1. 1.
  tnt nin açılımı.
  ... rurouni kenshin
 2. 2.
  yeni bir yedinci nesil yazar. koştursun efenim sözlükte
  -1 ... fakiramagururlugenc
 3. 3.
  yazılarının bir çoğunu üşenmeden okuduğum ve takibe almaya karar verdiğim yazar. zira gayet güzel yazıyor.
  1 ... hysterica
 4. 4.
  plastik patlayıcıların ilk örneklerindendir. toluenin üç basamakta nitratlanması ile elde edilir. tabiki buraya yazamayız tehlikeli olur. elde edeceğiniz şey hafif sarımtrak bir maddedir. daha sonra bu maddeyi panklastit (plastikleştirici) maddelerle karıştırdığınızda tnt' niz hazırdır. 225'lik olanlarına hastayımdır, ister uçurun, paralayın kırın, ister bıçakla hafifçe doğrayıp ateş yakın tercih sizin.

  (bkz: petn) ile karıştırılırsa pentolit elde edersiniz. amotol (amonyum nitrat ve tnt) kulaklarınızı çınlatır. tritonal, (%80 tnt yüzde 20 alüminyum) ciğerlerinizi söker, (bkz: tetril tahrip kalibi)ile karıştırın tetritol elde edin etrafı havai fişeklerle donatın, pikratol (d patlayıcısı ve tnt) ile lağım açın, açılanları kapatın. Ednatol ile dünyanın anasını ağlatın (etilendinitramin ve tnt karışımı) velhasıl trinitrotoluen tehlikeli bir maddedir.
  2 ... conspirator
 5. 5.
  * (#9144467)paranoyanın sınırlarını aşmış yazar.
  -1 ... hacilarincocugu
 6. 6.
  (#13653665) iyi analiz yapabilen yazar.
  ... gazet34
 7. 7.
  bildiğin tnt. bir benzen halkasına bir metil grubu 3 nitro grubu bağlaması ile oluşur. nitro grupları benzen halkasına yüksek sıcaklık ve asit katalizörlüğünde bağlanabilir. fakat trinitro sentezi zor bir sentezdir.
  ... cliffburton
 8. 8.
  Bir fincan mıktarınca tnt ile dıleğniz binayı komple havaya ucurabılırsınız.okadar sert.
  ... lifeanddeath
 9. 9.
  şahsım hakkında gerçeği yansıtmayan iddialarından ve aşırı fenerbahçe sevgisi sebebiyle objektif futbol çıkarımı yapamadığını fark etmemden ötürü büyük bir mutlulukla donuza eklemeye karar verdiğim yazar. diliyorum bir gün futbolu sadece iki renkten ibaret görmeyip tüm renkleriyle sevmeyi başarır. o güne dek hep mutlu olsun ama hep uzak olsun. böylesi daha iyi...
  3 -2 ... legend of the stranger
 10. 10.
  (#32331859)
  çoğu kişi de içki içiyor.
  yani çoğunluk yapıyor diye bi günah masumlaşamaz.
  -1 ... 0ksijen