bugün

turkcell hatlarımızı iptal ediyoruz kampanyası

tam 8 yıl önce katıldığım kampanya. o gün bugündür avea kullanıyorum 2 yıldır da 2. hat olarak vodafone kullanıyorum. henüz bir sıkıntım da olmadı.

bir kaç ay önce telefon açtı bu turkcell'in müşteri hizmetleri midir artık bilmiyorum "turkcell'de kampanyamız şöyle süper böyle iyi" gibisine standart muhabbeti yaptılar. o müthiş kampanyalarının ne olduğunu sordum. yanlış hatırlamıyorsam 500 dk 2gb internet bir kısım sms gibi bir pakete 39 tl demişlerdi. ulan ben o paraya bu tarifenin 2 katı paketi alıyorum avea'dan. "kampanyanızda bir avantaj göremiyorum. eğer benim ... özellikli paketimin aynısını aynı fiyata sağlarsanız geçerim turkcell'e" dedim. "ama beyefendi bizim çekim gücümüz..." diye yardırırken "neyse iyi günler" deyip kapattım telefonu. 2016 yılına gelmişiz hala çekim gücü goygoyu yapıyorlar amk. bana lazım olan her yerde çekiyor kardeşim avea da vodafone da. allah'ın siktirettiği yerlerde çekip çekmemesi beni ilgilendirmiyor çünkü benim yolum oralara düşmüyor. kazık yemeye meraklı değilseniz uzak durun derim.