bugün

müzikten soğutmaya programlı, ne desem bilemedim bi kanal.
trtnin yerinde, cuk oturmuş müzik kanalı. özellikle akşamları çok güzel tsm ve türküler çalıyor. severek dinliyoruz.
liste siz programında çok güzel şarkılar çalan ayrıca her yerde müzik diye güzel bi program olan her çeşit şarkı türkü çalan diğer müzik kanallarından iyi olan kanal.
Trt müzik ödülleri yaklaşıyor, bir de ben bu kanalda cuma akşamı Türkü Söylemek Lazım diye bir program var. Herkese tavsiye ederim.
mevcut müzik kanallarına kök söktüren tv kanalıdır. şu an da türkü söylemek lazım adlı programla evlere neşe katmaktadırlar.
çok nadir televizyon izleyen ve trt'nin son yıllardaki tutumuna tepkili biri olarak, objektif baktığımda oldukça güzel programlar yaptığını düşündüğüm bir televizyon kanalı.

örneğin şu anda hüseyin turan, emel taşçıoğlu'yla birlikte güzel türküler söylüyor bu kanalda.

neredeyse televizyonu sevmeye başlıyorum. yok yok o kadar da değil. *
şu sıra bir sığırın "ıslak ıslak"ın içine sıçtığı tv kanalı.
devlet eliyle helal müzik yayınlayan kanalımsı.
türkmeneli tv ile ortak yayındadır. *
kafa dinlemek, hafif de efkarlanmak için yapılmış güzel kanal. sürekli dinlenmese de bünyenin ihtiyacı olduğu kesindir.
güzel müzik programları olan, kral tv powertürk gibi kanallardan kat be kat daha kaliteli olan kanal.
gerek trt arşivi, gerekse canlı yapılan programlarla beni mest muhteşem kanal. olmuş bu çok da güzel olmuş.
sinyal seviyesi diğer uydu kanallarına göre daha düşük trt kanalıdır.
sabah 8 buçuk ta başlayan listesiz progamıyla arşivini gösteren ve güzel müzikler çalan müzik kanalı.

edit: sansa bak ismail yk çıktı amk.
halk müziği sevenler için nimettir.
digiturkumda açılmayan kanal.
an itibari ile ümit besenin anılar diye bir program yaptığı kanal. yakıyor yıkıyor ümit besen, büyüksün baba.
tam bu gece rakılık şarkılar çalmaya devam eden kanaldır.

muazzez ersoy - kıskanırım seni ben.
eşref vakti programı ile insandaki "ud" sevdasına körükler.
bu gece nostaljinin dibine vurmuştur.
trt'nin ne yazık ki popüler olana ve reyting sevdasına yenik düşmüş müzik kanalı.

şöyle ki trt devlet kanalıdır ve devlet kanalının çeşitli misyonları olmalıdır. en köklü müzik geçmişine sahip milletlerden biri olduğumuz aşikâr. bunların yaşatılması gerek ve bu görev devlet kanalına düşmelidir. "listesiz" ya da "klip vakti" adı altında kesme biçme videolarla yalnızca vakit doldurmak amaçlı kalitesiz müzikler dinletileceğine, gönül makamı gibi, son şarkı gibi, yediveren gibi kaliteli müzik programlarının yeni bölümlerinin çekilmesine destek olunmalıdır. yalnızca türk müziği değil, dünya müziğinin seçmeleri de dinletilmeli, tanıtılmalı ve sevdirilmelidir. fi tarihinden videolar bulunmamalı, gerektiğinde müzisyenleri ve müzisyenin müziklerini tanıtıcı belgeseller yayınlamalıdır.

özetle yapılacak şey çoktur ama her devlet kurumunda olduğu gibi burada da yapacak adam yoktur.
bir insan evladına bu kadar zulüm yapılmaz ki! 1 saattir dinlemediğim ne metin şentürk'ü ne grup laçin'i ne kıraç'ı ne oy minnoşum minnoşum diye bişeyi kaldı!

koskoca trt'sin lan sen! arşivinde bir tane güzel bir şey olmaz mı!

kumanda uzakta, çok üşeniyorum hacı...
sezen aksu konseri yayınlamaktadır.
izlemek isteyenler açsın izlesin efenim.
an itibariyle mükemmel bir müzik ziyafeti var.
an itibariyle şeb-i ârus törenini canlı olarak yayınlamakta olan kanaldır.

http://www.trt.net.tr/Ana....aspx?y=tv&k=trtmuzik
güncel Önemli Başlıklar