bugün

Baya geniş bir telefon anlamam gerçi telefonlardan ama babam almış kullanıyor. Bilmem ki memnun mu
Memnundur ya .
Tek iyi tarafı kvk garantisi ki lazım olacak.
turkcell'in telefon diye sattığı düğmesine basınca ekranı yanan bir garip cihaz.
3 aydır kullandığım telefon. Tam bir f/p telefonudur. Oyunlarda kasma yapmaz kamerası iyidir. Laf atanlar 1 gb ram e sahip telefondan ne gibi performans bekliyorsunuz acaba.
Turcell uygulamarıyla doludur. Ne silebilirsiniz ne kullanabilirsiniz. Pişmanlıktır.
Turkcell'in uygulamalarıyla doluymuş 2 aydır kullanıyorum yaklaşık 8 tane turkcell uygulaması vardı 6 tanesi siliniyor zaten ne abarttınız bu arada tam f/p ürünü bu fiyata alınabilecek en iyi ürünlerden biri.
kullanıcılarının görüşlerine ihtiyaç duyduğum telefon.
Kardeşim gidin samsung yada iphone alın telefon alın yani kamerası çöp samsung 5 mpx bundan daha güzel çekiyor birde odaklanmıyor .2–3 uygulamada kasıyor hat çekmiyor yorumlarda zaten herkes aynı sorunlarla muzdarip verilen 700 tl çöp.
T40 gibi alanın kıçına kaçacak telefon.
zte olup üzerine t50 ibaresi yapıştırılan telefon. bir de demiyorlar mı türk mühendislerin elinden çıktı diye. çıldırtıyorlar.
bir hata edip zamanında turkcell maxi plus 5 almıştım. büyük hataydı gerçekten. çünkü gereksiz turkcell uygulamalarıyla dolu, ram yönünden zayıf, kamera yönünden yetersiz bir telefondu. ayrıca güncelleme gelmiyordu. 2 yıl güncelleme olmadan kullandım. ve yine tüm bu nedenlere rağmen hiçbir şekilde tercih etmeyeceğim, almak isteyene de engel olacağım turkcell in telefon diye çıkardığı çöplüktür.
interneti çok kasan telefon. wifi değilde direkt gsm üzerinde kullanıldığında muazzam kasıyor. yanımda samsung note 4 vardı. resmen uçuyor.

fb den benim ekrana resimler ininceye kadar kadar adam sayfayı tık tık bitiriyor . yada ben ayarları yapamadım.
Turkcell t60 lansmanında artık güncellemenin g sinin bile gelmeyeceği açıklanan telefondur. Romunu bile bulamazsınız gençler almayın . General mobile android one bekleyin 1000tl altına
B22 güncellemesi ile sekmeler arası geçiş ve internet hızı arttırılmış, şarj yüzdesi sağ üst köşeye eklenmiştir.
Tasarımı sony xperia çakması olan promosyon telefonu. Hakikaten bu telefona falan 700-800 lira verenler olmuştu. Allah akıl fikir ihsan eylesin.
güncel Önemli Başlıklar