çar kasarken arkadan açılması muhtemel olan şarkımsı.
Nostaljik rap şarkılarının yapımcısı.
Hiçbir şarkısını dinlemediğim saçma parçalar yapan ergenlerin şarkıcısıdır. Bizim caddeden geçen ergen dayılar şahiniyle geçerken açıyordu oradan biliyorum. Bir bu bir de asi styla mıydı ondan nefret ederim.
boktan ergenlik anılarını akla getiren arabesk rap sanatçısı.
Nefret ettiğim bir zamanların ergenlerinde dinlediği arabesk müziğimsi. Hiçbir albenisi olayan haliyle de ne söylediği anlaşılmayan şarkıları olan şarkıcı. Neyseki azalma oldu bu güruhta da.
şarkılarını ezbere bildiğim ama ezbere bildiğinim farkına sadece dinlerken sözlerini otomatik söylerken hatırladığım efsane. şimdi nerede ne yapıyor acaba.
üniversite ikide evet evet ergenken değil lisede değil universite ikinci sınıfta uyuma müziğim gözlerinin yesilini özledimdi.
hayatimda renkli gözlü kimse yoktu. sadece müziği, sözleri sarkinin akip gitmesi hoşuma gidiyordu.
sonra cok kötü bir hafta geçirdim, adim adim en kotusune gittigimin farkindaydim ama sinav haftasi olduğu için çekip gidemiyordum bana ihtiyaci olanlara. hem kesin değildi her sey.
geceleri ağlaya ağlaya dua ede ede dinledim o hafta bu şarkıyı.

hayatimin en kötü haberini bu sarkiya ara verip aldim.
sonraki iki sene hic dinlemedim. korktum deli gibi korktum dinlersem yine kötü bir sey olacak diye. hem kotu de şeyler animsatiyordu.

iki sene boyunca korktum ben bu şarkıdan, duydugum da bir yerde sözü dahi aklima gelse bir haftam berbat geçerdi. korkular işte bilmiyorum.

sonra bir kızla tanıştım. bir gece telefonda konuşuyorduk öyle muhabbet işte, renkli de gözlü bir kızdı.
ben konuşmanın bir yerinde bu şarkıyı mirildanmaya başladım.
cok neseli çıktı sesim, o kadar neşeli ki ben bile sasirdim. kalbim acimadi, korkmadim icim bunalmadi aklima o kotu seyler gelmedi. nese içinde söyledim şarkının bir kismini.
cok güzeldi, korkularimin annem disinda bir insanin sesiyle varlığıyla gulusuyle silinmesi, yok olması hatta garip bir neseye dönüşmesi.

ne bileyim guzeldi. şimdi bu başlığı görünce gecenin bu vaktinde aklima geldi. anlatmak istedim.

tisikiirlir zall bu fırsatı verdigin için.
emo görünümlü kekoların favori şarkıcılarındandır. bir de çakma adidas giyen semt kızları çok dinlerdi bunu.
http://www.youtube.com/watch?v=IZu2MxQNTmg

biraz ciğer yakalım geçmişe dönüp nostalji yapıp.
en sevdiğim repçi.
Pc'de oyun oynarken embesil gibi dinleyip dururdum ama şimdi gülüyorum o hallerime. Şimdi ki nesil geçmişini hatırlayınca utanacağı şeyler yapıyor.
Ne dinlemezdik be.
Kalıntıları var hala insanlar üzerinde.
Hiçbir derdim olmayan ergenlik dönemini sancılı geçirmeme sebep olan hamımkız.
(bkz: gözlerininyeşiliniözledim)
lise zamanlarında içilen biraların mezesi olmuştur. ardından "bis dörd gişiyiz gardaaağş" neyim çıkınca, "arabexis rep" de toprağa gömüldü.
ansızın aklıma gelen şimdi nerede ne yapıyor merak ettiğim kadın. acaba şuan klasik müzik mi dinliyor yoksa geçmişte yaptığından utanç duyup intihar mı etti yoksa hala aynı müziğe devam mı ediyor ? yada evlenip çoluk çoçuğa karışmış olabilir.
2016 yılının 2. çeyreğinde olmamıza rağmen aklıma hala gelebilen ve zevkle dinlediğim sözlerini ezbere bildiğim bir neslin efsane ismi. internet kafe nesline mensup biri olarak bu şarkıları duyunca duygulanmamam mümkün değil.

ayrıca tripkolik seda pendikliymiş. bende pendikliyim ehe. ayrıca pendikteki dedikodulara göre ablasının eniştesiyle aşk-ı memnu yaşamış. günahı diyenlerin boynuna.

bir örnek parçası; https://www.youtube.com/watch?v=Y6GWB9fVsPU
nedensizce hala dinliyorum o değilde o söyleyen çocuk kamufle değil mi?
insallah birsey olmaz ve geri doner dedigim kisi. sarkilarini epey bir dinlemisligim var.
10 gündür haber alınamıyormuş. Öldüğünden şüpheleniliyormuş.

http://www.uygarhaber.com...sular-kayboldu-h2551.html
maltepe nin kücük bir semtinden, izmirdeki en elit semte kadar herkesin şarkısını bildiği rapper.

Gecmisi 2007 lerden belki fazladir. Ben 2007 de yuksek sesle maltepe de birinin evinden yukselen seste, 2009 da izmir de

2010 da da artık gozlerinin yesiliyle heryerde duydum sayilir.
ergenlik döneminde çoğu insanı gazabına uğratan grup. bir de bile isteye ezberledik bazı popüler şarkılarını ki hala unutmadık ilginç bir şekilde. şimdi dur coolluğumu koruyayım aa tripkolik mi o neymiş yapmaya gerek yok bizi kandırırsınız belki, ama kendinizi kandıramazsınız. az mı dinlediniz.
arsız bela kadar olmasa güzel sesli avrattır.
itiraf ediyorum bazen dinlediğim grup.

http://www.youtube.com/watch?v=lf2XK-tvEhI