bugün

nam-ı diyar damacanaya fısıldayan adam.

ayı gibi bişi.
görsel
Toraman.
Vucut agirligiyla da guzel seyler yapilabilir.
- tuna tavus (140 kg)
selam sana Damacana adam senin sıkı bir eski takipçin olarak bunları sana yazdım. (instam falan yok) bunu okuyacak mısın bilmiyorum ama çok yanlış yaptın. Buraya cenk koçak videosu ile gelmedim. izledim o videoyu ama senin olayını değerlendirir iken büyük bir etkisi olmadı. Cenk koçak sevdiğimiz bir abimiz neşeli eğlenceli ama sporu YouTube dan daha önde tutuyor. Yani bence bir YouTube ortağı olarak eğlenceli ama istikrarsız bir aday. Ha birlikte çektiğiniz videoları da çok severim. Güzel biridir.

Fakat damacana adam. Burada sen en başından beri iş etiğine karşı bir yanlış yaptın. Kişisel videolarını kanalın asıl içeriği gibi düşündün. YouTube camiasında can sungur diye kral bir abimiz vardır mesela. Geekyapar diye bir kanalda içerik üretmekte idi. Sonra o kanalda oyun videosu da çekti ama kanalın ana konseptinde değildi. Sonra bunu fark edip kendi YouTube kanalını açtı. iş etiği bunu gerektirir. O kanalın konsepti asla tuna pizza yiyor değildi. Komik video idi ama ben sürekli neden tuna bu videoları bu kanala atıyor diye kendime sorar iken buluyordum. Başında bu iş etiğini benimseyip en baştan kendi kanalını açsan bu sorunlar yaşanmazdı damacana adam. Üzdün...

Siz barışana kadar elim o kanala gitmiyor.

Elveda...
yeryüzündeki en sağlıksız insan falan olabilir. yemişim öyle gücü, bi hayrı yok.
zamanının behlinde, yıl 2012-2013, throvision mahlasında şekilli şukullu wolfteam videoları çeken bir içerik üreticisiydi.

çok eski takipçlerinden biri olarak, ben bile geçirdiği evrime ve değiştirdiği konsepte inanamadım. ayrıca bu kadar ünlü olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi. altın gibi bir kalbi vardır. üne sahip olup da egolarına teslim olacak kadar da karaktersiz bir adam değildir.

özellikle instagram dm'sinden yardım istediğimde, ekin kollama'ya dahi ulaşıp bana yardımcı olmaya çalışmıştır.

başarılarının devamını diliyorum tuna! wolfteam 2022 happy year montage bekliyorum!

https://youtu.be/Hcb9GFNa9bk
Güzel çocuk. Bana sevimli ve ergen bir gorilmiş gibi geliyor, sushi görünce göğsünü döven hiperaktif cinsten.
Böyle çam yarması tipleri oldum olası sevmişimdir. Görünüşündeki tehlikeye ve testosterona rağmen oldukça neşeli birisi sanki.
Ancak yemek yerken içinden çıkan mağara adamına "Tuna'cım yapma bitanem hayır ama" diyip ağzını peçeteyle silmek istiyorum. Yemek yiyişini izlerken canını çektiren kişilerin anti versiyonu olarak doğmuş.

Ps: benim Instagram mesajıma cevap vermemişti. Kınadım...
ileriki yaşlarda kalp ya da mide rahatsızlığı yaşama ihtimali yüksektir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.