ing. travma.
(bkz: day twelve trauma)
sezon başında başlayan fakat sezon sonunda maalesef ki bitecek olan dizi. genel itibariyle hastanelerde geçmekte lakin bir farkla. bundan önce izlenen tüm dizilerde genel olarak hastane ortamlarındayken bu sefer bu dizi bizi hastanın hastaneye gelmeden hemen önce ambulansta yaşadıklarını konu alıyor. çekici bir diziye benzemekte ve sizlerde eger artık üretilmeyecek ama çok sevdiginiz bir içki muamelesi yaparak izlemek isterseniz şiddetle tavsiyemdir.
korku sinemasının hayalgücü bir hayli yüksek dehası dario argento' nun yönetmenliğini üstlendiği, kendisi gibi karizmatik, aynı zamanda güzel kızı asia argento' nun 17 yaşında rol aldığı film.
seri cinayetlerin çevresinde ağır bir travma yaşayan genç kız ile ona yardımcı olmak isteyen, zamanla aşık olan adamın cinayetlerin arkasındaki sırrı araştırmasını konu alan gerilim.
böyle bi oyun var steamde 6.99 usd. enteresan tabi.
girdiği 8 tanecik entryden biride benim nick altına rast gelmiş olan dohuz.
eleştiriyi hazmedemeyen yazar. yeni yazar olmuş ama ben temel atma töreninde vardım kesilen kurdela parçalarından birisi bende nesil dokuz olsada ben bir numarayım demiş ayrıca özel mesaj yoluyla şahsıma hakaret ve küfür etme yoluna gitmiştir. gençliğine mi ergenliğine mi yüzünde yeni çıkan sivilcelerin stresine mi vereyim bilemedim. lakin terbiyesini takınmazsa oğlum bak git deyip süpürgemi göstericem kendisine. ayrıca burdan kendisine şöyle seslenicem; eleştiri istemiyorsan eleştiri yapmayacaksın.

(bkz: ergen)
0.54 0.54 0.54 0.54 0.54 0.54 0.54 0.54 0.54 0.54