çiçeği burnunda yazardır. hoş gelmiş.
yeni yazar. Hoş gelişler ola.
benden önce gelmiştir, hoşgelmiştir. *

zamanın biraz ötesinden gelen edüt=öhöm öhöm yuh 4 ay önce ne de güzel yazmışım hoşgelmiş diye.hoşgelmiş e eksi mi verilir hulenn ?
güzel ve eğlenceli entryleri vardır. ah bir de fenerli olmasa. *
tsubasa mı? tsubasa ne arar la sözlükte? **
8. nesilin genç ve dinamik yazarı. geçmiş doğum günü kutlu olsun.
antepli, kibar, sekizinci nesil yazar. hoşgelişler olsun, koştursun efendim sözlükte.
eski hesabım* ın nickini beğenen yazardır. muhtemelen anime manga ve japon kızlarıyla ilgileniyor. bizdensin bizden.
500 entrysini farketmeden geçmiş, kendi halinde insan.
iyi bir haxball oyuncusu. selam ederim.
haxball da düşman takımda oynayan şahıs. **
inci sözlük bakınızları verdiğimi söyleyerek kibarca çaylak yapılmamı söylemiş yazar. ancak bilmesi gereken bir şey var ki, ben bu sözlükte zaten bir kez çaylak yapıldım. o da atatürk ile dalga geçen bir şeref yoksununa küfrettiğim içindir.

konumuza dönelim, sol taraftaki başlıklara ve entrylere bakıldığında görülecektir ki uludağ sözlük, giderek sözlük formatından uzaklaşmakta ve bir inci sözlük çakması foruma dönüşmektedir. sol tarafa gelen "1 vs 1 haxball" gibi inciden çıkma başlıklar, kimi başlıklara girilen ".... hede hödö." şeklinde başlığa cevap entryler halihazırda sözlüğün acınası bir durumda olduğunu göstermektedir.

bütün bunları geçtim, yasalarla belirlenmiş konularda dahi hassasiyet göstermeyen uludağ sözlük moderasyonu tarafından birkaç entrymin silinmesi, çaylak yapılmam filan, pek de umrumda olmayan konulardır. zira, bu sözlükte bulunan formattan ve yasalardan habersiz binlerce troll/troll çakması yazar, sözlükte yazmayı çok matah bir durum zanneden ve anket/am-göt-meme/futbol başlıklarından başka yerlere yazamayacak kadar sığ olan binlerce yazar varken, halihazırda soruşturması devam eden bir konu hakkında, kesinliği kanıtlanmış hiçbir delile sahip olmadan konuşan kişilere inci sözlük bakınızları vermenin -ki bu bakınızlar ağlama melis ve şukunu kaptındır-* tümden yazarlık sürecinin gözden geçirilmesini gerektirecek bir durum olmadığı kanaatindeyim. velev ki öyle, halihazırda o entrylerim işini pek güzel yapan uludağ sözlük moderasyonu tarafından silinmiştir, hem de mod kontrolü sırasında. yani kendisi için sorun oluşturan durumum ortadan kalkmıştır.

tekrar belirtmem gerekirse, burada yazar olmak açıkçası çokta sikimde değil, ancak ve ancak, (#12390656) numaralı entryde de belirtildiği gibi, inci sözlük bakınızlarını veren değil de, inci sözlük'ü direkt olarak buraya taşıyanlar ne olacak?

not: güzel dilimize has karakterleri kullanmak lazım. mazallah, sonra "sıkıldım" yerine "sikildim" filan yazılır. sakınmak lazım bu gibi durumlardan.

itina ile edit yapılır: yazar arkadaşımın birkaç entrysini okudum şimdi son oylananlardan, kimisinde dahi anlamına gelen da birleşik yazılmış, kimisinde nokta bile yok. kendisine diyebileceğim tek şey kalmıştır artık, o da iğne ve çuvaldız konusudur.

(bkz: anladın sen onu)

editim edit vol.2 : imla.
haxball'da attığı ara paslarıyla ünlü nesildaş. *
buralar eskiden dutluktu, hepsi bizimdi, şimdi 2 kalas odunla bina dikmeye çalışmışlar, olmamış lan.