bugün

kezban artık bir tanım değil. ete kemiğe büründü. gendi geldi bi bakıma. gerçekten yeter artık.

aydadaki ses tınısı, hüznü yok, aydanın yüzündeki doğu esintisi yok, aydanın bacaklarının yanına bile erişemez.

neden bu kız? kesin birinin akrabası bu bıyıklı.
Hakkında 232 entry girilen overrated bayan.
kim olduğundan son günlerde neden bu kadar konuşulduğundan haberim olmayan hatun. ama fotoğraflara bakılırsa kezbanlıkta çığır açmış.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: ve tanrı kezbanı yarattı)
saçları itici duruyor. tamam uzun saçlar güzeldir ama bu ne yün gibi olmuş kaliteli durmuyor ve seyrek duruyor. bacaklarının maşallahı var cidden iyiler. asıl mesele sese gelince akıp gidiyor sesi hoş.
yazmıyim diyorum ama sürekli sol framede bu kız;

hayır neyi beğendiniz anlamıyorum ki,

herkes seksilikten bahsediyor, aga ben bu kıza karşı ereksiyon olamıyorum ki nasıl etkilendiniz anasını satim.

çirkin demicem allahın yarattığı kul ama güzel değil be kardeşim, öyle iki kıç sallamayla da seksi olunmuyor.
kızın kaşı var değil, kaşın kızı var durumudur.
olm her şeyi geçtim sikinizin gururu yok mu şu kıza bakıyorsunuz? az biraz dışarı çıkın da karı görün.

tanım: 12 yaşında o ses Türkiye yarışmacısı.
yekpare kaşlara, o kalın bacaklara, göbeğine, kadayıf olmuş saçlarına rağmen fiziğine ve saçlarına önem verdiğini söyleyen egosu tavan yapmış kadın.bilenler bilir başta sahnede etkileyici gelse de sonraları sıkıyor, hareketler hep aynı bre.
son günlerde sosyal medyayı sallayan yeni acun projesi.

bildiğin çirkin bir kız. yüz güzelliği yok orantısız bir meme ölçüsü ona keza ayva! göbeği ve geniş kalçalarına orantısız uzun ve güzel bacaklar.

tamam bir kadında bacak çok önemlidir. ama sadece bacak var diye bir kadını beğenmek açlıktan başka bir şey değildir.

sesi güzel ama özellikle dailymottion da bir şarkısına denk geldim bayıldım. herkese tavsiye ederim hello dolly isimli parçayı.
türkiye nin en güzel kizi.
Kafası olmasa taş aslında.
Türk erkeklerinin ne kadar Zevksiz olduğunu kanıtlamış kişi.

Bu kız güzel ise ben de Hayatimstrat değilim. Net.
çok fazla soyisim şakasına maruz kalması muhtemel kızcağız.

- hayatım sorun mu var çabuk boşaldın?
- e kızım sen kendin gelmiyon mu zaten?
o ses türkiye'ye de görülen yarışmacı kızdır. güzel değildir , fiziği eh işte , sesi öyle ahım şahım değil. yani gereksiz bir insana bile bu sözlükte 242 entry giriliyorsa yazık.
zikimde bile olmayan hatun.
bi siktir gitsin amk kimse kim. memlekette kız mı yok aq. bi bu mu var.
(bkz: tuğçe gendigelen in çirkin olması)
çirkin bir kadındır. hiç seksapalitesi yoktur.
Vücudunun Kılları battı bana, kaş, saç, kirpik.
Özele inmek istemiyorum.
belki uslu bir kız olursa Allah yüzüne güler ve baştan yaratır.

bu olmamış çünkü.
türkiye nin en güzel ve seksi kızı.
merhaba tuğçe,

öncelikle sevişgen bi yapım olduğu için senin varlığından geç haberim oldu. senin o ses türkiye yarışmasına katıldığın gün, ben yatağın anasını ağlatıyordum. masus gıcırtayan yatakta sevişiyorum tuğçe. alt kattaki komşuyu deli etmesine bayılıyorum çünkü. en büyük hobim bu. sevişemediğim zamanlar bile götümle oturup oturup kalkıyorum. gıcır gıcır muazzam keyif alıyorum tuğçe.. hele o banyoya girdiğim zaman ıslak fayanslara şap şap vurması çok keyif verici geliyor. ahh ahhh diye inletiyorum her yeri. sanki sevişiyomuşum gibi çok hoşuma gidiyor bu.

hülasa tuğçe, tüm sözlük sana girmiş ve bana anca sıra geldi. o yüzden hiç kusura bakmamanı rica ediyorum. eğer ilk günden seni izleseydim emin ol ilk sana ben girerdim. zira senin gibi kızları hayatta kaçırmam tuğçe.

tuğçe biliyor musun? götüme benziyosun aynı. kızma kız, kaşların yavuz sultan selim köprüsünün maketi gibi duruyor çünkü. bakışlarında buzdalabının yumurtalık bölümünde bulunan sıkılmış limon gibi valla.. hele o popona kadar gelen saçların yok mu? keçi yemiş gibi bakımsız ve iğrençler. mısır püskülü gübü şerefsizim, darmadağanlar.

sevgili tuğçecim,

tek iyi yanın ne biliyor musun?

bacakların. evet bacakların allah için çok güzel.. zaten bizim sözlük abazan yuvası tuğçe. o yüzden ilk etapta bacaklarını görünce paso övmüşler seni. hatta kavga edenler bile olmuş '' tuğçe benim, hayır benim '' diye birbirine girmişler ama twitter'den resimlerini görünce kezban olduğunu hemen çakmışlar.

kız hakket o nasıl ekmek ısırış öyle? o nasıl bakış? o nasıl pozlar öyle? kö tamam bizim sözlük salaktır malaktır ama kamil ile kezbanı ayırt edebilecek kadar da yeteneklidir evelalalah.

her neyse tuğçecim, yazı saçın kadar olmaya başladı. ama şöyle bir bakarsan aklın kadar bir bilgi yok. 3 dil biliyormuşsun. hadi ordan be.. mütavazi giyinsen seni kim beğenirdi? kim he? kim? kim? kim?

hızır oğlu mustafa bey, bir beyin oğlu, zor beyin oğlu.. bir daha ki bölüm bu şarkıyı söyle bak, iş yapar bu.

he bir de o kollarına bilezik takma kız. paçaya dolanan kedi kuyruğu gibi kılların var. ıykk.
O ses türkiye yarışmacısı.

(bkz: geldi yine tipini sevdiğimin)
sahneye çıkışı itibariyle sadece bacaklarına odaklandığım yarışmacı. bariz şımarık kız.
fiziği sayesine başarı yakalamaya çalışan binlerce insandan biridir. böyleleri olduğu sürece hakkında daha çok yazılıp konuşulur.