bugün

nam-ı diyar damacanaya fısıldayan adam.

ayı gibi bişi.
görsel
Vucut agirligiyla da guzel seyler yapilabilir.
- tuna tavus (140 kg)
yeryüzündeki en sağlıksız insan falan olabilir. yemişim öyle gücü, bi hayrı yok.
zamanının behlinde, yıl 2012-2013, throvision mahlasında şekilli şukullu wolfteam videoları çeken bir içerik üreticisiydi.

çok eski takipçlerinden biri olarak, ben bile geçirdiği evrime ve değiştirdiği konsepte inanamadım. ayrıca bu kadar ünlü olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi. altın gibi bir kalbi vardır. üne sahip olup da egolarına teslim olacak kadar da karaktersiz bir adam değildir.

özellikle instagram dm'sinden yardım istediğimde, ekin kollama'ya dahi ulaşıp bana yardımcı olmaya çalışmıştır.

başarılarının devamını diliyorum tuna! wolfteam 2022 happy year montage bekliyorum!

https://youtu.be/Hcb9GFNa9bk
Güzel çocuk. Bana sevimli ve ergen bir gorilmiş gibi geliyor, sushi görünce göğsünü döven hiperaktif cinsten.
Böyle çam yarması tipleri oldum olası sevmişimdir. Görünüşündeki tehlikeye ve testosterona rağmen oldukça neşeli birisi sanki.
Ancak yemek yerken içinden çıkan mağara adamına "Tuna'cım yapma bitanem hayır ama" diyip ağzını peçeteyle silmek istiyorum. Yemek yiyişini izlerken canını çektiren kişilerin anti versiyonu olarak doğmuş.

Ps: benim Instagram mesajıma cevap vermemişti. Kınadım...
kendini kıyasladığı kişilere bakıyorum eddie hall 350 kg ile 7 kere squat yapan biri. kendisi 300 kilo ile 5 kere deadlift yapabiliyor. ayrıca kilosu da çok sakat brain show ile aynı boyda ama brian yarışmayı kazandığı yıl 210 kg çıkmış iken tuna onun yanında zargana bile değil (170 kg)
(bkz: keko)
Yakin gelecekte coklu organ yetmezligine bagli olarak olecegini dusundugum eleman.
Az once random bir videosuna denk geldim. O kadar rahatsiz oldum ki bu giriyi sabahin korunde tuvaletten giriyorum.