bugün

entry'ler (168)

yerli dizi önerileri

1.kurtlar vadisi(ilk 2 sezon)
2.leyla ile mecnun
3.behzat ç.
4.kuzey güney
5.işler güçler
6.kardeş payı
7.avrupa yakası
8.çukur(devam etmekte)
şimdilik aklıma gelen bunlar.
edit:ezeli unutmusuz la

çukur

vartolu sadettin karakterini canladıran oyuncu gerçekten cok güzel yansıtıyo sadece şivesi arada kayıyo oda hoşgörülür.diziyi takip etme sebebim vartolu karakterindendir.

kudüs ancak savaşarak alınır

savaşlar artık masalarda oluyor silahlı göğüs göğüse olan savaşlar 1900 lerde kaldı ki böyle bir savaşta zaten kazanan olmuycaktır.savaş yanlısı olmak bugüne kadar kimseye fayda sağlamadı sağlamıycakta eğer.savaşı değil akılcılığı savunalım.

türkiye de kaliteli dizi yapılamaması

arada yapılıyor bugüne kadar birçok dizi izledim geneli yabancı dizilerdi hatta nerdeyse çoğu amerikan dizisi ama izlediklerim arasında yapım yılınıda göz önüne alınca en efsanesi kurtlar vadisiydi(ilk 2 sezon) sonrasında saçmaladı o efsane sezonlarda gerek,replik,sahne açısından cok cok cok iyiydi.

türkiye de kaliteli dizi yapılamaması

türkiye dizi ithalatında dünyada 2.sırada imiş şaşırtıcı,1. de amerika.

banu berberoğlu

teknolojiye ayak uydurmaya çalışan tatlı bir vatandaşımız.aynı yolda kazanç elde etmeye çalışan hemcinslerinden bir farkı olmayan bir şahıs.

kedi seven erkeklerin çekici gelmesi

görsel
sanırım kadın yazarlar haklı.

gidilmesi gereken ülkeler

brezilya,arjantin,kanada,çin,hindistan,kongo,ingiltere.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

nedense ülkemde her insana kolayca sıfat takılabiliyo örneğin;bu kürt bu bu akpli bu çomar bu fenerli bu ateist bu adanalı bu eşcinsel bu serseri bu keko bu cahil bu köylü bu ülkücü bu devrimci ardı arkası gelmiyo nedense sürekli bi sıfatlandırma var yeni yeni şeylerde oluşuyo bazen nedense insanı insan gibi görmeyi beceremedik bir yaftalamadan vazgeçemedik kişileri düşündükleri eylemleri ne kadar yanlış veya doğru olsada bizim gibi düşünmüyo diye belli bi sınıfa koyduk bu sınıfları kendimizden uzak tuttuk hep öteledik kazanmak için değil bizim gibi olması için uğraştık neden böyleyiz.

unutulabilir film replikleri

+arabayi ver yoksa beynini ucururum.
-bir kere lütfen diyerek isteyemez misin
+lütfen ver su arabayi orospucocugu.
Hitman bodyguard.

sözlük yazarlarının itirafları

her günü aynı günmüş gibi yaşıyorum.

en son alınan iltifat

hatırlamıyorum.

sözlük yazarlarının ösym fotoğrafları

benimki webcam le çekildi zımını kıyıyım.

akrep burcu erkeği

bugüne kadar iyi gelmişim ben be bu nedir arkadaş ne istiyosunuz akrep erkeklerinden bu ne hırs.

erkeği en iyi olan burç

en iyisi akrep.

kadınları çekici yapan detaylar

saç bel.

sevgiliyle yapılabilecek en güzel eylem

şimdi napıyorsun biliyor musun karşim öncelikle bi sevgilin olması lazım sonra ikinizinde takip ettiği bir dizi olmalı o diziyi 5-6 bölüm biriktiriyosun sonra cumartesi günü eve kapanıyosunuz bol bol abur cubur söylüyosun yemekler felan tavuk kanadı iyi gidiyo sonra alıyosun biraları o biriktirdiğin bölümleri ard arda izliyosun zaten bu süreçte gün bitiyo denedim muhteşem oldu yılda 4-5 kez yapın.

okan bayülgen

medya maymunlarından biridir.

otobüste kitap okumak

baş döndürücü eylem.

asgari ücret in fazla olduğu gerçeği

Ev kira değilse ailenin yanında yaşıyosan iş yerin cok yakınsa yürüyerek gidebiliyosan iş yerinde öğle yemeği çıkıyosa asosyalsen giyime kuşamına önem vermiyosan hiç arkadaşın ve sevgilin yoksa bence yeter.