bugün

daha kesin çözüm için asit dökün.
(bkz: deneyin farkı göreceksiniz)
gerçek anlamda göt isteyen bi aktivitedir.
isirgan otunun faydali bir bitki oldugunu dusunup olayin bokunu cikartmak.
(bkz: fire in the hole)
azap. düşünülemez bile.
dogaya yabanci birisinin agacin arkasina etmesi sonucu olabilecek bise.
ibneliğe atılan ilk adım.
(bkz: dotun kaşınması)
testereye diş fırçalamak kadar romantik.yeni ilşkiler ve heyecanlar peşinde koşanlar içinse fantastik bir alternatif.
sonrasında tedavi için rüzgara karşı domalıp yellendirmek, derenin içinde çömelip beklemek, yuvarlak dilimlenmiş domates yapıştırmak gibi yöntemler uygulanabilir. yada kesin çözüm için keçiye yalatılır; lakin dikkat etmek lazım gelmektedir. zira boynuzunu sokabilir hayvan hiç belli olmaz...
yıllarca yatakta fantazi uğruna kıçımı ısır die haykıran erkeklere ısırılmış hissini * yaşatan eylem. *

edit; bu başlığın sonu erkek die hatırlıyorum o yüzden içerik erkeklerin üzerine yanlış olmasın da...
bunun bir de taşyünülü diğer bir deyişle izocamlı yöntemini duymuştum. Sonuç mu? Bi fikrim yok.
tuvalet kağıdının olmadığı durumlarda zaman zaman uygulanan yöntem. hiç yoktan iyidir.
özellikle antalya gibi bir yerde yaşıyorsan üstü açık ve gölgeye çekilmimiş, deri koltuklu bir araba kullanmakla eş değer bir acı verir.*
bunu yapan, prezevervatif yerine çorap da kullanır.
mazoşizme yeni bir bakış açısı getirmek isteyen ruh hastası insan eylemi.
bilerek yapan olsun, bilmeyerek yapan olsun çok talihsiz bir harekettir. zira sıkıntısı saatlerce geçmeye bilir ve her saniye geçmesini beklersiniz.
yapılması halinde zevkten dört köşe olunması muhtemel(!) eylemdir.ama çorbası güzel olur bunun dötüne niye sürdün.
- şekerim, ne oluyor, duramadın yerinde?
+ ay, tatlım, tuvalete gittim de demin.
- hmm, anladım.
zımparayla masturbasyon yapmaktan pek de farkı olmayan mazoşist ve gereksiz eylemdir.

dip not: sapık mısın nerden çektin masturbasyona demeyin madem acı çekeceksin bari sonu güzel bitsin. *
kıç ve kıç sahibi için çok büyük işkence olacak eylemdir.

ancak doğal yollu bir temizlik olacağı için bu vücut için çok faydalıdır.
(bkz: göte ısırgan otu sokmak)
tuz ruhu ile taharetlenen bünyelere pek rahatsızlık vermeyecek fantastik eylem. doğal ortamlarda (piknik vb. esnasında) malum işi bitirdikten sonra yaşama ihtimali ise sanılandan daha fazla.
götü bitkisel yolla dağlanmaktır.
kullandığı bölgede kanser riskini ortadan kaldırmaktır. *
kaşınır o g.t kaşınır. zımparalasak faydası olmaz. g.tündeki b.ku kurut o kendiliğinden dökülür zaten hem daha ağrısız, acısız en önemlisi kaşıntısız.