bugün

türkçe olmasi caziptir. davetiyesi olanlardan 1 adet rica ediyorum.
Yıllardır üyesi olduğum sitedir. Yüzlerce GB dosya alışverişimiz olmuştur. Ne ararsan vardır, pazar yeri gibidir.
kalan 5 adet davetiyemin çöpe gittiği site. buradan bangır bangır bağırdım isteyen pm'den ulaşsın diye, ama sadece 2 kişiye davetiye gönderebildim. şimdi ne oldu ne bitti bilmiyorum bütün kullanıcılarının davetiyelerini 0'ladılar. hepimize hayırlı olsun.
an itibariyle mesaj kutumu mail adresi ile yeşillendiren en hızlı 1 yazara davetiyesini vereceğim site.
davet beklediğim sitedir.
lan allahımdan bezdim bu türktorrent yüzünden 1 dosya da olmaz mı nerde gereksiz işe yaramaz film oyun orada ihtiyacın olan sey gezginler.com.
davetiye gonderen olursa duacisi olacagim sitedir.
http://turktorrent.cc/ yeni adresine taşınmıtır.
üyeliğimin olduğu, beğenerek takip ettiğim sitedir.
davetiye aradığım.
davetiye sistemiyle belimizi büken sitedir. bekliyoruz yardımsever arkadaşlar.
allahını seven üstüme davetiye atsın.
Arkadasimin daveti ile üye olduğum ve ciddi mana da arşivlik verileri olan güzel bi paylaşım sitesi.
5 davetiyem var. Torrent mantığını kavramış insan evlatları ile itina ile paylaşılır.
açık açık üyeyi tehdit eden site. ya seed et ya terket!
1 adet davetiyemin olduğu, ve zamanında yaptıkları gibi davetiyeleri sıfırlama ihitmallerine karşılık seve seve paylaşmak istediğim sitedir.

isteyenler özel mesajdan mail adreslerini gönderebilir. ilk ulaşan kazanır. *

edit: 1 adet şanslı ve hızlı kullanıcı davetiyeyi kazandı. hayırlı olsun diyoruz. *
uzun suredır kullandıgım dağıtıcı.
benım zamanımda davetıye yoktu kuzular,amme hizmeti vermek istemiyorum çatlayın.
Davetiyesi olan var mı?
bugün hiç hayır yapmadım diyen veya fazla hayır göz çıkarmaz diyen ulu kardeşlerimden davetiye beklediğim sitedir. Bi tane zar zor bulmuştum üye olurken maili yanlış yazdım. yollayın lütfen la üşenmeyin.
önceden davetiye kolaydı şimdi baya zorlaştı. Bonus puanlara veriyolar oda uçuk rakamlar. olurda birikirse gönderirim birilerine.
varsa bir davetiyesi aradığımdır. bi sigara ısmarlarım.
seviyesi yüksek, iyi, güzel bir site amma velakin arada üyeleri özel mesaj ile tehdit etmiyorlar mı sinir oluyorum.

--spoiler--
Merhaba,

bla bla torrentine seeder gerekmektedir.

Lütfen indirmis oldugunuz torrent listesini gözden geçirin.

48 saat icinde Seede girmezseniz download hakkiniz alinacaktir!

Simdiden tesekkür ederiz.
Not: Bu mesaj otomatik olarak olusturulmustur. Lütfen cevap yazmayiniz !
--spoiler--

zaten koydunuz kota kadar seed de kaldım. niye bunu ısıtıp önüme koyuyorsunuz. neyse el mahkum tekrar seede girdim ama yaptınız ayıp.
eğer varsa bir davetiyesini rica edeceğimdir.
davetiyesini aradığım torrent şeysi yok mu agalar birinizde be
türkiyenin en büyük torrent sitesi. davetiyesi olan varsa göndermesini rica ediyorum.