bugün

gölgelik yapacaktır onlar ronaldo transferini gölgede bırakmak için.
(bkz: bir ihtimal daha var o da ronaldinho mu dersin)
(bkz: zaman makinesine binip pele yi getirmek)
yabancı kontenjanı dolu olduğundan şu an için mümkün değildir.
(bkz: yok aynalı boya)
gölgede bıraksa bıraksa beşiktaş yönetimi vaat konusunda siyasileri gölgede bırakır. aklıma tek bir ihtimal geliyor. sanırım manchester united'ı satın alacaklar.

(bkz: tüpçü ve efradı coştu gene)
Aziz yıldırım olaya el atarsa gerçekleşmeyecek transferdir *
bizim başkanın saçma sapan konuşmalarının yöneticilere de sirayet ettiğini gösteren zırva .
yıldırım demirören, mario berk, levent erdoğan, şeref yalçın, geçmişten celalettin kolot.

zeka belirtisi zayıf bu kadar adamın bir araya gelip, kongrede aday olup üzerine de kazanması olasılığı gerçekleştiğinde göre, gerçekleşmesi imkansız değildir.

bu adamlar bile bu şekilde gelip, birçok kez görüldüğü üzere türlü naneler yiyip, uslanmıyorlar ve o koltukta hala kalabiliyorlarsa, ne diyim? tsubasa da gelir, pokemon da.

tanım: tüpçü'den beklediğimiz büyük bomba.
(bkz: sevdim de ne oldu efes pilsen zengin oldu)
sevgilisi ikna olmadığı için an itibariyle yatmış transferdir.

ismail air tokyo'dan bildirdi.
inönü stadı'nın zemininin mini bir tepe halini alması için yapılan çalışmaların hızlandırılmasının sebebidir.

zira tsubasa özel uçakla tokyo'ya giden tüpçü'ye "s.kseler düz zeminde oynayamam, yapın tepe, iç saha maçlarında turkcell süper lig'in anasını bile s.kerim" demiş.
nike elips sekil toplar üretecektir türkcell super lig icin bu transfer gerceklesirse.
cristiano ronaldo transferini golgede bırakcak bir transfer yapıcaz diyen yoneticinin iddiası.
aga ne ictiysen bende istiyorum.
(bkz: pele bitti gibi)
nankatsu piçlerini ağlatacak, hatta içlerinden birinin (bkz: işizaki), hugoya gidip:
''- abi gel takımın 10 numarası ol, ne bok istersen yaparım''
demesiyle ve ardından terbiyesiz bir kaç sahnenin yaşanmasıyla devam edecek olaydır.
kaleye de vakavayaşiyi aldıkmıydı kaymaklı ekmek kadayıfı gibi olacak transfer .
aziz yıldırımın vakabayaşi(doğru yazılışı ne bilmiyorum) hamlesiyle karşılık vereceği transfer.
yarım saatte orta sahaya gelen tsubasa'nın pek de faydalı olamayacağı transferdir. ayrıca aziz yıldırım transfer ederse elinde patlayan bir başka transfer olacaktır.
delgado 10 numaralı formayı vermem deyince 10 numaralı forma ile doğduğu rivayet edilen tsubasa gelmem demiş.

(bkz: fotomaç ın bize kazandırdıkları)
10 numara transferdir. kendisi milli takıma girmiştir zaten. milli takımda oynayan türk statüsünden kaleciyi içeri sokabilecek bombeli şutlar çekebilen çok enerjik bir oyuncu. beşiktaşımıza faydalı olması dileğiyle.
onca transferin ardından yine de başarılı olunamazsa olması gereken durumdur.
ve onca transferden sonra yine başarı gelmeyeceğinden olacak durumdur da aynı zamanda.

tsubasa nın yanında beşiktaşa önerebileceğim futbolcular:
(bkz: Genzo Wakabayashi)(kaleci problemini çözecektir)
(bkz: ryo ishizaki)(defansın göbeğine ilaç gibi gelecektir)
(bkz: Ryo Ishizaki)
(bkz: Kazuo Tachibana)
hepsi mevkisinin en iyi topçuları. nankatsu takımının başkanını tanıyorum. demirören le randevu ayarlayabilirim.
gerçi ben bunları en son 90 lı yılların başlarında izlemiştim ama emin olun beşiktaş ın yaş ortalamasını artırmazlar.

teknik direktör olarak da roberto hongo öneriyorum. beşiktaş bu dediklerimi yapsın seneye kesin şampiyon.*
yıldırım demirören'in (bkz: jaguar) hediye etmesiyle gerçekleşecek transferdir.
eğer çok çalışırsa bir xavi olabilir. iniesta gibi bir topçuyla beraber oynaması durumunda beşiktaş'ı kollektif total futbolun en güçlü takımlarından birisi haline getirecektir. tabi burada schuster'in oyun içine yaptığı müdahaleler , varyasyonlar çok önemlidir. çünkü ben tsubasa'nın roney * gibi oynayabileceğini düşünmüyorum erdoğan.
(bkz: ömer üründül)

edit : bu arada müthiş bir sprinter erdoğan söylemeden geçmeyelim.
portekiz vatandaşlığına geçerse demirörenin kaçırmayacağı golcüdür.
görsel

şaka değil beyler;

http://www.hurriyet.com.t...0956701&utm_term=post