bugün

Sözlükte ciddi ve trol olmadan yazan nadir insanlardan biri. Böylelerini görmek sevindiriyor.
Hala çok kızgınız.

(#40996589)
Nickini alırken fight club'dan esinlenmiş yazardır. Anlatıcı.
Tyler dur len.
Tanımam etmem bir kere bile sohbet etmişliğim yok ama delinin birinin musallat olduğunu görüyorum. Lan kurduğu cümleyi 2 kelime ile anlatmak varken uzatarak şekil yaptığını sanıyor tipe bak. Allah sabır versin yazar kardeş. Evet.
Bu ara trollerin istilasına uğradığı görüşündeyim. Manevi değerlere saygısı olmayan tipleri dikkate almamasi gerektigini unutmasın yazari.
Nick altıma giren bunu görsün. Çok sinirliyiz. Çoookk.

(#36980654)
Yanlış hatırlamıyorsam bir kitap yazıyordu acaba ne oldu görünce geldi aklima. Buradakilere uymasın yazarı.
Çok seviyorum kendisini.
Bu başlıkta nickaltı savaşları göreceğime tylerdurden hakkında bişeyler görmeyi isterdim.
Yanlış gelmişim.
Neden açıklama yaptığı anlaşılamayan yazar. Yazmana bak tyler. Biz adamı nickaltına göre yargılamayız merak etme.
Seni seviyorum ben kalp.
ilginç bir yazar.
Kendi nickaltına yazmayı hiç sevmem ama trollere daldırdığım için bayağı bir sayıp dökmüşler.
(#36646912) şu eleman mesela kendi kitabının reklamını başka biriymiş gibi yapıyor sözlükte bende bunu yazdım diye geçirmiş düşünün.

(#35846827) bu iyi bişi yazsa korkardım zaten kendimden.

(#35309999) bu longozda elaleme küfür ediyordu silik yedi geri döndü falan.

Ulan kendi halimizde takılıyoruz şurada 3-5 nick altımız var onda da çoluk çocuğa malzeme olmuşuz iyi mi?
(bkz: gölge)
Dövüş kulübündeki alterego. Kitabı daha güzel bence filmden.
Bu yazar benim. Evet.
Adam taa ne zamandan tyler durden nickini almış. Helal. Nickaltıma girmesinden müteşekkir oldum. iyi yazmalar.
Tek derdi zeki görünmek olan aşşağılık kompleksli yazarımsı.
Behzat Ç. De ki Hayalet karakterini gözümde canlandıran dertli yazar.
Fight club seven biri olsa gerek. Aslında öyle biri de yok.
iphonedan ulu sözlüğe girmiş yazar. iphone dan girenleri masaüstünde tespit den bir yazar olark tespit ettim hemen nickaltında yazıyorum. dördüncü nesil olup sayfalarca entrysi olmaması doğal çünkü ilgi budalası değildir neticede akşamcı şair gibi gecenin onu gizlemesine izin vermiştir, belki kuytuya çekilmiştir. yine de böyle az bulunan yazarlar için de güneş doğacaktır. belki de doğmuştur.
(bkz: özel hissedilen anlar)

Dördüncü nesil yazar.
dördüncü nesil yazar. hoşsohbet, güzel insan.
adam 2007 den beri entry giriyor ama kimse iplememiş vay anasını.