  1 ... uyeolmadanlinkigoremeyenadam
 5. 5.
  son zamanlarda yetişen en önemli siyah aktörlerdendir. karizmatik ve iyi bir oyuncudur.
  ... saldirayterk
 6. 6.
  sadece iyi bir aktör değil, çok da iyi bir insandır. yeter artık isimli videosunda başarısız olduğuna inanan gençlere çok değişik ve doğru sözler söylemiştir. milyonlarıyla poz vermek yerine, onların ruh dünyalarıyla ilgilenmiştir.

  orda dediği gibi '' benim 'gerçekle' problemim var ''...

  http://www.youtube.com/watch?v=_cGIe0UY03k+

  yeter artık videosu, türkçe altyazıyla.
  ... mat1ben0
 7. 7.
  (d. 30 Aralık 1978, Watts, Los Angeles, California), Aynı zamanda sadece Tyrese olarak bilinen bir Amerikalı R & B şarkıcısı, rapçi, aktör, yazar, eski model ve MTV VJ. Birkaç albüm çıkardıktan sonra birçok Hollywood sürümlerde sinema filmlerinde oynamıştır. Tyrese Gibson bir otobüste keşfedildiği zaman kariyerine başladı. 1994 yılında Coca-Cola reklamında görünerek "Her zaman Coca-Cola" şarkısı ile büyük ün sağladı.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Tyrese_Gibson
  ... hasmet ibriktaroglu