bugün

yerli yersiz, zamanlı zamansız tuvalet deliğine düşürülen araç gereçlerdir.

(bkz: cep telefonu)
(bkz: anahtar)
(bkz: mp3)
mp3ün kulaklıklardan tutulup yukarı çekildiğindeki görüntüsü gitmiyor aklımdan. *
cep telefonu, sigara paketi, çakmak, tuvalet kağıdı rulosu, tesbih, sim kart vb şeyler.
(bkz: bok) afedersin. * *
tuvalete en çok düşürülenlerden birincisi telefondur. sabah sersemliğiyle yastığın altındaki telefon pijama, şort veya eşofmanın cebine konulur ve alaturka bir tuvaletde işinizi yapıyorsanız o telefon cart diye tuvalete düşer ve el - yüz henüz yıkanmadığı içinde durumu anlamadan avanak avanak suda raks eden telefona bakılır. * (bkz: geçmiş olsun)
efendim uzun uğraşlar sonucunda terliği düşürmeyi başarmışımdır. nasıl oldu diye sormayın bende anlamadım şahsen.
(bkz: saat) *
(bkz: bisiklet pompası)
çocukken biriktirdiğim tüm tasoları düşürmüştüm bir keresinde. psikolojim bozuldu ulan.
telefondur efendim. bizzat gördüğüm şey, hatta telefonu ordan büyük bir titizlikle çıkardıktan sonra getirip aha lan çıkardım diyen ve hala kullanmaya devam eden muhterem kişiler tanıdım.
(bkz: gözlük)
(bkz: kemer tokası)
(bkz: laptop)
evlilik yüzüğü.
(bkz: doğmamış çocuk)

biri yazacaktı benle ilgisi yok...
kredi kartı a.q. *
o sayede iptal edildi ve bir karttan kurtulmak gibi bir güzel yan tesiri de olmuştu tabi.
ipod. arkadaş "çok para verdim lan" diyip dirseğe kadar soktu kolu. poşetle yaptı o işi ama olsun amk.

(bkz: iğrençsin bro)
sürekli sabun düşürürdüm arkadaş küçükken. tam elimi sabunlayacağım zırt diye elimden kayar cuk diye deliğe düşerdi.
bok yoluna giden cep telefonları.
müthiş lezzetli kelimelerle anlatımı mümkün olmayan iskender kebabı içimde hazmettikten sonra sıçarken aklıma gelmesi beni dertlendirmişti. yediğimiz herşeyi sıçıyoruz ne insanlarız biz ya.
dolu şarjör. * *
(bkz: tesbih)
(bkz: telefon)
(bkz: notebook)
(bkz: biri nasıl olsa düşürecekti)
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
telefondur azizim.
(bkz: ben)
Tuvalet kağıdının şeysi, işte sarılan kartonu.