bugün

Gerçekten nefret ettiğim.

arkadaş kardeş sevgili akraba Kız erkek genç yaşlı fark etmiyor çekersem ancak çocukların oyun tribini falan çekmek istiyorum ben.
kızların ata sporu olarak da bilinir, başa çıkması zordur.
Kadınların ata sporu.
ing. Yolculuk.
Tür. Gıcıklık
Bağ. Kafa
bütün slav kızlarını tanımış kişi yorumu.
Kadınların olmazsa olmaz vazgeçilmez ölümcül silahı.
Barış manço nun bir parçasının adı sayılabilir.

https://youtu.be/zZEMi4TZ_gU
engel sebebidir. tribi atan yanındaysa, etkili bir osmanlı tokadıyla bayıltıp, o uyanmadan kaçmak gerekir.
bi yerden sonra çekilmiyor...

hanımlar...

lütfen...
eş dost arkadaş gişe memuru şoför kasiyer fark etmeksizin herkesin ama herkesin yapmadan duramadığı boktur ülkemizde. aile bireyleri dört duvar içinde birbirine karşı tripli, herkes bir sebepten ötürü öbürüne soğuk davranıyor, karşı taraf ilgi gösterince ego falan mı yapıyor napıyor ben anlamıyorum ki bu işin mekanizmasını amına koyayım. kimse kimseyle yaşamayı öğrenemiyor.

''benim bir kırgınlığım var ama söylemem. tavırlarımla belli ederim''

siktir git sabaha kadar trip yap amk.
atarın biraz soft hali.
Olsa da yesek.
Sarhoşluğu tetikler:

görsel

Bazı kötü alışkanlıklara sevk ettiğim doğrudur
ilişki kimyasını, iletişim kanallarını bozan hede.

Bir de en fenası, dedikodu yapan, trip atan erkekler türedi artık.
Erkek duruşu hiç bu kadar bozulmamıştı, görüntü çok çirkin çoook!
Bazen insanın vicdanının sesini bastırmak için sığındığı sevimli hale getirdiği kelime. Sen bir şey yapmadın aslında o trip atıyor. Hatta daha sevimli hale getirelim "tripçik".

Düşünün ki vücuda zararlı bir bakteri giriyor, enfeksiyon kapıyorsunuz. Vücut onunla savaşırken ateşiniz çıkıyor, bir an önce atmak için kusuyor, ishal oluyorsunuz. Yani vücut reaksiyon gösteriyor.

Vücuda sözel veya hareketli enfeksiyon girdiğinde ise karşıdan tepkisiz kalmasını bekliyorsunuz. Onun sizle o an konuşmak içinden gelmiyor, hatta yüzünüzü dahi görmek istemiyorsa "trip" kelimesine sığınmak kendi kendini teselliden öte bir şey degildir.
ingilizce bir kelime olup Türkçesi seyahat demek. Trip atmak da belki sinirlenip kalkıp gitmek, uzaklaşmak olarak türkçemize girmiş olabilir.
(bkz: kapris)
hiç sevmediğim bir şey. belli de oluyor üstelik. belli olmasına rağmen trip atmak saçma bence. kırıldıysan kırıldığını söyle. kırıldın diye sinirlenecek olan kişi trip attın diye de sinirlenebilir belki.
güncel Önemli Başlıklar