bugün

Kazıklanmak istemeyen kullanıcılar doğru olanı yapıyordur. 4g ve göt kadar kota. What the fuck turkcell. Defol ülkemizden.
Ayrıca tecavüzcüleri besleyen bir firma olmuş okuduğum kadarıyla. Allah ateşler salsın genel merkezine.
destekleyeceğim kampanyadır. bir yandan çocukları bir yandan cebimizi... hakettin turkcell. şimdi sen düşün!

(bkz: türkiye değer ödülleri yarışma sponsoru turkcell)
Benimde uzun zamandır sıkıntılarım vardı zaten. iyi oldu bu hep birlikte iptal ederiz. 5 Aydır ne kadar aradıysam, yazı yazdıysam Türkcell'e, bir sinyali hor gördüler! istanbul'un Avrupa yakasında olmamıza rağmen sinyal yok, servis yok! Rezillikten başka bir şey değildir bu!

internetimizde superonline, zaten onunda sözleşmesi nisan'da bitiyor. 3 Ay veriyorlar hızlı interneti sonra, bir kesilmeler, bir yavaşlamalar. Hiç laf etmeyin sözlükçüler bize. Gidin sizde hakkınızı arayın. Bu hizmeti almak için ücret ödüyorsunuz. Hakkınızı isteyin.

(img:#1010797)
Destek verilmesi gereken kampanyadır.
sırf ekşi sözlük ateistleri böyle birşey istiyorsa vardır bir vatan hainliği. o yüzden turkcell kullanmaya durmak yok yola devam.
Taahhutum oldugu halde cezasini odeyip kapatacagim. Baslik eksi de tavan yapmis burada ilgi gormemis. Bu kadar cok mu aktroll var bu sozlukte?
Zaten o kazık ücretlendirmelerle durduğunuz hata. Vodafone candır.
Bazı aptalların başlattığı kampanya.
Veya çok zekiler viral türkcell reklamı. Ben memnunum dostum, aylık 95liramı(belki biraz daha fazla) veriyorum 1000 dk 1000 sms 10gb internetimle mutluyum. Platinium avantajlarımı da kullanıyorum, daha bi sıkıntısı da yok. 5 yıldır türkcelldeyim bir kere bile sorunum olmadı.
avea hat kullandığım için dahil olmadığım kampanyadır. ancak son zamanlarda bu kampanyayı destekliyorum. aklı başında olan tüm turkcell müsterileri bu kampanyaya dahil olmalı. tecavüzcü şerefsizlerin vakıflarına sponsor olanlar cezalandırılmalı bir şekilde.
http://www.cumhuriyet.com...a__Sponsorluga_devam.html
http://www.imctv.com.tr/t...il-egitimi-destekliyoruz/
http://www.birgun.net/hab...evam-edecegiz-107226.html
(bkz: niye acaba)

zannımca aylık 20 tl.lik avea tarifesi kullananların başlattığı kampanya. valla ben memnunum kalitesinden.
HER LAFA BiR KILIF BULAN MÜŞTERi TEMSiLCiSiNE EN SON SÖYLEDiĞiM LAF BKZ.
her lafa bir kilif bulan müşteri temsilcisine en son söylediğim laf bkz.
(resim:#1)
taahhüt süremin bitmesine 3 ay var ondan sonra 10 yıllık aboneliğimi bitireceğim kıçımıza kaçan kazığı çıkarma zamanı geldi.
Olum etmeyin lan, bir prim sistemi var diyeyim ben size, allaha çok şükür en son yoruldum da para sayma makinesi aldım. Hesap et durumun vehhametini, Biz de mAğduruz şurada.
en kazıkçı gsm operatörünü kullanmanın prestij olduğunu sanaN ezikler dışında herkesin destekleyeceği kampanyadır.
arkadaş bugün üyeliğimi yanlışlıkla 1 ay daha uzattım illet oldu başıma açmayın lan valla.
turkcell'i karamehmet'in elinden * alıp akp'nin yönetime geçmesinden sonra iyice bozuldu zaten.
Turkcell bu duruma çok içerleyecek.
en deruni ateist duygularımla 5 sene önce kapattım.
pedofil vakfa sponsor olmaya devam edecek turkcell'e tüketici tepkisidir.

yeterli sayıya ulaşırsa belki dank eder bir taraflarına.
tam 8 yıl önce katıldığım kampanya. o gün bugündür avea kullanıyorum 2 yıldır da 2. hat olarak vodafone kullanıyorum. henüz bir sıkıntım da olmadı.

bir kaç ay önce telefon açtı bu turkcell'in müşteri hizmetleri midir artık bilmiyorum "turkcell'de kampanyamız şöyle süper böyle iyi" gibisine standart muhabbeti yaptılar. o müthiş kampanyalarının ne olduğunu sordum. yanlış hatırlamıyorsam 500 dk 2gb internet bir kısım sms gibi bir pakete 39 tl demişlerdi. ulan ben o paraya bu tarifenin 2 katı paketi alıyorum avea'dan. "kampanyanızda bir avantaj göremiyorum. eğer benim ... özellikli paketimin aynısını aynı fiyata sağlarsanız geçerim turkcell'e" dedim. "ama beyefendi bizim çekim gücümüz..." diye yardırırken "neyse iyi günler" deyip kapattım telefonu. 2016 yılına gelmişiz hala çekim gücü goygoyu yapıyorlar amk. bana lazım olan her yerde çekiyor kardeşim avea da vodafone da. allah'ın siktirettiği yerlerde çekip çekmemesi beni ilgilendirmiyor çünkü benim yolum oralara düşmüyor. kazık yemeye meraklı değilseniz uzak durun derim.
eğer ensar vakfı yüzünden vaz geçiyorsak bundan sonra thy de kullanmamamız lazım. zira vakıf başkanı buranın icra kurulu üyesi.
9gb internet 500dk 1000sms 77tl ödüyorum. Diyelim iptal edip vodafone veya ttye geçtim, kaç lira az önderim? Diyelim 10tl. Değer mi? Pek sanmiyorum çünkü kritik çekim alani dediğimiz şey tek tük mekanlar olmasına rağmen hayati önem tasiyor. Oralarda da kusura bakmayin ama turkcell çekiyor.
kesinlikle destekliyorum illaki başımıza bir olay geldikten sonra ses çıkarmak gerekmiyor, insanlara böylesine umursuzca davranıp aptal yerine koyan şirkete karşı bir dur deme vakti..
10 yıldır türkcell kullanıyorum vodafona geçesim var.