bugün

Memlekette kuzu bırakmayan sahsiyet. Yeter ya bu nedir, adam kuzu neslini tek başına tüketecek.
vegan mutfağına sebep etliye sütlüye karışmıyor yoksa her şeye maydanoz.
etliye, sütlüye karışmadan nasıl yemek programı yapıyor aq?
saygılı ve efendi bir şekilde yemek programı yapıyor, etliye sütlüye karışmayan iyi bir arkadaş. seviyorum kendisini.
şehir şehir dolaşıp şarkıyla türküyle ne yemek varsa yiyen, bundan para kazanan ve asla kilo almayan turgay başyayla; resmen kariyer hedefimsin.. lööööppp löööppp..
maceracı'nın kilo almayan hali. o kuzular nereye gitti?
yemek yemeyi fazla sevse de * sesi güzel, mütevazi, ağırbaşlı, efendi bir abimiz.
severim kendisini.

çankırı'yı sevdiren milliyetçi güzel insan.

milliyetçi dediğin böyle efendi olur, mafya olmaz. evet.
yemek bulunca affetmeyenlerden biridir.
https://i.ytimg.com/vi/U_ARhcofFsE/maxresdefault.jpg

allah manda şifası versin.
7 Haziran 2015 seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin seçim şarkılarını yapmıştır.
Lezzet yolculuğu ile erzurum'a da gelmiştir.
Şu an Show tv'de yayındadır.
(bkz: sonradan gurme)
kulağa hoş gelmez. şarkıcılığını kesinlikle beğenmiyorum. bir de mh parti'ye seçim şarkısı yapması da büyük bir etken. öyle.
yeni ezgi sertel. yiyor durduramıyoruz. evet.
Aslen Çankırılı olan türkücüdür. Nazlıcan şarkısı nedeni bilinmez ama Çankırıyı hatırlatır.
Dün mhp mitinginde gordugumden beri kalbimi kazanmış şarkıcı.
Mhp'nin seçim şarkılarını yapmış cemaat okulu mezunu kişi.
cemaat ile akp arasında sürtüşme olmasaydı belki de akp için yapacaktı.
Yaptığı programlarda maceracı murat'a yeme konusunda rakiptir.
çankırılı türk halk müziği sanatçısı. gerek özel hayatı gerek sanatıyla örnek bir kişiliktir ve gayet de sempatiktir.

rivayet odur ki zamanında deli yürek için osman sınav miroğlu rolünü bu abimize vermek istemiş reddetmiş kendisi.

kendisi 2015 seçimleri için mhp'ye şarkı yapmış ve çok güzel olmuş. âşık olduğu için kendisi sözler efsane.

ak'a karaya inat anlat kardeşim anlat gibi unutma ak sarayı gibi sözleri var. haydi hayırlısı.

(https://www.youtube.com/watch?v=8l3Qiz4QRQU)
bundan yıllar yıllar evvel osman sınav'ın kendisine gel seni polat alemdar yapayım dediğinde sınav'a dıırrrt diye burun kıvıran ''ben tükücüyem türkü söylerem'' diyen adam. ne kadar pişman bi' bilseniz.
bir tane bile resmi olmayan adam. burada yani.
yakında memlekette kuzu bırakmayacak türkücü. 14 kuzuyu tandırda kızartıp yemek de ne lan.
çankırı, dikenli köyü şenlikleri'ne gelmişti orada görmüştüm bu abimizi. gayet efendi bir adam. hemde çankırı'lı.

ayrıca sesi oldukça güzel, albümü de çıktı diye biliyorum.
Cok efendi ve yakisikli adam.
Sesi çook güzel adam.