günümüzde yerini twit okumaya bırakmış eylemdir. telefonun deliğe düşmemesine dikkat tabii.
çevremdeki insanların kitap okuyormusun sorusuna evet diyebilmek için yaptığım ve alışkanlık haline getirdiğim eylem.
tuvalette kitap oku,
mutfakta seviş,
kahvaltıyı yatakta yap,
salonda uyu,
Banyoda işe,
Ben şaştım bu işe, dedirtir.
isin uzamasina sebep olur .
sigara ve kahve eşliğinde olanı her zaman yaptığımdır. bu konsepte cafelerin hala olmaması da ayrıca eksikliktir.
(bkz: tuvalette telefonla uğraşan insan) lar da var.
Tuvalette yapılabilecek en yararlı eylemdir. Sicarken ayni zamanda bilgilenirsiniz. Normalinden fazla kalmaniza da sebep olur.
insanın, kendi ile başbaşa kalma korkusundan kaynaklandığı sanılmakta olan eylemdir.

Tuvalette kalın bir kitap okumak, yalnız kalma korkusunun ulaşabileceği son nokta olabilir. Çevredeki uyarıcıların tükeneceği endişesi öyle bir noktaya varmıştır ki, adam en fazla 10 dakika sürecek bir seans için yanına karınca duası gibi yazılmış bin sayfalık bir kitap alıyor. Bundan beteri de, tuvalette internete girmek olur herhalde.

belirli karakter özelliklerine sahip kişilerin, tuvalette okumak üzere belirli cins materyali tercih ettiği ortaya konulmuş. Örneğin; içedönük kişiler yanlarına çizgi roman ya da gazetelerin magazin eklerini alırken; dışadönük insanlar tuvalette roman okumayı ve bulmaca çözmeyi tercih ediyorlarmış.
her ne kadar yerini tuvalatte telef0n kurcalamaya bırakmış olsa da hiçbir zaman eskimeyecek okuma şekli. çünkü biz hep sıçıcaz ve okunmak için bir sürü kitap olacak yanıbaşımızda.
görsel
bir tuvalette sözlüğe girmek değildir.
(bkz: tuvalette karikatür dergileri okumak)
Mutluluk veriyor, okuyun.
bacakta uyuşma 5 dk hissizlik yürüyememeye sebep olan eylem.
Bir nebze dahi isime yaramayan kitabi bile tuvalete goturemem o kitaba saygisizlik resmen .ayrica tuvelet ne kadar zaman gecirilesi bir yer ki kitaplar girilsin. Vakit kaybini arttirma cabasinin ustune vakit degerlendirmeymiscesine kitapla kendini kandirmaca .
Her kitap okunmaz. Şiir okuyorsan hele sıçarken pek sanatsal olmaz bence.
Tuvalette sosyal medyada takılmaya göre daha faydalı bir harekettir.. Okuyun beyler bayanlar...
Geçen gün bir ortamda bunu yaptığımı söyledim ıy iğrenç dediler. Ahaha.

Aslında kabul ediyorum gerçekten iğrenç.